Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Fjord-O 2018, dag 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Fjord-O 2018
Arrangørorganisasjoner: Haugesund IL Orientering / Odda OL
Dato: onsdag 4 juli 2018 - søndag 8 juli 2018

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

N-åpen

1 630 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Nora Ryen BertelsenOdda OL20:5712:51
Heine BrunborgOdda OL28:1517:19
Iver BrunborgOdda OL29:1717:57
Iris Popsueva BuanesTIF Viking18:2511:17
Sigve Popsuev BuanesTIF Viking28:3617:32
Rannveig Elisa EenVoss IL27:5317:06
Vegard Solheim EideOdda OL21:3113:12
Magnus Dalen EriksenAsker Skiklubb20:3912:40
Troels Riis FremmersvikNOTEAM23:0314:08
Markus M. HellandEgersund OK26:3016:15
Emma Fitjar HjelleFitjar IL25:2915:38
Jon Fitjar HjelleFitjar IL24:3215:03
Ola Fitjar HjelleFitjar IL24:3115:02
Anna F. HøysæterWing OK20:3212:35
Mads Rørlien JevanordFossum IF28:0717:14
Michelsen JzakFitjar IL16:5010:19
Torstein A. KristensenOdda OL26:1816:08
Signe Lie-HansenTIF Viking30:0918:29
Sigurd Oma LøyningOdda OL21:2413:07
Ruben M. HellandEgersund OK21:0912:58
Ainhoa MarhaugIL Gular20:3612:38
Dennis MichelsenFitjar IL17:0310:27
Kristian MorkNotodden OL27:1616:43
Jens Vonen SvaeSarpsborg OL13:108:04
Emil Solheim ØyreOdda OL21:3113:12

D -10

2 030 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Johana CechovaKOS Tesla Brno16:368:10
Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering28:0913:52
Triana K. NerhusIL Strand-Ulv21:4610:43
Astrid ReuschHeming Orientering20:4510:13
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)32:5816:14

D 11-12

2 030 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigrid Schmitt GranHalden SK16:057:55
2Julie M HellandEgersund OK16:24+0:198:04
3Miriam SveenHaugesund IL Orientering18:16+2:118:59
4Mari RichterSandnes IL (Rogaland)20:52+4:4710:16
5Karina Solheim ØyreOdda OL21:25+5:2010:33
6Rannveig Oma LøyningOdda OL23:09+7:0411:24
7Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb28:04+11:5913:49
8Anna Fitjar HjelleFitjar IL31:28+15:2315:30
9Aoife RotheryBig Foot Orienteers37:06+21:0118:16

D 13-14

2 770 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martha WisløffAsker Skiklubb32:0711:35
2Guro FemsteinevikVaregg Fleridrett35:22+3:1512:46
3Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb36:11+4:0413:03
4Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering37:39+5:3213:35
5Alva ErssonIFK Mora OK39:18+7:1114:11
6Sara HetlandHaugesund IL Orientering44:57+12:5016:13

D 13-16C

2 030 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari Fitjar HjelleFitjar IL22:0610:53
2Eline Fitjar HjelleFitjar IL23:04+0:5811:21
3Maria Helena MarhaugClub Orientacion Sant Joan24:08+2:0211:53
4Stella S. DahleFana IL26:05+3:5912:50

D 15-16

3 640 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marieluise Schmitt GranHalden SK37:3010:18
2Eline SchjervenLardal OL37:45+0:1510:22
3Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb39:04+1:3410:43
4Kristine Bog VikaneFana IL43:39+6:0911:59
5Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular49:54+12:2413:42
6Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering1:04:53+27:2317:49
7Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering1:10:57+33:2719:29
Mina SchjervenLardal OLdiskvalifisert

D 17-A kort

2 890 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sofie AarnesNydalens SK27:159:25
2Randi MorkNotodden OL28:58+1:4310:01
3Berit BergsetGjø-Vard OL33:47+6:3211:41
4Marion RyenOdda OL35:46+8:3112:22
5Sigrid Melander VieFossum IF38:24+11:0913:17
6Irene Kroken BergsetIL Veten41:48+14:3314:27
7Maj-Lisbet RønningFreidig1:13:10+45:5525:19
Venla Arponen SnilstveitOs Orienteringsklubbdiskvalifisert

D 17-B

2 770 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ida Solheim EideOdda OL37:3613:34
2Madli HjermannHaugesund IL Orientering40:13+2:3714:31
3Gunhild MyhrAsker Skiklubb53:33+15:5719:19
Kristin Repstad StoremyrIL Haukendiskvalifisert

D 17-C

2 190 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mette FitjarFitjar IL24:4211:16
2Anja VistnesSandnes IL (Rogaland)25:07+0:2511:28
3Victoria PopsuevaTIF Viking27:45+3:0312:40
4Tove EriksenBærums Skiklub31:30+6:4814:23
5Tone HandegårdVoss IL31:57+7:1514:35
6Linn WikstrømHaugesund IL Orientering33:08+8:2615:07
7Gry Sveri LierTIF Viking34:06+9:2415:34
8Ann Merete HandegårdVoss IL35:19+10:3716:07

D 17-18

3 960 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett36:399:15
2Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular40:42+4:0310:16
3Ida MonsenEgersund OK50:55+14:1612:51

D 19-20

4 130 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tonje Aasheim NymarkNTNUI36:218:48
2Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering37:25+1:049:03
3Margrethe WisløffAsker Skiklubb38:19+1:589:16
4Kristina VollHaugesund IL Orientering43:44+7:2310:35
5Anna ParsonsAuckland Orienteering Club1:05:01+28:4015:44

D 21-

4 380 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bodil HelgerudHalden SK35:318:06
2Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering37:00+1:298:26
3Elin HögstrandIFK Göteborg37:10+1:398:29
4Lisbeth VollHaugesund IL Orientering37:47+2:168:37
5Emilie Westli AndersenLøten o-lag37:59+2:288:40
6Evine Westli AndersenLøten o-lag38:26+2:558:46
7Vigdis HobølOppsal Orientering43:16+7:459:52
8Christiane TrösseVaregg Fleridrett46:33+11:0210:37
9Helen MartinsenIL Gular46:36+11:0510:38
10Ingvild Rud SkjærstadNydalens SK46:54+11:2310:42
10Britt Kari LegårdOdda OL46:54+11:2310:42
12Kate SalmonNorth West OC1:11:41+36:1016:21
Trine BolstadGanddal ILdiskvalifisert

D 35-

3 640 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Liv SchjervenLardal OL35:599:53
2Jane M HellandEgersund OK37:43+1:4410:21
3Gerd Inger BrunborgOdda OL40:26+4:2711:06
4Ilze VanagaOSVeikals.lv43:04+7:0511:49
Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

D 45-

3 210 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hege FeiringIL Tyrving30:179:26
2Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb31:25+1:089:47
3Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb33:23+3:0610:23
4Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb36:00+5:4311:12
5Kjersti Hausberg BjergaVikebygd IL36:50+6:3311:28
6Annika LundströmSundbybergs IK37:27+7:1011:40
7Tove AasheimVaregg Fleridrett37:52+7:3511:47
8Cath ChalmersBig Foot Orienteers41:41+11:2412:59
9Randi EngløkkHaugesund IL Orientering43:04+12:4713:24
10Anita SælevikHaugesund IL Orientering46:44+16:2714:33
11Marianne ReuschHeming Orientering52:01+21:4416:12
12Katherine MossDelaware Valley Orienteering A1:31:21+1:01:0428:27

D 50-

2 890 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rannveig NordhagenFana IL27:589:40 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Britt Helene FossøyNotodden OL33:30+5:3211:35
3Åshild FlatebakkenIL Tyrving37:00+9:0212:48
4Sigrun NygårdAsker Skiklubb39:06+11:0813:31
5Heidi MyklemyrEiker OL42:19+14:2114:38
6Birgitte TorbjørnsenIL Gular43:23+15:2515:00
7Mai Helen LingaIL Gular50:06+22:0817:20

D 55-

2 890 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)29:1810:08
2Marianne Rud SkjærstadLøten o-lag29:20+0:0210:08
3Ingrid RavnanOL Toten-Troll29:55+0:3710:21
4Anne Grethe RustadRaumar Orientering32:11+2:5311:08
5Marie HögstrandMarkbygdens OK32:57+3:3911:24
6Elisabeth StrandhagenGöteborg Majorna OK34:15+4:5711:51
7Linda HanssenØstmarka OK34:30+5:1211:56
8Dagrun MelkildHeming Orientering35:47+6:2912:22
9Hege FjellbirkelandIL Gular36:59+7:4112:47
10Kirsti Grundnes BergIL Tyrving47:05+17:4716:17

D 60-

2 680 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Siren GreveBergens TF44:3816:39
2Randi NilstadIL Tyrving46:35+1:5717:22
3Kjellaug GrødemVoss IL56:17+11:3921:00

D 65-

2 680 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari StrandeRingerike OL31:4211:49
2Nina SoligardBergens TF34:58+3:1613:02
3Aud I SpjelkavikIL Tyrving1:03:32+31:5023:42

D 70-

2 370 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Signe HeivollSøgne og Songdalen OK43:5318:30
2Edel SlettemarkStord Orientering44:25+0:3218:44
3Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK50:23+6:3021:15
4Margit Ryen SteenBø OL55:02+11:0923:13
5Bjørg GårdhammerFossekallen IL1:00:19+16:2625:27
Bjørg MostaulBø OLdiskvalifisert
Torhild Nesmann HalvorsenSøgne og Songdalen OKbrutt

H -10

2 030 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Harald Solheim EideOdda OL27:4413:39
Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb15:507:47
Gitle FemsteinevikVaregg Fleridrett28:3614:05
Magnus Rørlien JevanordFossum IF19:109:26
Sebastian JørgensenHaugesund IL Orientering23:3811:38
Odin Vie StrislandFossum IF47:4023:28
Filip SveenHaugesund IL Orientering28:5014:12

H 11-12

2 030 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jonas V MyklebostSandnes IL (Rogaland)13:566:51
2Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb14:59+1:037:22
3Radan CechKOS Tesla Brno15:41+1:457:43
4Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb16:20+2:248:02
5Tollef TjentlandLardal OL18:04+4:088:53
6Alfred F. HøysæterWing OK18:20+4:249:01
7Sigurd HobølOppsal Orientering20:11+6:159:56
8Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL33:48+19:5216:39
9Ole Magnus StoremyrIL Hauken48:31+34:3523:53

H 11-12N

1 630 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tveit ØysteinSuldal Orienteringslag16:5910:25

H 13-14

2 770 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Fridtjof ReuschHeming Orientering20:347:25
2Brage Bell LysakerFana IL23:51+3:178:36
3Hallvard TjentlandLardal OL24:32+3:588:51
4Andreas V MyklebostSandnes IL (Rogaland)26:35+6:019:35
5Sindre Vie StrislandFossum IF28:43+8:0910:22
6Eirik Vie StrislandFossum IF29:15+8:4110:33
7Markus RichterSandnes IL (Rogaland)29:24+8:5010:36
8Henrik Repstad StoremyrIL Hauken55:44+35:1020:07
9Sindre Solheim EideOdda OL1:25:27+1:04:5330:50

H 13-16C

2 030 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars WikstrømHaugesund IL Orientering1:10:5434:55

H 15-16

3 960 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Birk Bell LysakerFana IL29:487:31
2Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering33:14+3:268:23
3Henrik ReuschHeming Orientering39:04+9:169:51
4Jonas MyhrAsker Skiklubb39:54+10:0610:04
5Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering1:08:33+38:4517:18
6Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering1:10:16+40:2817:44
7Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb1:42:25+1:12:3725:51

H 15-16B

2 770 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørgen WesterheimStord Orientering29:4310:43
Jakob RolfsnesFitjar ILdiskvalifisert

H 17-A kort

3 960 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ole Jørgen LegårdOdda OL44:1711:10
2Rune Kristian MorkNotodden OL52:56+8:3913:22

H 17-B

2 770 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Dag Abel SveenHaugesund IL Orientering29:3610:41
2Lars Andreas EenVoss IL36:17+6:4113:05
3Olav HellandEgersund OK39:02+9:2614:05

H 17-C

2 190 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Daniel RolfsnesFitjar IL18:028:14
2Trond BrunborgOdda OL19:18+1:168:48

H 17-18

4 130 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb27:486:43
2Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering29:53+2:057:14
3Per Clemet WisløffAsker Skiklubb29:59+2:117:15
4Kristian PyttenKristiansand OK31:47+3:597:41
5Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL32:45+4:577:55
6Trygve MyhrAsker Skiklubb35:55+8:078:41
7Elias BergsetIL Veten36:10+8:228:45
8Trygve Nummedal OsFørde IL40:16+12:289:44

H 21-

5 120 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oskar RøenVaregg Fleridrett31:236:07
2Rune NygaardIL Gular33:05+1:426:27
3Øyvind HelgerudHalden SK33:39+2:166:34
4Marius PyttenKristiansand OK34:48+3:256:47
5Trygve BuanesTIF Viking35:19+3:566:53
6Olav Milian Schmitt GranNTNUI35:34+4:116:56
7Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)36:03+4:407:02
8Dag Steinar RagvinBø OL36:49+5:267:11
9Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering36:57+5:347:13
10Martin FemsteinevikVaregg Fleridrett36:59+5:367:13
11Halvor SaunesNydalens SK37:37+6:147:20
12Johannes HøysæterWing OK37:38+6:157:21
13Morten  Bjerga SundliGanddal IL40:00+8:377:48
14Anders Tønnessen RødFana IL40:55+9:327:59
15Håvard Nummedal OsFørde IL41:57+10:348:11
16Kenneth MydlandEgersund OK42:17+10:548:15
17Hendrik LappSogndal IL43:31+12:088:29
18Thor MellaOppsal Orientering44:49+13:268:45
19Sturla StokkelandÅlgård Orientering45:44+14:218:55
20Knut UtneFana IL53:19+21:5610:24
21Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb53:47+22:2410:30
22Pål SkogedalAsker Skiklubb57:42+26:1911:16
23Kasper ValestrandVaregg Fleridrett1:03:55+32:3212:29
24Lars Danielsen HolenNydalens SK1:14:37+43:1414:34

H 35-

4 380 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Radovan CechKOS Tesla Brno30:366:59
2Bjørn Egil RossebøSauda Orienteringsklubb35:05+4:298:00
3Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering36:37+6:018:21
4Asbjørn BygglandHøydalsmo IL36:44+6:088:23
5Juris DzenitisOSVeikals.lv39:25+8:498:59
6Vemund HansenTIF Viking42:27+11:519:41
7Kim RichterSandnes IL (Rogaland)48:16+17:4011:01
8Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK56:01+25:2512:47

H 45-

4 130 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ørjan RavndalÅlgård Orientering29:497:13
2Jon Magne SvendsbøeVikebygd IL31:22+1:337:35
3Kenneth WesterheimStord Orientering32:56+3:077:58
4Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)33:01+3:127:59
5Jan KocbachFana IL33:27+3:388:05
6Lars HenrikssonSundsvalls OK38:49+9:009:23
7Svein-Erik KvameGanddal IL40:31+10:429:48
8Hans JevanordFossum IF44:04+14:1510:40
9Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb47:29+17:4011:29
10Jens TjentlandLardal OL59:17+29:2814:21
11Sverre WisløffAsker Skiklubb1:07:24+37:3516:19
12Nikolay SytovMosmeridian1:16:24+46:3518:29
Frode StrislandFossum IFdiskvalifisert
Arild H ClausenFreidigdiskvalifisert
Christian ReuschHeming Orienteringdiskvalifisert

H 50-

3 960 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tom Eirik EikangerIL Gular30:167:38
2Tore NymarkVaregg Fleridrett30:38+0:227:44
3Jan Richard EriksenAsker Skiklubb30:44+0:287:45
4Arne OkkenhaugVerdal OK31:44+1:288:00
5Anders BergsetIL Veten33:24+3:088:26
6Einar MartinsenVikebygd IL36:16+6:009:09
7Arnt Ove FemsteinevikVaregg Fleridrett36:27+6:119:12
8Rolf Atle RolfsnesFitjar IL39:42+9:2610:01
9Harald HatlandVoss IL40:54+10:3810:19
10John Arvid DjupeslandHaugesund IL Orientering41:02+10:4610:21
11Ørjan TotlandTIF Viking41:13+10:5710:24
12Bjørn Axel GranHalden SK45:13+14:5711:25
13Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb46:36+16:2011:46
14Torkjel NesheimIL Tyrving59:53+29:3715:07

H 55-

3 640 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn HøllelandFana IL29:088:00
2Geir FrøytlogEgersund OK31:44+2:368:43
3Onno VerberneOL Toten-Troll31:52+2:448:45
4Sigurd EiknerFana IL32:27+3:198:54
5Jon Magne BratsethStord Orientering36:05+6:579:54
6Tore Voss FagervoldBærums Skiklub37:29+8:2110:17
7Hallvard BergIL Tyrving40:48+11:4011:12
8Anders FossøyNotodden OL41:24+12:1611:22
9Torgeir StrandFana IL43:28+14:2011:56
10Terje HenriksenAsker Skiklubb47:29+18:2113:02
11Ivar BergsetIL Veten52:37+23:2914:27

H 60-

3 210 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Alf PettersenIL Tyrving31:039:40
1Eoin RotheryBig Foot Orienteers31:039:40
3Svein LingaIL Gular31:45+0:429:53
4Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK32:40+1:3710:10
5Bernt HeggøyVoss IL33:24+2:2110:24
6Stein Jarle HelgelandHaugesund IL Orientering35:09+4:0610:57
7Ørjan Eirik ValestrandFana IL35:21+4:1811:00
8Carl Johan HögstrandMarkbygdens OK35:50+4:4711:09
9Mats StrandhagenGöteborg Majorna OK36:58+5:5511:30
10Morten DåsnesRingerike OL37:07+6:0411:33
11Arvid MydlandEgersund OK37:38+6:3511:43
12Gilles DeslandesOrientation Caennaise41:05+10:0212:47
13Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb43:15+12:1213:28
14Johan MagerøyFørde IL45:27+14:2414:09
Stein MyhreBærums Skiklubdiskvalifisert

H 65-

2 890 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harry BreilandÅlgård Orientering24:498:35
2Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb29:49+5:0010:19
3Einar VikingstadTorvastad IL31:25+6:3610:52
4Eivind HøysæterSamnanger IL37:18+12:2912:54
5Svein Jarl HansenVoss IL1:03:00+38:1121:47

H 70-

2 680 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigved GramstadHaugesund IL Orientering32:1712:02
2Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK33:28+1:1112:29
3Magnar NerheimSuldal Orienteringslag33:32+1:1512:30
4Torodd OsFørde IL34:25+2:0812:50
5Max MoosbergerOLG Regio Olten35:02+2:4513:04
6Roald TellnesTorvastad IL44:58+12:4116:46
7Hallvard MyrvollBø OL47:17+15:0017:38
8Jan HoldhusIL Gular47:47+15:3017:49
9Bjørn SpjelkavikIL Tyrving50:44+18:2718:55
10Floke BredlandSøgne og Songdalen OK51:11+18:5419:05
Steinar SlettemarkStord Orienteringdiskvalifisert

H 75-

2 680 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigvald RobberstadStord Orientering29:5611:10
2Ingolf DybvikStord Orientering36:05+6:0913:27
3Hans Jørgen LoeFossekallen IL41:46+11:5015:35
4Per VikaneFana IL47:06+17:1017:34

Direkte A

3 640 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut MathisenPorsgrunn OL31:258:37
2Bjørnar OlsrødStokke IL32:18+0:538:52
3Espen SvaeSarpsborg OL33:08+1:439:06
4Ulf WallinGöteborg Majorna OK38:30+7:0510:34
5Andreas BergeOs Orienteringsklubb40:13+8:4811:02
6Ingun Jahren HorvliKonnerud IL41:57+10:3211:31
7Anette LundOK Gorm42:27+11:0211:39
8Jarle BotnenBø OL43:26+12:0111:55
9Bertil HorvliKonnerud IL44:03+12:3812:06
10Per ForsbergKOVZ50:16+18:5113:48
11Frauke Schmitt GranHalden SK56:18+24:5315:28
12Gunn Irene MonsenEgersund OK59:45+28:2016:24
13Anne Berit RørlienFossum IF1:28:53+57:2824:25

Direkte B

2 770 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eli Marie WiigPorsgrunn OL28:2910:16
2Monica Tveit TjentlandLardal OL29:32+1:0310:39
3Jonas Lys ScheieGanddal IL32:28+3:5911:43
4Roar SkoglundGjø-Vard OL33:23+4:5412:03
5Marcela CechovaKOS Tesla Brno37:53+9:2413:40
6Thor VollsetHeming Orientering44:52+16:2316:11
7Per B. MyhreHaugesund IL Orientering45:32+17:0316:26
8Mona Høysæter FenstadWing OK1:05:08+36:3923:30
9Gunn BotnenBø OL1:06:24+37:5523:58
10Kjersti Ekemo TveitSuldal Orienteringslag1:18:03+49:3428:10
11Annie EdiarKOVZ1:31:56+1:03:2733:11
Kjetil HjelleFitjar ILdiskvalifisert
Gunilla GedinGöteborg Majorna OKbrutt

Direkte C

2 190 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emil  BakkenEiker OL30:3413:57
2Camilla StougaardNOTEAM37:14+6:4017:00
3Kirsten RiisNOTEAM40:40+10:0618:34
4Ester  MoosbergerOLG Regio Olten48:41+18:0722:13
5Synnøve VonenSarpsborg OL51:56+21:2223:42
6Ellen  MathisenPorsgrunn OL1:01:18+30:4427:59

H45-AK

3 210 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erik ErssonIFK Mora OK25:297:56
2Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)35:17+9:4810:59
3Ketil NummedalFana IL43:43+18:1413:37
4Jens-Henrik SimonsenOK Øst50:19+24:5015:40
5Tom RådahlIL Tyrving1:02:04+36:3519:20
6Laurent CompereOrientation Caennaise1:11:18+45:4922:12

D45-AK

2 680 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Karin ErssonIFK Mora OK30:4611:28
2Åshild OmaOdda OL35:42+4:5613:19
3Sølvi Utbø SakseidStavanger Orienteringsklubb42:48+12:0215:58
4Møyfrid LarsenStavanger Orienteringsklubb50:47+20:0118:56

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor