Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Svabergsprinten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Svabergsprinten
Arrangørorganisasjoner: Fredrikstad SK / Nydalens SK
Dato: lørdag 29 juli 2017

Damer åpen

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Marie HansenSarpsborg OL41:30
2Linn Carina DalandKristiansand OK42:29+0:59
3Ida Katrine Børstad ThoresenSarpsborg OL42:41+1:11
4Unni Strand KarlsenFredrikstad SK53:05+11:35
5Merethe OlsenØrland56:53+15:23
6Marianne LerbergViker57:09+15:39
7June HerredsvelaØstmarka OK1:00:48+19:18
8Heidi BørstadSarpsborg OL1:15:58+34:28
9Hilde StrømbergFredrikstad SK2:18:09+1:36:39
Ellen EliseussenHarstad OLdiskvalifisert
Anne SørumRingsaker OKdiskvalifisert
Reidun HansenSarpsborg OLdiskvalifisert

Herrer åpen

24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Jørgen FrøydLarvik OK29:07
2Dyre Martin GulbrandsenFredrikstad SK29:38+0:31
3Øyvind SkalleHarstad OL29:39+0:32
4Sture OttesenIndre Østfold OK32:28+3:21
5Frank SandbergØrland34:40+5:33
6Fredrik Norløff-MathisenViker35:37+6:30
7Petter AndersenNydalens Skiklub36:53+7:46
8Lars LerbergViker37:10+8:03
9Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL37:54+8:47
10Lasse SkalleHarstad OL38:17+9:10
11Eivind SandViker41:01+11:54
12Thorbjørn VærpKristiansand OK41:33+12:26
13Haakon KnudsenOppsal Orientering44:29+15:22
14Bernt Inge SteinslandFredrikstad SK45:25+16:18
15Øystein DybeslandSøgne og Songdalen OK45:29+16:22
16Øyvind StenstadOddersjaa SSK47:38+18:31
17Lars Emil KnudsenSarpsborg OL48:42+19:35
18Per Kåre HerredsvelaØstmarka OK49:29+20:22
19Arild AndersenOppsal Orientering49:49+20:42
20Vikerhavn 2Viker55:14+26:07
21Team VikerhavnViker58:32+29:25
22Carl Christian StrømbergFredrikstad SK1:09:59+40:52
23Vikerhavn 3Viker1:12:25+43:18
24Arne Chr. ScheieØstmarka OK1:18:39+49:32

Jenter åpen

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK46:42
2Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK52:04+5:22
3Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK1:00:18+13:36
4Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL1:15:27+28:45

Gutter åpen

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Runar Saur ModahlFredrikstad SK32:07
2Henrik KnudsenOppsal Orientering44:04+11:57
3Jakob A. GjedeboOppsal Orientering51:02+18:55 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Jørgen Eliseussen-SkalleHarstad OL53:37+21:30
5Sondre StrømbergFredrikstad SK1:10:05+37:58
6Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK1:14:40+42:33

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor