Offisiell resultatliste for Graneløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Graneløpet
Arrangørorganisasjon: IK Grane Arendal Orientering
Dato: søndag 5 november 2017

Austre Moland IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
28Torbjørn VaajeHerrer - lang løype2:31:58+1:10:2014:25Last ned GPS-spor i gpx-format

Birkenes IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Asgeir Reiersen JensenHerrer - lang løype1:41:50+20:129:39

Flosta IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Amalie LekvaC-Åpen43:3811:45
24Ola Bakke AashamarHerrer - lang løype2:11:33+49:5512:28

Halden SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Sigurd Myhre AndreassenHerrer - lang løype1:36:51+15:139:11

Hisøy OK

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Malin HaugeDamer - lang løype2:11:50+12:1712:30
2Lene HaugeC-Åpen47:56+4:1812:55
3Tuva Krafft MyhrenC-Åpen51:59+8:2114:00
10Marianne HaugeDamer - kort løype1:27:58+33:4016:10
11Anna Sofie HoffDamer - kort løype1:31:28+37:1016:48
12Inge HaugeHerrer - kort løype1:16:05+30:1113:59
15Georg SmedsaasHerrer - lang løype1:52:32+30:5410:40
21Per Magne HoffHerrer - kort løype1:33:14+47:2017:08
25Widar Taxth LølandHerrer - kort løype1:55:30+1:09:3621:13
26Einar Krafft MyhrenHerrer - kort løype1:59:05+1:13:1121:53

IF Trauma

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Inger SkjæveslandC-Åpen1:22:54+39:1622:20
12Per Olav NærestadHerrer - lang løype1:45:13+23:359:58
17Inge SkjæveslandHerrer - kort løype1:22:19+36:2515:07

IK Grane Arendal Orientering

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Christine MikkelsenDamer - kort løype1:04:29+10:1111:51
4Amalie RingvollDamer - kort løype1:19:05+24:4714:32
4Stig AlvestadHerrer - lang løype1:23:44+2:067:56
5Ine MikkelsenDamer - kort løype1:19:13+24:5514:33
6Lise MikkelsenDamer - kort løype1:19:28+25:1014:36
6Hannah Røskar ReedC-Åpen1:19:17+35:3921:22
7Ingrid RingvollC-Åpen1:19:43+36:0521:29
8Kaia LøschbrandtC-Åpen1:20:15+36:3721:37
15Magnus FossumHerrer - kort løype1:20:35+34:4114:48
19Frode SørensenHerrer - kort løype1:31:22+45:2816:47
19Even FossumHerrer - lang løype2:02:05+40:2711:34
26Håkon HåversenHerrer - lang løype2:27:11+1:05:3313:57
29Geir Jonny RingvollHerrer - lang løype2:47:25+1:25:4715:53
30Kjell Walter SørensenHerrer - lang løype2:48:05+1:26:2715:56
31Egil FossumHerrer - lang løype2:55:59+1:34:2116:41
32Daniel Røskar ReedHerrer - lang løype3:11:16+1:49:3818:08
Sara Røskar ReedN-åpenikke startet

IL Imås

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Per Kristian TømtHerrer - kort løype1:12:33+26:3913:20
10Sandra Sofie TømtC-Åpen1:52:56+1:09:1830:26
11Henrik Andreas TømtHerrer - kort løype1:15:51+29:5713:56
11Therese NilsenC-Åpen1:54:25+1:10:4730:50
12Ingeborg BøbelDamer - kort løype2:07:26+1:13:0823:25
21Terje UrfjellHerrer - lang løype2:05:47+44:0911:56
24Øyvin SimonsenHerrer - kort løype1:37:38+51:4417:56

Kristiansand OK

32 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Marianne AndersenDamer - kort løype54:189:58
1Gaute FriestadHerrer - kort løype45:548:26
1Vegard DanielsenHerrer - lang løype1:21:387:44
2Stig DalsørenHerrer - kort løype1:00:50+14:5611:10
2Håvard IrgensHerrer - lang løype1:21:55+0:177:46
3Siri Thortveit MyhreDamer - kort løype1:17:41+23:2314:16
3Christiane Ruud BøckmanDamer - lang løype2:38:36+39:0315:02
3Jack BjørnsenHerrer - kort løype1:01:54+16:0011:22
3Marius AurebekkHerrer - lang løype1:22:07+0:297:47
5John RundeHerrer - kort løype1:06:35+20:4112:14
5Marius PyttenHerrer - lang løype1:28:14+6:368:22
5Adriana EikC-Åpen1:07:06+23:2818:05
6Simon Beckmann KristiansenHerrer - kort løype1:07:21+21:2712:22
8Dag MoeHerrer - kort løype1:09:03+23:0912:41
8David RundeHerrer - lang løype1:37:15+15:379:13
9Linn Carina DalandDamer - kort løype1:21:13+26:5514:55
9John HansenHerrer - kort løype1:09:29+23:3512:46
10Johannes Bakke AashamarHerrer - lang løype1:37:42+16:049:16
13Torun LynnebakkenDamer - kort løype2:24:20+1:30:0226:31
13Øyvind MikkelsenHerrer - kort løype1:16:55+31:0114:08
14Roar MyhreHerrer - kort løype1:17:52+31:5814:18
16Thorbjørn VærpHerrer - kort løype1:21:32+35:3814:59
16Brage TakleHerrer - lang løype1:56:40+35:0211:04
17Tor ÅmdalHerrer - lang løype1:56:53+35:1511:05
18Harald EikHerrer - kort løype1:24:36+38:4215:33
18Vetle Elias LynnebakkenHerrer - lang løype1:59:03+37:2511:17
20Oluf BøckmanHerrer - lang løype2:04:38+43:0011:49
22Geir KristiansenHerrer - kort løype1:35:50+49:5617:36
22Erlend Odd BergeHerrer - lang løype2:08:13+46:3512:09Last ned GPS-spor i gpx-format
23Per LarsenHerrer - kort løype1:37:22+51:2817:53
23Kristian PyttenHerrer - lang løype2:09:47+48:0912:18
27Trygve Børte NomelandHerrer - lang løype2:29:06+1:07:2814:08

NOTEAM

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Hogne Stokke LilleaasHerrer - kort løypeikke startet

Oddersjaa SSK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Sigrid EkelandDamer - lang løype2:38:58+39:2515:04
4Ole Gunnar Lund JensenHerrer - kort løype1:05:44+19:5012:04
25Jon Terje EkelandHerrer - lang løype2:17:33+55:5513:03

OK Sør

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
27Magne MoyHerrer - kort løype2:03:09+1:17:1522:38
Kjell Arne HålandHerrer - lang løypeikke startet

Otra IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
28Ove KjetsåHerrer - kort løype2:08:10+1:22:1623:33
29Eiliv Bjarne LønningenHerrer - kort løype2:08:11+1:22:1723:33

Søgne og Songdalen OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Christina WhiteDamer - lang løype1:59:3311:20
4Selma WhiteC-Åpen1:05:33+21:5517:40
6Leiv-Terje ArnevikHerrer - lang løype1:36:36+14:589:09
8Astrid WhiteDamer - kort løype1:21:02+26:4414:53
13Ståle ThortveitHerrer - lang løype1:45:50+24:1210:02
20Jessi WhiteHerrer - kort løype1:32:47+46:5317:03
Irene Beate Øhrn ArnevikDamer - lang løypeikke startet

Torridal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Jostein MoeHerrer - lang løype1:50:35+28:5710:29

Vegårshei IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Arnhild U. BråtenDamer - kort løype1:19:41+25:2314:38
9Anders VestølHerrer - lang løype1:37:38+16:009:15

Wing OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Jostein AlvestadHerrer - kort løype1:08:14+22:2012:32

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor