Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Fjord-O 2018, dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Fjord-O 2018
Arrangørorganisasjoner: Haugesund IL Orientering / Odda OL
Dato: onsdag 4 juli 2018 - søndag 8 juli 2018

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

N-åpen

1 650 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Ranveig BergsetIL Veten1:45:041:03:40
Synne Stigen BygglandHøydalsmo IL27:3116:40
Rannveig Elisa EenVoss IL1:25:1551:40
Markus M. HellandEgersund OK27:3916:45
Anna F. HøysæterWing OK25:4015:33
Mads Rørlien JevanordFossum IF28:0216:59
Sara-Sofie  Larsen SimonsenOK Øst27:4016:46
Sigurd Oma LøyningOdda OL26:3816:08
Ruben M. HellandEgersund OK19:5212:02
Ingrid SveenHaugesund IL Orientering25:3615:30

D -10

2 030 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering46:0322:41
Triana K. NerhusIL Strand-Ulv34:1016:49
Astrid ReuschHeming Orientering27:2313:29

D 11-12

2 030 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigrid Schmitt GranHalden SK20:5710:19
2Julie M HellandEgersund OK22:32+1:3511:06
3Miriam SveenHaugesund IL Orientering26:33+5:3613:04
4Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb32:40+11:4316:05
5Aoife RotheryBig Foot Orienteers45:33+24:3622:26
6Rannveig Oma LøyningOdda OL54:12+33:1526:41
7Sandra Sofie TømtIL Imås57:56+36:5928:32

D 13-14

2 830 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Alva ErssonIFK Mora OK39:4214:01
2Sara HetlandHaugesund IL Orientering50:13+10:3117:44
3Martha WisløffAsker Skiklubb52:39+12:5718:36
4Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo IL55:30+15:4819:36
5Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering55:52+16:1019:44
6Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb56:38+16:5620:00

D 13-16C

2 030 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maria Helena MarhaugClub Orientacion Sant Joan56:0727:38
2Mari StadsnesIL Gular56:11+0:0427:40

D 15-16

4 230 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eline SchjervenLardal OL42:3510:04
2Marieluise Schmitt GranHalden SK43:56+1:2110:23
3Mina SchjervenLardal OL50:53+8:1812:01
4Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering59:11+16:3613:59
5Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering1:03:07+20:3214:55

D 17-A kort

3 430 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sofie AarnesNydalens SK47:1113:45
2Venla Arponen SnilstveitOs Orienteringsklubb54:12+7:0115:48
3Berit BergsetGjø-Vard OL56:29+9:1816:28
4Irene Kroken BergsetIL Veten1:23:43+36:3224:24
5Maj-Lisbet RønningFreidig1:44:04+56:5330:20

D 17-B

2 830 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gunhild MyhrAsker Skiklubb1:00:3921:25
2Kristin Repstad StoremyrIL Hauken2:14:56+1:14:1747:40

D 17-C

2 290 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tone HandegårdVoss IL49:0821:27
2Ann Merete HandegårdVoss IL1:13:04+23:5631:54
3Tove EriksenBærums Skiklub1:21:13+32:0535:27

D 17-18

4 920 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett59:5612:10

D 19-20

5 160 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering59:1611:29
2Kristina VollHaugesund IL Orientering1:02:23+3:0712:05
3Margrethe WisløffAsker Skiklubb1:02:26+3:1012:05
4Tonje Aasheim NymarkNTNUI1:03:43+4:2712:20

D 21-

5 990 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering1:02:5110:29
2Evine Westli AndersenLøten o-lag1:03:46+0:5510:38
3Bodil HelgerudHalden SK1:04:14+1:2310:43
4Emilie Westli AndersenLøten o-lag1:04:18+1:2710:44
5Elin HögstrandIFK Göteborg1:10:03+7:1211:41
6Ingvild Rud SkjærstadNydalens SK1:15:13+12:2212:33
7Karen BjergaardNydalens SK1:29:09+26:1814:52

D 35-

4 230 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Liv SchjervenLardal OL53:0012:31
2Ilze VanagaOSVeikals.lv59:37+6:3714:05
3Jane M HellandEgersund OK1:03:17+10:1714:57

D 45-

3 850 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb46:4312:08
2Annika LundströmSundbybergs IK49:37+2:5412:53
3Randi EngløkkHaugesund IL Orientering53:12+6:2913:49
4Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb55:57+9:1414:31
5Cath ChalmersBig Foot Orienteers1:02:03+15:2016:07
6Marianne ReuschHeming Orientering1:10:07+23:2418:12
7Hege FeiringIL Tyrving1:15:29+28:4619:36
Kjersti Hausberg BjergaVikebygd ILbrutt

D 50-

3 430 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Birgitte TorbjørnsenIL Gular52:4115:21
2Åshild FlatebakkenIL Tyrving1:03:38+10:5718:33
3Heidi MyklemyrEiker OL1:08:00+15:1919:49
4Sigrun NygårdAsker Skiklubb1:14:10+21:2921:37

D 55-

3 430 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Linda HanssenØstmarka OK43:0912:34
2Dagrun MelkildHeming Orientering51:32+8:2315:01
3Elisabeth StrandhagenGöteborg Majorna OK59:52+16:4317:27
4Ingrid RavnanOL Toten-Troll1:01:16+18:0717:51
5Marie HögstrandMarkbygdens OK1:04:38+21:2918:50
6Marianne Rud SkjærstadLøten o-lag1:13:15+30:0621:21
7Kirsti Grundnes BergIL Tyrving1:18:25+35:1622:51
8Gunhild BredesenVerdal OK1:30:23+47:1426:21

D 60-

2 570 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Siren GreveBergens TF46:3718:08
2Randi NilstadIL Tyrving1:25:30+38:5333:16

D 65-

2 570 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari StrandeRingerike OL47:3618:31
2Nina SoligardBergens TF1:02:06+14:3024:09
3Aud I SpjelkavikIL Tyrving1:19:23+31:4730:53

D 70-

2 250 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Edel SlettemarkStord Orientering40:0817:50
2Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb42:01+1:5318:40
3Margit Ryen SteenBø OL56:27+16:1925:05
4Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb56:37+16:2925:09
5Bjørg GårdhammerFossekallen IL1:01:16+21:0827:13
6Torhild Nesmann HalvorsenSøgne og Songdalen OK1:26:53+46:4538:36
Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OKbrutt

H -10

2 030 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb22:5411:16
Magnus Rørlien JevanordFossum IF20:2810:04
Sebastian JørgensenHaugesund IL Orientering32:5516:12
Filip SveenHaugesund IL Orientering35:4517:36

H 11-12

2 030 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Alfred F. HøysæterWing OK24:2812:03
2Tollef TjentlandLardal OL31:53+7:2515:42
3Ole Magnus StoremyrIL Hauken59:26+34:5829:16

H 13-14

2 830 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Fridtjof ReuschHeming Orientering33:2611:48
2Hallvard TjentlandLardal OL45:55+12:2916:13
3Henrik Repstad StoremyrIL Hauken55:22+21:5619:33
4Henrik Andreas TømtIL Imås57:54+24:2820:27

H 13-16C

2 030 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars WikstrømHaugesund IL Orientering36:4918:08

H 15-16

4 920 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik ReuschHeming Orientering50:1510:12
2Jonas MyhrAsker Skiklubb55:15+5:0011:13
3Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering56:04+5:4911:23
4Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb1:04:10+13:5513:02
5Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering1:07:20+17:0513:41
6Sven Bergset LangvikIL Veten1:10:13+19:5814:16
7Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering2:04:37+1:14:2225:19
8Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering2:14:38+1:24:2327:21

H 15-16B

2 830 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørgen WesterheimStord Orientering50:2817:49

H 17-B

2 830 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars Andreas EenVoss IL39:2113:54
2Olav HellandEgersund OK42:19+2:5814:57

H 17-18

5 160 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Clemet WisløffAsker Skiklubb41:528:06
2Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb44:53+3:018:41
3Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering44:59+3:078:43
4Elias BergsetIL Veten1:02:22+20:3012:05
5Trygve MyhrAsker Skiklubb1:03:01+21:0912:12
6Trygve Nummedal OsFørde IL1:04:22+22:3012:28
7Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL1:10:02+28:1013:34
Kristian PyttenKristiansand OKdiskvalifisert

H 21-

7 690 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øyvind HelgerudHalden SK1:00:477:54
2Olav Milian Schmitt GranNTNUI1:01:04+0:177:56
3Ragnar TonjerNydalens SK1:01:53+1:068:02
4Halvor SaunesNydalens SK1:02:44+1:578:09
5Oskar RøenVaregg Fleridrett1:03:05+2:188:12
6Kenneth MydlandEgersund OK1:13:51+13:049:36
7Johannes HøysæterWing OK1:19:09+18:2210:17
8Lars Danielsen HolenNydalens SK1:55:38+54:5115:02
9Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb1:58:29+57:4215:24
10Pål SkogedalAsker Skiklubb2:01:10+1:00:2315:45
Marius PyttenKristiansand OKdiskvalifisert

H 35-

5 990 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Asbjørn BygglandHøydalsmo IL57:089:32
2Juris DzenitisOSVeikals.lv57:24+0:169:34 Last ned GPS-spor i gpx-format

H 45-

5 160 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kenneth WesterheimStord Orientering47:079:07
2Jon Magne SvendsbøeVikebygd IL47:11+0:049:08
3Lars HenrikssonSundsvalls OK55:53+8:4610:49
4Hans JevanordFossum IF57:28+10:2111:08
5Svein-Erik KvameGanddal IL1:01:44+14:3711:57
6Per Kristian TømtIL Imås1:01:53+14:4611:59
7Arild H ClausenFreidig1:03:01+15:5412:12
8Jens TjentlandLardal OL1:08:30+21:2313:16
9Nikolay SytovMosmeridian1:10:24+23:1713:38
10Christian ReuschHeming Orientering1:23:00+35:5316:05
11Sverre WisløffAsker Skiklubb1:35:33+48:2618:31

H 50-

4 920 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tore NymarkVaregg Fleridrett46:359:28
2Einar MartinsenVikebygd IL48:55+2:209:56
3Arne OkkenhaugVerdal OK57:49+11:1411:45
4Rolf Atle RolfsnesFitjar IL58:59+12:2411:59
5Harald HatlandVoss IL1:04:02+17:2713:00
6John Arvid DjupeslandHaugesund IL Orientering1:04:30+17:5513:06
7Anders BergsetIL Veten1:08:30+21:5513:55
8Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb1:08:38+22:0313:56
9Bjørn Axel GranHalden SK1:16:53+30:1815:37
10Torkjel NesheimIL Tyrving1:21:10+34:3516:29
11Peter DirksenSauda Orienteringsklubb1:32:46+46:1118:51

H 55-

4 230 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Onno VerberneOL Toten-Troll38:489:10
2Geir FrøytlogEgersund OK42:28+3:4010:02 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Hallvard BergIL Tyrving44:26+5:3810:30
4Tore Voss FagervoldBærums Skiklub45:28+6:4010:44
5Jan Petter LandeRocky Mountain Orienteering Cl55:13+16:2513:03
6Terje HenriksenAsker Skiklubb55:27+16:3913:06
7Ivar BergsetIL Veten57:53+19:0513:41
8Charlie ShahbazianChicago Area Orienteering Club1:03:40+24:5215:03

H 60-

3 850 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arvid MydlandEgersund OK41:1410:42
2Alf PettersenIL Tyrving46:02+4:4811:57
3Morten DåsnesRingerike OL50:22+9:0813:04
4Mats StrandhagenGöteborg Majorna OK52:51+11:3713:43
5Eoin RotheryBig Foot Orienteers57:19+16:0514:53
6Carl Johan HögstrandMarkbygdens OK59:23+18:0915:25
7Gilles DeslandesOrientation Caennaise1:02:46+21:3216:18
8Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb1:09:09+27:5517:57
9Stein MyhreBærums Skiklub1:10:16+29:0218:15

H 65-

3 430 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Einar VikingstadTorvastad IL46:3913:36
2Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb47:52+1:1313:57
3Eivind HøysæterSamnanger IL54:52+8:1315:59
4Bjørn SteenBø OL56:25+9:4616:26

H 70-

2 570 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Max MoosbergerOLG Regio Olten43:4217:00
2Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK44:50+1:0817:26
3Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb57:32+13:5022:23
4Torodd OsFørde IL1:02:24+18:4224:16
5Steinar SlettemarkStord Orientering1:06:14+22:3225:46
6Bjørn SpjelkavikIL Tyrving1:07:36+23:5426:18
7Jan HoldhusIL Gular1:13:51+30:0928:44
8Floke BredlandSøgne og Songdalen OK1:26:45+43:0333:45

H 75-

2 570 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigvald RobberstadStord Orientering49:4619:21
2Ingolf DybvikStord Orientering58:14+8:2822:39
3Hans Jørgen LoeFossekallen IL1:25:17+35:3133:11

H 85-

2 250 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Einar SæbøHaugesund IL Orientering1:12:0232:00

Direkte A

4 230 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ulf WallinGöteborg Majorna OK49:0311:35
2Kjetil  DammTIF Viking54:23+5:2012:51
3Bertil HorvliKonnerud IL59:54+10:5114:09
4Ernst PyttemKristiansand OK1:02:26+13:2314:45
5Ingun Jahren HorvliKonnerud IL1:05:50+16:4715:33
6Tom Andre AlstradsætherEiker OL1:15:01+25:5817:44
7Frauke Schmitt GranHalden SK1:19:27+30:2418:46
Anne Berit RørlienFossum IFdiskvalifisert

Direkte B

2 830 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johan WinbladhLund OK48:2817:07
2May Lill DammTIF Viking56:59+8:3120:08
3Øistein PaulsenBergens TF58:17+9:4920:35
4Thor VollsetHeming Orientering1:02:43+14:1522:09
5Sølvi Helene FossøyEiker OL1:05:30+17:0223:08
6Monica Tveit TjentlandLardal OL1:22:00+33:3228:58
7Mona Høysæter FenstadWing OK1:37:54+49:2634:35
8Annie EdiarKOVZ1:43:19+54:5136:30

Direkte C

2 290 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emil  BakkenEiker OL44:0219:13
2Ester  MoosbergerOLG Regio Olten1:06:48+22:4629:10
3Elisabeth PrestegårdNydalens SK1:20:23+36:2135:06

H45-AK

3 850 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erik ErssonIFK Mora OK37:589:51
2Arve LøyningOdda OL46:50+8:5212:09
3Ketil NummedalFana IL1:03:51+25:5316:35
4Tom RådahlIL Tyrving1:11:19+33:2118:31
5Jens-Henrik SimonsenOK Øst1:25:13+47:1522:08
6Laurent CompereOrientation Caennaise1:26:46+48:4822:32
7Kent Morgan StoremyrIL Hauken2:12:27+1:34:2934:24

D45-AK

2 570 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Karin ErssonIFK Mora OK46:1918:01
2Åshild OmaOdda OL58:09+11:5022:37
3Sølvi Utbø SakseidStavanger Orienteringsklubb1:18:04+31:4530:22

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor