Eventor

Norsk Orienterings sentrale IT-system

 
 

Annonser

IOF Eventor

Offisiell resultatliste for Førde IL Nærløp Angedalen Skule

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Førde IL Nærløp Angedalen Skule
Arrangørorganisasjon: Førde IL
Dato: onsdag 16 august 2017

A-lang menn

3 510 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas HaugFørde IL33:059:25
2Gunnar GytriFørde IL38:43+5:3811:01
3Arnfinn KringlenIL Tambarskjelvar42:03+8:5811:58
4Torodd OsFørde IL44:23+11:1812:38
5Eigil InstebøIL Tambarskjelvar45:34+12:2912:58
6Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar46:45+13:4013:19
7Pablo Bustillo RuizSpania49:18+16:1314:02
8Yngve ÅrdalFørde IL51:28+18:2314:39
9Tor Christopher FinkFørde IL52:37+19:3214:59
10Åsmund BertelsenIL Tambarskjelvar57:57+24:5216:30
11Helge ScheiFørde IL58:07+25:0216:33

A-lang kvinner

3 510 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jara Gracia ZafraSpania1:03:5418:12
2Julie DalingFørde IL1:06:22+2:2818:54

A-kort menn

2 140 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut Even HoleFørde IL38:2917:58
2Lars Jørgen LeknesFørde IL43:05+4:3620:07
3Joakim NordvikFørde IL45:38+7:0921:19
4Vegar HoleFørde IL53:31+15:0225:00
5Rodmundur I LidaFørde IL1:03:59+25:3029:53

A-kort kvinner

2 140 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anita E. HoleFørde IL53:3125:00
2Anja HoleFørde IL53:52+0:2125:10

C-løype menn

2 330 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håkon GrønliFørde IL45:1319:24
2Anders Os  MallasvikIL Tambarskjelvar49:05+3:5221:03

C-løype kvinner

2 330 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Eirun Margreth LeknesFørde ILdiskvalifisert

N-løype menn

1 250 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Elias Eliassen FinkFørde IL36:1729:01
Oscar Eliassen FinkFørde IL37:1229:45
Arve Johann MaderFørde IL59:2547:32
Elias RavndalFørde IL27:5822:22

N-løype kvinner

1 250 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Johannes AvedalFørde IL1:01:0748:53
Nora N. AvedalFørde IL1:01:4549:24
Simone MaderFørde IL59:3747:41
Lena StrandJølster IL47:5038:16

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

© Norges Orienteringsforbund