Offisiell resultatliste for Kraftløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Kraftløpet
Arrangørorganisasjon: Eidsvoll OL
Dato: lørdag 23 september 2017

H17 Kraftløpet

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Harald OpsahlEidsvoll OL2:05:46
2Mats NordbrødenHalden SK2:07:49+2:03
3Trygve TømtaRaumar Orientering2:38:23+32:37
4Geir ØdegårdEidsvoll OL2:47:31+41:45
5Tor StrandRaumar Orientering3:03:54+58:08
6Morten TangenOK Moss3:10:30+1:04:44
7Arne SaxhaugRaumar Orientering3:12:01+1:06:15
8Øystein Bieltvedt SkeieRaumar Orientering3:25:41+1:19:55
9Knut SaxhaugRaumar Orientering3:44:17+1:38:31
10Roar SaxhaugRaumar Orientering3:44:18+1:38:32
Erik NæssØstmarka OKbrutt

H17 Kraftkorten

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Torstein HoleNydalens SK1:27:20
2Einar OftenEidsvoll OL1:35:59+8:39
3Magnar OftenEidsvoll OL1:36:02+8:42
4Ove MartinsenHauketo IF1:40:00+12:40
5Tom EidsetherRaumar Orientering2:01:11+33:51
6Geir Johan AndersenEidsvoll OL2:02:00+34:40
7Tom Arne AndersenEidsvoll OL2:19:49+52:29
8Magnus GrønengEidsvoll OL2:20:02+52:42
9Jan Tore GundersenEidsvoll OL2:24:47+57:27
10Lars SaxhaugRaumar Orientering3:43:10+2:15:50

D17 Kraftkorten

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Linda HanssenØstmarka OK1:45:05
2Marita HernandezOL Toten-Troll1:51:28+6:23
3Linda FredhOK Moss3:29:56+1:44:51

H-16 Kraftkorten

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Simen Dehli SaxhaugRaumar Orientering3:41:45

Rekrutt Kraftsprinten

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gjermund Taje SkeieRaumar Orientering33:30
2Håvard EikRaumar Orientering33:34+0:04
3Ragnhild AasEidsvoll OL37:36+4:06
4Sven Otto TobroEidsvoll OL45:38+12:08
5Nils Aas ØdegårdEidsvoll OL50:59+17:29
6Ingrid AasEidsvoll OL51:01+17:31
7Erik Dehli SaxhaugRaumar Orientering53:39+20:09
8Berit SaxhaugRaumar Orientering53:43+20:13
9Anikken RynningEidsvoll OL54:03+20:33
10Tina BjørnstadRaumar Orientering54:10+20:40
11Emil RynningEidsvoll OL58:48+25:18
12Kate EidsetherEidsvoll OL59:08+25:38
13Iren KarlstadEidsvoll OL59:12+25:42

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor