Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Fjord-O 2018, dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Fjord-O 2018
Arrangørorganisasjoner: Haugesund IL Orientering / Odda OL
Dato: onsdag 4 juli 2018 - søndag 8 juli 2018

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

N-åpen

1 160 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Synne Stigen BygglandHøydalsmo IL12:5411:07
Markus M. HellandEgersund OK17:0714:45
Anna F. HøysæterWing OK22:2219:16
Mads Rørlien JevanordFossum IF18:2215:50
Sara-Sofie  Larsen SimonsenOK Øst19:0716:28
Sigurd Oma LøyningOdda OL17:0714:45
Ruben M. HellandEgersund OK13:4011:46
Andreas Wiig NystadHaugesund IL Orientering18:0415:34
Ingrid SveenHaugesund IL Orientering22:2719:21

D -10

1 730 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering44:2325:39
Triana K. NerhusIL Strand-Ulv49:1628:28
Astrid ReuschHeming Orientering26:4015:24
Rannveig Elisa EenVoss ILdiskvalifisert

D 11-12

1 730 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Miriam SveenHaugesund IL Orientering20:1511:42
2Julie M HellandEgersund OK22:26+2:1112:58
3Claudia SamuelsbergHaugesund IL Orientering23:33+3:1813:36
4Sigrid Schmitt GranHalden SK25:25+5:1014:41
5Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb31:25+11:1018:09
6Rannveig Oma LøyningOdda OL37:19+17:0421:34
7Ingrid SteinslandFredrikstad SK41:11+20:5623:48
8Aoife RotheryBig Foot Orienteers48:51+28:3628:14

D 13-14

1 710 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK18:1210:38
2Alva ErssonIFK Mora OK25:14+7:0214:45
3Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo IL26:14+8:0215:20
4Martha WisløffAsker Skiklubb28:20+10:0816:34
5Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering30:13+12:0117:40
6Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb34:24+16:1220:07
7Sara HetlandHaugesund IL Orientering48:06+29:5428:07

D 13-16C

1 730 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maria Helena MarhaugClub Orientacion Sant Joan27:0615:39
2Mari StadsnesIL Gular27:09+0:0315:41

D 15-16

2 780 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eline SchjervenLardal OL41:2414:53
2Mina SchjervenLardal OL43:53+2:2915:47
3Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering44:08+2:4415:52
4Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering48:09+6:4517:19
5Marieluise Schmitt GranHalden SK51:44+10:2018:36

D 17-A kort

2 370 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sofie AarnesNydalens SK34:2514:31
2Venla Arponen SnilstveitOs Orienteringsklubb39:09+4:4416:31
3Berit BergsetGjø-Vard OL54:03+19:3822:48
4Irene Kroken BergsetIL Veten57:31+23:0624:16
5Maj-Lisbet RønningFreidig1:15:18+40:5331:46

D 17-B

1 710 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Madli HjermannHaugesund IL Orientering27:5516:19
2Gunhild MyhrAsker Skiklubb31:59+4:0418:42
3Kristin Repstad StoremyrIL Hauken50:11+22:1629:20

D 17-C

2 090 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tone HandegårdVoss IL37:3818:00
2Tove EriksenBærums Skiklub39:25+1:4718:51
3Ann Merete HandegårdVoss IL42:16+4:3820:13

D 17-18

3 430 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D 19-20

3 360 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Margrethe WisløffAsker Skiklubb41:1912:17
2Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering42:56+1:3712:46
3Tonje Aasheim NymarkNTNUI43:11+1:5212:51
4Kristina VollHaugesund IL Orientering49:01+7:4214:35

D 21-

3 570 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emilie Westli AndersenLøten o-lag36:1510:09
2Evine Westli AndersenLøten o-lag37:30+1:1510:30
3Bodil HelgerudHalden SK38:24+2:0910:45
4Elin HögstrandIFK Göteborg38:42+2:2710:50
5Ingvild Rud SkjærstadNydalens SK41:28+5:1311:36
6Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering43:29+7:1412:10
7Karen BjergaardNydalens SK49:02+12:4713:44

D 35-

2 780 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Liv SchjervenLardal OL42:3515:19
2Jane M HellandEgersund OK52:10+9:3518:45
3Ilze VanagaOSVeikals.lv1:23:31+40:5630:02

D 45-

2 540 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hege FeiringIL Tyrving41:4916:27
2Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb42:44+0:5516:49
3Annika LundströmSundbybergs IK44:19+2:3017:26
4Tove AasheimVaregg Fleridrett44:59+3:1017:42
5Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb48:32+6:4319:06
6Kjersti Hausberg BjergaVikebygd IL54:43+12:5421:32
7Cath ChalmersBig Foot Orienteers56:48+14:5922:21
8Anita SælevikHaugesund IL Orientering1:08:24+26:3526:55
9Marianne ReuschHeming Orientering1:08:31+26:4226:58

D 50-

2 370 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Birgitte TorbjørnsenIL Gular37:2315:46
2Åshild FlatebakkenIL Tyrving46:41+9:1819:41
3Heidi MyklemyrEiker OL48:23+11:0020:24
4Anne Marit BjergaardNydalens SK48:28+11:0520:27
5Sigrun NygårdAsker Skiklubb57:25+20:0224:13

D 55-

2 370 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Linda HanssenØstmarka OK34:3214:34
2Elisabeth StrandhagenGöteborg Majorna OK36:29+1:5715:23
3Anne Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)36:32+2:0015:24
4Marie HögstrandMarkbygdens OK40:04+5:3216:54
5Marianne Rud SkjærstadLøten o-lag44:45+10:1318:52
6Ingrid RavnanOL Toten-Troll48:27+13:5520:26
7Kirsti Grundnes BergIL Tyrving54:22+19:5022:56
8Gunhild BredesenVerdal OK1:03:30+28:5826:47
Dagrun MelkildHeming Orienteringdiskvalifisert

D 60-

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Siren GreveBergens TF35:0915:58
2Randi NilstadIL Tyrving56:41+21:3225:45

D 65-

2 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nina SoligardBergens TF40:5018:33
2Kari StrandeRingerike OL45:10+4:2020:31
3Aud I SpjelkavikIL Tyrving1:16:21+35:3134:42

D 70-

1 750 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb30:4417:33
2Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb34:49+4:0519:53
3Edel SlettemarkStord Orientering39:56+9:1222:49
4Margit Ryen SteenBø OL47:46+17:0227:17
5Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK53:56+23:1230:49
6Bjørg GårdhammerFossekallen IL54:45+24:0131:17
Torhild Nesmann HalvorsenSøgne og Songdalen OKbrutt

D 80-

1 750 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Ranveig BergsetIL Vetenbrutt

H -10

1 730 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb15:489:07
Magnus Rørlien JevanordFossum IF22:1412:51
Sebastian JørgensenHaugesund IL Orientering23:0813:22
Filip SveenHaugesund IL Orientering27:3715:57

H 11-12

1 730 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tollef TjentlandLardal OL23:4313:42
2Alfred F. HøysæterWing OK26:29+2:4615:18
3Ole Magnus StoremyrIL Hauken1:42:04+1:18:2158:59

H 13-14

1 710 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Fridtjof ReuschHeming Orientering20:5412:13
2Henrik Repstad StoremyrIL Hauken29:36+8:4217:18
Hallvard TjentlandLardal OLbrutt

H 13-16C

1 730 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars WikstrømHaugesund IL Orientering22:3313:02

H 15-16

3 430 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering43:1312:35
2Henrik ReuschHeming Orientering44:42+1:2913:01
3Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb51:53+8:4015:07
4Jonas MyhrAsker Skiklubb58:23+15:1017:01
5Sven Bergset LangvikIL Veten58:29+15:1617:03
6Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering59:37+16:2417:22
7Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering1:16:37+33:2422:20
Jørgen WesterheimStord Orienteringbrutt
Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orienteringbrutt

H 17-B

1 710 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars Andreas EenVoss IL20:1411:49
2Olav HellandEgersund OK26:23+6:0915:25
Dag Abel SveenHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

H 17-C

2 090 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut AndersenLøten o-lag52:4725:15

H 17-18

3 360 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering35:0210:25
2Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb35:21+0:1910:31
3Per Clemet WisløffAsker Skiklubb37:27+2:2511:08
4Kristian PyttenKristiansand OK38:07+3:0511:20
5Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL38:41+3:3911:30
6Trygve MyhrAsker Skiklubb43:01+7:5912:48
7Elias BergsetIL Veten47:09+12:0714:01
8Trygve Nummedal OsFørde IL57:30+22:2817:06
Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

H 21-

4 220 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oskar RøenVaregg Fleridrett36:298:38
2Øyvind HelgerudHalden SK36:39+0:108:41
3Marius PyttenKristiansand OK38:05+1:369:01
4Halvor SaunesNydalens SK38:44+2:159:10
5Ragnar TonjerNydalens SK41:04+4:359:43
6Olav Milian Schmitt GranNTNUI42:02+5:339:57
7Kenneth MydlandEgersund OK44:41+8:1210:35
8Johannes HøysæterWing OK47:15+10:4611:11
9Lars Danielsen HolenNydalens SK57:01+20:3213:30
10Bjørn Johannessen FieldGneist, IL1:01:19+24:5014:31
11Kasper ValestrandVaregg Fleridrett1:02:13+25:4414:44
12Pål SkogedalAsker Skiklubb1:02:33+26:0414:49
13Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb1:23:20+46:5119:44

H 35-

3 570 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Asbjørn BygglandHøydalsmo IL35:279:55
2Juris DzenitisOSVeikals.lv41:28+6:0111:36 Last ned GPS-spor i gpx-format

H 45-

3 360 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kenneth WesterheimStord Orientering31:239:20
2Jon Magne SvendsbøeVikebygd IL33:06+1:439:51
3Lars HenrikssonSundsvalls OK42:17+10:5412:35
4Hans JevanordFossum IF44:14+12:5113:09
5Svein-Erik KvameGanddal IL44:34+13:1113:15
6Nikolay SytovMosmeridian45:59+14:3613:41
7Arild H ClausenFreidig48:43+17:2014:29
8Jens TjentlandLardal OL52:24+21:0115:35
9Sverre WisløffAsker Skiklubb53:18+21:5515:51
10Christian ReuschHeming Orientering1:15:26+44:0322:27

H 50-

3 430 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tore NymarkVaregg Fleridrett39:3211:31
2Einar MartinsenVikebygd IL42:55+3:2312:30
3Arne OkkenhaugVerdal OK47:32+8:0013:51
4Anders BergsetIL Veten52:52+13:2015:24
5Harald HatlandVoss IL54:16+14:4415:49
6Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb56:49+17:1716:33
7Bjørn Axel GranHalden SK1:01:10+21:3817:49
8Rolf Atle RolfsnesFitjar IL1:03:12+23:4018:25
9John Arvid DjupeslandHaugesund IL Orientering1:07:03+27:3119:32
10Torkjel NesheimIL Tyrving1:26:27+46:5525:12
11Peter DirksenSauda Orienteringsklubb1:27:10+47:3825:24

H 55-

2 780 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Geir FrøytlogEgersund OK36:0812:59 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Tore Voss FagervoldBærums Skiklub38:00+1:5213:40
3Terje HenriksenAsker Skiklubb44:51+8:4316:07
4Jens-Petter MarhaugClub Orientacion Sant Joan51:04+14:5618:22
5Jan Petter LandeRocky Mountain Orienteering Cl51:16+15:0818:26
6Ivar BergsetIL Veten53:33+17:2519:15
7Hallvard BergIL Tyrving57:23+21:1520:38
8Charlie ShahbazianChicago Area Orienteering Club1:08:43+32:3524:43
Onno VerberneOL Toten-Trolldiskvalifisert

H 60-

2 540 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Morten DåsnesRingerike OL36:3614:24
2Mats StrandhagenGöteborg Majorna OK41:11+4:3516:12
3Arvid MydlandEgersund OK42:14+5:3816:37
4Eoin RotheryBig Foot Orienteers43:28+6:5217:06
5Alf PettersenIL Tyrving44:23+7:4717:28
6Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb48:28+11:5219:04
7Ørjan Eirik ValestrandFana IL49:38+13:0219:32
8Stein MyhreBærums Skiklub51:38+15:0220:19
9Carl Johan HögstrandMarkbygdens OK1:05:27+28:5125:46
Gilles DeslandesOrientation Caennaisebrutt

H 65-

2 370 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb37:3615:51
2Einar VikingstadTorvastad IL42:03+4:2717:44
3Bjørn SteenBø OL51:30+13:5421:43
4Eivind HøysæterSamnanger IL1:10:30+32:5429:44

H 70-

2 200 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Max MoosbergerOLG Regio Olten38:1117:21
2Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK38:27+0:1617:28
3Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb43:59+5:4819:59
4Magnar NerheimSuldal Orienteringslag46:19+8:0821:03
5Torodd OsFørde IL49:23+11:1222:26
6Sigved GramstadHaugesund IL Orientering50:33+12:2222:58
7Roald TellnesTorvastad IL56:41+18:3025:45
8Jan HoldhusIL Gular1:15:51+37:4034:28
9Bjørn SpjelkavikIL Tyrving1:19:33+41:2236:09
Steinar SlettemarkStord Orienteringdiskvalifisert
Floke BredlandSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert

H 75-

2 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigvald RobberstadStord Orientering47:2721:34
2Hans Jørgen LoeFossekallen IL1:02:04+14:3728:12
Ingolf DybvikStord Orienteringbrutt

H 85-

1 750 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Einar SæbøHaugesund IL Orientering55:1031:31

Direkte A

2 780 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jan  SteignerGneist, IL39:1014:05
2Ulf WallinGöteborg Majorna OK39:47+0:3714:18
3Jan HauglandÅrstad IL41:07+1:5714:47
4Ernst PyttemKristiansand OK48:11+9:0117:19
5Lotte MyklemyrEiker OL50:52+11:4218:17
6Eli Marie WiigPorsgrunn OL52:19+13:0918:49
7Nina KarlsenStavanger Orienteringsklubb52:25+13:1518:51
8Kjetil  DammTIF Viking55:49+16:3920:04
9Frauke Schmitt GranHalden SK58:23+19:1321:00
10Ingrun Jahren HorvliKonneruld IL1:00:20+21:1021:42
11Anne Berit RørlienFossum IF1:07:16+28:0624:11
12Jenny WinbladLund OK1:07:22+28:1224:13
13Bertil HorvliKonneruld IL1:07:47+28:3724:22
14Kaya  DirksenSauda Orienteringsklubb1:13:13+34:0326:20
15Merel DirksenSauda Orienteringsklubb1:15:17+36:0727:04
16Ole MyklemyrEiker OL1:22:47+43:3729:46
Gunilla GedinGöteborg Majorna OKbrutt
Thomas WinbladhLund OKbrutt
May MelingStavanger Orienteringsklubbbrutt
Marius ØieLøten o-lagbrutt

Direkte B

1 710 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bernt Inge SteinslandFredrikstad SK30:5318:03
2Øistein PaulsenBergens TF33:17+2:2419:27
3May Lill DammTIF Viking39:28+8:3523:04
4Monica Tveit TjentlandLardal OL40:15+9:2223:32
5Thor VollsetHeming Orientering42:49+11:5625:02
6Mona Høysæter FenstadWing OK51:57+21:0430:22
7Siren HoplandGneist, IL55:48+24:5532:37
8Ellen  MathisenPorsgrunn OL1:10:51+39:5841:25

Direkte C

2 090 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ester  MoosbergerOLG Regio Olten51:2924:37
2Emil  BakkenEiker OL51:34+0:0524:40

H45-AK

2 540 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tom RådahlIL Tyrving57:2422:35
2Jens-Henrik SimonsenOK Øst1:01:54+4:3024:22
3Arve LøyningOdda OL1:06:53+9:2926:19
4Laurent CompereOrientation Caennaise1:20:55+23:3131:51
Ketil NummedalFana ILdiskvalifisert
Erik ErssonIFK Mora OKdiskvalifisert

D45-AK

2 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Karin ErssonIFK Mora OK43:3219:47
2Åshild OmaOdda OL55:34+12:0225:15
3Sølvi Utbø SakseidStavanger Orienteringsklubb58:37+15:0526:38
4Møyfrid LarsenStavanger Orienteringsklubb1:06:41+23:0930:18

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor