Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Fjord-O 2018, dag 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Fjord-O 2018
Arrangørorganisasjoner: Haugesund IL Orientering / Odda OL
Dato: onsdag 4 juli 2018 - søndag 8 juli 2018

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

N-åpen

2 070 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ranveig BergsetIL Veten2:07:081:01:25
Nora Ryen BertelsenOdda OL31:0615:01
Heine BrunborgOdda OL38:0618:24
Iver BrunborgOdda OL38:0618:24
Iris Popsueva BuanesTIF Viking26:5312:59
Sigve Popsuev BuanesTIF Viking36:0117:23
Emma DigranesOdda OL32:1115:32
Jonah E. DigranesOdda OL27:5513:29
Sara E. DigranesOdda OL25:3212:20
Rannveig Elisa EenVoss IL47:0222:43
Vegard Solheim EideOdda OL26:3612:51
Magnus Dalen EriksenAsker Skiklubb31:1715:06
Troels Riis FremmersvikNOTEAM45:0521:46
Markus M. HellandEgersund OK33:0315:57
Emma Fitjar HjelleFitjar IL39:3619:07
Jon Fitjar HjelleFitjar IL20:079:43
Ola Fitjar HjelleFitjar IL20:109:44
Eskil HobølOppsal Orientering22:4110:57
Anna F. HøysæterWing OK41:0019:48
Mads Rørlien JevanordFossum IF32:3915:46
Michelsen JzakFitjar IL21:0410:10
Sigurd Oma LøyningOdda OL26:2712:46
Ruben M. HellandEgersund OK28:2413:43
Dennis MichelsenFitjar IL21:0710:12
Kristian MorkNotodden OL21:4610:30
Jens Vonen SvaeSarpsborg OL18:048:43
Ingrid SveenHaugesund IL Orientering41:0319:49
Emil Solheim ØyreOdda OL26:3612:51

D -10

2 350 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Johana CechovaKOS Tesla Brno35:0214:54
Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering48:5120:47
Triana K. NerhusIL Strand-Ulv33:0814:05
Astrid ReuschHeming Orientering30:1912:54
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

D 11-12

2 350 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrid Schmitt GranHalden SK21:279:07
2Julie M HellandEgersund OK23:47+2:2010:07
3Miriam SveenHaugesund IL Orientering30:32+9:0512:59
4Mari RichterSandnes IL (Rogaland)32:06+10:3913:39
5Aoife RotheryBig Foot Orienteers33:26+11:5914:13
6Sandra Sofie TømtIL Imås41:21+19:5417:35
7Anna Fitjar HjelleFitjar IL42:10+20:4317:56
8Karina Solheim ØyreOdda OL44:29+23:0218:55
9Rannveig Oma LøyningOdda OL44:30+23:0318:56
10Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb1:07:54+46:2728:53

D 13-14

3 630 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alva ErssonIFK Mora OK32:368:58
2Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering39:02+6:2610:45
3Martha WisløffAsker Skiklubb41:38+9:0211:28
4Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo IL43:07+10:3111:52
5Guro FemsteinevikVaregg Fleridrett45:14+12:3812:27
6Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb45:22+12:4612:29
7Sara HetlandHaugesund IL Orientering47:27+14:5113:04

D 13-16C

2 350 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Fitjar HjelleFitjar IL40:4517:20
2Eline Fitjar HjelleFitjar IL41:09+0:2417:30
3Maria Helena MarhaugClub Orientacion Sant Joan43:31+2:4618:31
4Stella S. DahleFana IL1:09:30+28:4529:34

D 15-16

5 560 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marieluise Schmitt GranHalden SK49:368:55
2Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb54:46+5:109:51
3Kristine Bog VikaneFana IL58:41+9:0510:33
4Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular1:00:34+10:5810:53
5Eline SchjervenLardal OL1:05:45+16:0911:49
6Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering1:11:21+21:4512:49
7Mina SchjervenLardal OL1:11:47+22:1112:54
8Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering1:27:22+37:4615:42

D 17-A kort

4 240 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sofie AarnesNydalens SK37:118:46
2Marion RyenOdda OL44:17+7:0610:26
3Stine BjørkevollOdda OL52:23+15:1212:21
4Berit BergsetGjø-Vard OL57:22+20:1113:31
5Venla Arponen SnilstveitOs Orienteringsklubb1:06:37+29:2615:42
6Randi MorkNotodden OL1:06:38+29:2715:42
7Irene Kroken BergsetIL Veten1:08:33+31:2216:10
8Maj-Lisbet RønningFreidig1:16:39+39:2818:04
9Sigrid Melander VieFossum IF1:17:02+39:5118:10

D 17-B

3 630 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Madli HjermannHaugesund IL Orientering46:2612:47
2Gunhild MyhrAsker Skiklubb50:18+3:5213:51
3Ida Solheim EideOdda OL55:45+9:1915:21
4Kristin Repstad StoremyrIL Hauken1:43:21+56:5528:28

D 17-C

3 510 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gry Sveri LierTIF Viking1:00:0717:07
2Victoria PopsuevaTIF Viking1:00:20+0:1317:11
3Tone HandegårdVoss IL1:03:01+2:5417:57
4Anja VistnesSandnes IL (Rogaland)1:03:25+3:1818:04
5Linn WikstrømHaugesund IL Orientering1:20:08+20:0122:49
6Ann Merete HandegårdVoss IL1:23:09+23:0223:41
7Mette FitjarFitjar IL1:51:08+51:0131:39

D 17-18

5 680 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett52:289:14
2Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular59:19+6:5110:26

D 19-20

6 780 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering1:00:438:57
2Margrethe WisløffAsker Skiklubb1:02:59+2:169:17
3Tonje Aasheim NymarkNTNUI1:07:23+6:409:56
4Kristina VollHaugesund IL Orientering1:10:29+9:4610:23
5Anna ParsonsAuckland Orienteering Club2:08:23+1:07:4018:56

D 21-

7 700 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emilie Westli AndersenLøten o-lag59:307:43
2Bodil HelgerudHalden SK1:02:10+2:408:04
3Elin HögstrandIFK Göteborg1:07:18+7:488:44
4Evine Westli AndersenLøten o-lag1:09:37+10:079:02
5Christiane TrösseVaregg Fleridrett1:10:01+10:319:05
6Lisbeth VollHaugesund IL Orientering1:10:50+11:209:11
7Helen MartinsenIL Gular1:10:55+11:259:12
7Britt Kari LegårdOdda OL1:08:27+8:578:53
8Vigdis HobølOppsal Orientering1:13:46+14:169:34
9Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering1:15:10+15:409:45
10Trine BolstadGanddal IL1:17:36+18:0610:04
11Ingvild Rud SkjærstadNydalens SK1:24:31+25:0110:58
12Karen BjergaardNydalens SK1:29:33+30:0311:37
13Kate SalmonNorth West OC2:04:41+1:05:1116:11

D 35-

5 560 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gerd Inger BrunborgOdda OL59:0110:36
2Jane M HellandEgersund OK59:42+0:4110:44
3Liv SchjervenLardal OL1:02:22+3:2111:13
4Ilze VanagaOSVeikals.lv1:07:26+8:2512:07
5Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)1:11:31+12:3012:51

D 45-

4 860 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tove AasheimVaregg Fleridrett49:1410:07
2Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb49:25+0:1110:10
3Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb50:20+1:0610:21
4Kjersti Hausberg BjergaVikebygd IL50:58+1:4410:29
5Cath ChalmersBig Foot Orienteers51:42+2:2810:38
6Hege FeiringIL Tyrving53:36+4:2211:01
7Randi EngløkkHaugesund IL Orientering55:19+6:0511:22
8Kirsti LysakerFana IL55:49+6:3511:29
9Annika LundströmSundbybergs IK1:02:10+12:5612:47
10Anita SælevikHaugesund IL Orientering1:03:03+13:4912:58
11Marianne ReuschHeming Orientering1:13:16+24:0215:04
12Katherine MossDelaware Valley Orienteering A1:48:12+58:5822:15
Toril Fougner WisløffAsker Skiklubbdiskvalifisert

D 50-

4 240 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rannveig NordhagenFana IL41:519:52
2Britt Helene FossøyNotodden OL49:56+8:0511:46
3Birgitte TorbjørnsenIL Gular52:50+10:5912:27
4Heidi MyklemyrEiker OL58:32+16:4113:48
5Åshild FlatebakkenIL Tyrving58:44+16:5313:51
6Mai Helen LingaIL Gular58:51+17:0013:52
7Sigrun NygårdAsker Skiklubb1:00:35+18:4414:17

D 55-

4 240 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dagrun MelkildHeming Orientering41:039:40
2Linda HanssenØstmarka OK41:14+0:119:43
3Anne Grethe RustadRaumar Orientering43:24+2:2110:14
4Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)45:33+4:3010:44
5Ingrid RavnanOL Toten-Troll49:25+8:2211:39
6Marianne Rud SkjærstadLøten o-lag50:11+9:0811:50
7Elisabeth StrandhagenGöteborg Majorna OK52:38+11:3512:24
8Marie HögstrandMarkbygdens OK53:48+12:4512:41
9Ingrid SandvollGneist, IL54:28+13:2512:50
10Hege FjellbirkelandIL Gular1:07:43+26:4015:58
11Kirsti Grundnes BergIL Tyrving1:10:33+29:3016:38
Gunhild BredesenVerdal OKbrutt

D 60-

3 390 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Siren GreveBergens TF40:4412:00
2Randi NilstadIL Tyrving47:14+6:3013:55
3Kjellaug GrødemVoss IL50:31+9:4714:54

D 65-

3 390 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari StrandeRingerike OL40:2311:54
2Aud I SpjelkavikIL Tyrving1:21:55+41:3224:09
Nina SoligardBergens TFdiskvalifisert

D 70-

3 150 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Edel SlettemarkStord Orientering40:4712:56
2Signe HeivollSøgne og Songdalen OK52:55+12:0816:47
3Bjørg MostaulBø OL54:19+13:3217:14
4Margit Ryen SteenBø OL58:47+18:0018:39
5Bjørg GårdhammerFossekallen IL1:06:13+25:2621:01
6Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK1:06:52+26:0521:13
Torhild Nesmann HalvorsenSøgne og Songdalen OKbrutt

H -10

2 350 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Harald Solheim EideOdda OL46:4119:51
Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb27:4611:48
Gitle FemsteinevikVaregg Fleridrett43:2518:28
Magnus Rørlien JevanordFossum IF22:379:37
Sebastian JørgensenHaugesund IL Orientering37:0615:47
Filip SveenHaugesund IL Orientering49:4721:11

H 11-12

2 350 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb23:019:47
2Radan CechKOS Tesla Brno23:28+0:279:59
3Jonas V MyklebostSandnes IL (Rogaland)26:22+3:2111:13
4Tollef TjentlandLardal OL28:03+5:0211:56
5Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb31:54+8:5313:34
6Sigurd HobølOppsal Orientering39:02+16:0116:36
7Alfred F. HøysæterWing OK40:03+17:0217:02
8Ole Magnus StoremyrIL Hauken1:13:07+50:0631:06
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OLdiskvalifisert

H 11-12N

2 070 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Tveit ØysteinSuldal Orienteringslagdiskvalifisert

H 13-14

3 630 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fridtjof ReuschHeming Orientering32:238:55
2Brage Bell LysakerFana IL34:07+1:449:23
3Markus RichterSandnes IL (Rogaland)34:13+1:509:25
4Eirik Vie StrislandFossum IF36:17+3:549:59
5Hallvard TjentlandLardal OL36:26+4:0310:02
6Andreas V MyklebostSandnes IL (Rogaland)36:58+4:3510:11
7Sindre Vie StrislandFossum IF38:37+6:1410:38
8Henrik Andreas TømtIL Imås44:49+12:2612:20
9Sindre Solheim EideOdda OL49:13+16:5013:33
10Henrik Repstad StoremyrIL Hauken58:52+26:2916:13
11Bjørnar StavrumWing OK1:37:08+1:04:4526:45

H 13-16C

2 350 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Lars WikstrømHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

H 15-16

5 680 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Birk Bell LysakerFana IL42:097:25
2Henrik ReuschHeming Orientering50:24+8:158:52
3Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering51:48+9:399:07
4Jonas MyhrAsker Skiklubb1:00:48+18:3910:42
5Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering1:03:48+21:3911:13
6Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb1:10:40+28:3112:26
7Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering1:18:01+35:5213:44
Sven Bergset LangvikIL Vetenbrutt

H 15-16B

3 630 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jakob RolfsnesFitjar IL39:0310:45
2Jørgen WesterheimStord Orientering51:13+12:1014:06

H 17-A kort

5 560 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rune Kristian MorkNotodden OL1:08:17+9:5412:16
4Ole Jørgen LegårdOdda OL58:2310:30

H 17-B

3 630 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Andreas EenVoss IL38:4210:39
2Dag Abel SveenHaugesund IL Orientering40:59+2:1711:17
3Olav HellandEgersund OK43:44+5:0212:02

H 17-C

3 510 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Daniel RolfsnesFitjar IL41:3711:51
2Trond BrunborgOdda OL42:07+0:3011:59
3Knut AndersenLøten o-lag59:16+17:3916:53

H 17-18

6 780 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb48:147:06
2Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering48:16+0:027:07
3Kristian PyttenKristiansand OK51:31+3:177:35
4Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL54:42+6:288:04
5Elias BergsetIL Veten1:00:46+12:328:57
6Trygve MyhrAsker Skiklubb1:00:58+12:448:59
7Trygve Nummedal OsFørde IL1:13:51+25:3710:53
Per Clemet WisløffAsker Skiklubbdiskvalifisert

H 21-

10 310 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oskar RøenVaregg Fleridrett1:04:506:17
2Marius PyttenKristiansand OK1:06:38+1:486:27
3Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering1:10:40+5:506:51
4Øyvind HelgerudHalden SK1:12:50+8:007:03
4Olav Milian Schmitt GranNTNUI1:12:50+8:007:03
6Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)1:15:15+10:257:17
7Håvard Nummedal OsFørde IL1:15:42+10:527:20
8Trygve BuanesTIF Viking1:16:17+11:277:23
9Anders Tønnessen RødFana IL1:19:27+14:377:42
10Halvor SaunesNydalens SK1:23:20+18:308:04
11Johannes HøysæterWing OK1:30:22+25:328:45
12Hendrik LappSogndal IL1:31:01+26:118:49
13Morten  Bjerga SundliGanddal IL1:31:19+26:298:51
14Thor MellaOppsal Orientering1:32:50+28:009:00
15Kenneth MydlandEgersund OK1:34:01+29:119:07
16Martin FemsteinevikVaregg Fleridrett1:35:19+30:299:14
17Sturla StokkelandÅlgård Orientering1:36:28+31:389:21
18Kasper ValestrandVaregg Fleridrett1:53:33+48:4311:00
19Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb1:57:48+52:5811:25
20Pål SkogedalAsker Skiklubb2:02:56+58:0611:55
21Knut UtneFana IL2:08:33+1:03:4312:28
Rune NygaardIL Gulardiskvalifisert
Lars Danielsen HolenNydalens SKdiskvalifisert

H 35-

7 700 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Radovan CechKOS Tesla Brno57:227:27
2Bjørn Egil RossebøSauda Orienteringsklubb59:23+2:017:42
3Juris DzenitisOSVeikals.lv1:01:03+3:417:55
4Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering1:05:35+8:138:31
5Asbjørn BygglandHøydalsmo IL1:10:43+13:219:11
6Kim RichterSandnes IL (Rogaland)1:19:37+22:1510:20
7Vemund HansenTIF Viking1:23:37+26:1510:51
8Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK1:28:51+31:2911:32
9Ottar EideOdda OL1:29:51+32:2911:40

H 45-

6 780 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kenneth WesterheimStord Orientering46:176:49
2Ørjan RavndalÅlgård Orientering46:45+0:286:53
3Jon Magne SvendsbøeVikebygd IL53:40+7:237:54
4Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)56:13+9:568:17
5Arild H ClausenFreidig1:00:03+13:468:51
6Jens TjentlandLardal OL1:04:24+18:079:29
7Lars HenrikssonSundsvalls OK1:06:39+20:229:49
8Hans JevanordFossum IF1:07:16+20:599:55
9Frode StrislandFossum IF1:07:27+21:109:56
10Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb1:07:32+21:159:57
11Svein-Erik KvameGanddal IL1:12:47+26:3010:44
12Christian ReuschHeming Orientering1:16:01+29:4411:12
13Per Kristian TømtIL Imås1:16:58+30:4111:21
14Sverre WisløffAsker Skiklubb1:26:21+40:0412:44
15Nikolay SytovMosmeridian1:48:49+1:02:3216:02

H 50-

5 680 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tom Eirik EikangerIL Gular39:487:00
2Tore NymarkVaregg Fleridrett42:40+2:527:30
3Jan Richard EriksenAsker Skiklubb46:15+6:278:08
4Einar MartinsenVikebygd IL48:29+8:418:32
5Anders BergsetIL Veten48:44+8:568:34
6Arnt Ove FemsteinevikVaregg Fleridrett49:05+9:178:38
7Arne OkkenhaugVerdal OK49:13+9:258:39
8Rolf Atle RolfsnesFitjar IL51:30+11:429:04
9John Arvid DjupeslandHaugesund IL Orientering52:53+13:059:18
10Bjørn Axel GranHalden SK57:47+17:5910:10
11Ørjan TotlandTIF Viking58:50+19:0210:21
12Harald HatlandVoss IL1:00:59+21:1110:44
13Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb1:03:20+23:3211:09
14Torkjel NesheimIL Tyrving1:03:41+23:5311:12
15Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett1:06:46+26:5811:45
16Peter DirksenSauda Orienteringsklubb1:30:51+51:0315:59

H 55-

5 560 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn HøllelandFana IL44:067:55
2Onno VerberneOL Toten-Troll48:05+3:598:38
3Geir FrøytlogEgersund OK50:59+6:539:10
4Tore Voss FagervoldBærums Skiklub51:29+7:239:15
5Sigurd EiknerFana IL51:54+7:489:20
6Anders FossøyNotodden OL58:21+14:1510:29
7Torgeir StrandFana IL59:39+15:3310:43
8Terje HenriksenAsker Skiklubb1:01:26+17:2011:02
9Hallvard BergIL Tyrving1:03:28+19:2211:24
10Ivar BergsetIL Veten1:08:12+24:0612:15
11Jens-Petter MarhaugClub Orientacion Sant Joan1:17:45+33:3913:59
Jon Magne BratsethStord Orienteringdiskvalifisert

H 60-

4 860 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten DåsnesRingerike OL39:378:09
2Arvid MydlandEgersund OK44:20+4:439:07
3Stein Jarle HelgelandHaugesund IL Orientering45:26+5:499:20
4Svein LingaIL Gular45:56+6:199:27
5Alf PettersenIL Tyrving46:53+7:169:38
6Bernt HeggøyVoss IL48:59+9:2210:04
7Eoin RotheryBig Foot Orienteers49:38+10:0110:12
8Mats StrandhagenGöteborg Majorna OK53:03+13:2610:54
9Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK54:33+14:5611:13
10Johan MagerøyFørde IL56:23+16:4611:36
11Ørjan Eirik ValestrandFana IL1:00:20+20:4312:24
12Carl Johan HögstrandMarkbygdens OK1:00:50+21:1312:31
13Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb1:01:25+21:4812:38
Gilles DeslandesOrientation Caennaisebrutt

H 65-

4 240 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Einar VikingstadTorvastad IL40:059:27
2Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb51:01+10:5612:01
3Eivind HøysæterSamnanger IL55:07+15:0212:59
4Bjørn SteenBø OL1:14:08+34:0317:29
5Svein Jarl HansenVoss IL1:45:54+1:05:4924:58

H 70-

3 390 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torodd OsFørde IL32:329:35
2Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK36:25+3:5310:44
3Sigved GramstadHaugesund IL Orientering39:09+6:3711:32
4Max MoosbergerOLG Regio Olten41:15+8:4312:10
5Magnar NerheimSuldal Orienteringslag41:17+8:4512:10
6Floke BredlandSøgne og Songdalen OK52:48+20:1615:34
7Jan HoldhusIL Gular55:38+23:0616:24
8Bjørn SpjelkavikIL Tyrving58:51+26:1917:21
9Steinar SlettemarkStord Orientering1:00:52+28:2017:57
10Roald TellnesTorvastad IL1:08:08+35:3620:05
Hallvard MyrvollBø OLbrutt

H 75-

3 390 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigvald RobberstadStord Orientering42:5712:40
2Per VikaneFana IL49:03+6:0614:28
3Hans Jørgen LoeFossekallen IL51:36+8:3915:13
4Ingolf DybvikStord Orientering53:27+10:3015:46

Direkte A

5 560 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut MathisenPorsgrunn OL44:428:02
2Bjørnar OlsrødStokke IL49:33+4:518:54
3Andreas BergeOs Orienteringsklubb50:09+5:279:01
5Jarle BotnenBø OL59:12+14:3010:38
6Bertil HorvliKonnerud IL1:05:17+20:3511:44
8Ingun Jahren HorvliKonnerud IL1:30:43+46:0116:18
9Anne Berit RørlienFossum IF1:48:51+1:04:0919:34
Thomas WinbladLund OKdiskvalifisert

Direkte B

3 630 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johan WinbladLund OK35:449:50
2Annie EdiarKOVZ39:39+3:5510:55
3Roar SkoglundGjø-Vard OL46:54+11:1012:55
4Jonas Lys ScheieGanddal IL47:26+11:4213:04
5Monica Tveit TjentlandLardal OL49:38+13:5413:40
6Winblad JennyLund OK50:37+14:5313:56
7Thor VollsetHeming Orientering51:47+16:0314:15
8Per B. MyhreHaugesund IL Orientering56:37+20:5315:35
9Kjetil HjelleFitjar IL1:01:04+25:2016:49
10Mona Høysæter FenstadWing OK1:01:43+25:5917:00
11Marcela CechovaKOS Tesla Brno1:01:53+26:0917:02
12Gunn BotnenBø OL1:20:22+44:3822:08

Direkte C

3 510 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil  BakkenEiker OL40:5211:38
Ester  MoosbergerOLG Regio Oltendiskvalifisert
Synnøve VonenSarpsborg OLdiskvalifisert

H45-AK

4 860 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erik ErssonIFK Mora OK44:129:05
2Ketil NummedalFana IL51:53+7:4110:40
3Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)52:11+7:5910:44
4Jens-Henrik SimonsenOK Øst1:06:42+22:3013:43
5Tom RådahlIL Tyrving1:09:31+25:1914:18
Laurent CompereOrientation Caennaisebrutt

D45-AK

3 390 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Åshild OmaOdda OLdiskvalifisert
Sølvi Utbø SakseidStavanger Orienteringsklubbbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor