Offisiell resultatliste for Graneløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Graneløpet
Arrangørorganisasjon: IK Grane Arendal Orientering
Dato: søndag 5 november 2017

C-Åpen

3 710 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Amalie LekvaFlosta IL43:3811:45
2Lene HaugeHisøy OK47:56+4:1812:55
3Tuva Krafft MyhrenHisøy OK51:59+8:2114:00
4Selma WhiteSøgne og Songdalen OK1:05:33+21:5517:40
5Adriana EikKristiansand OK1:07:06+23:2818:05
6Hannah Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering1:19:17+35:3921:22
7Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering1:19:43+36:0521:29
8Kaia LøschbrandtIK Grane Arendal Orientering1:20:15+36:3721:37
9Inger SkjæveslandIF Trauma1:22:54+39:1622:20
10Sandra Sofie TømtIL Imås1:52:56+1:09:1830:26
11Therese NilsenIL Imås1:54:25+1:10:4730:50

N-åpen

2 440 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Sara Røskar ReedIK Grane Arendal Orienteringikke startet

Damer - kort løype

5 440 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marianne AndersenKristiansand OK54:189:58
2Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering1:04:29+10:1111:51
3Siri Thortveit MyhreKristiansand OK1:17:41+23:2314:16
4Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering1:19:05+24:4714:32
5Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering1:19:13+24:5514:33
6Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering1:19:28+25:1014:36
7Arnhild U. BråtenVegårshei IL1:19:41+25:2314:38
8Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK1:21:02+26:4414:53
9Linn Carina DalandKristiansand OK1:21:13+26:5514:55
10Marianne HaugeHisøy OK1:27:58+33:4016:10
11Anna Sofie HoffHisøy OK1:31:28+37:1016:48
12Ingeborg BøbelIL Imås2:07:26+1:13:0823:25
13Torun LynnebakkenKristiansand OK2:24:20+1:30:0226:31

Damer - lang løype

10 540 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christina WhiteSøgne og Songdalen OK1:59:3311:20
2Malin HaugeHisøy OK2:11:50+12:1712:30
3Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK2:38:36+39:0315:02
4Sigrid EkelandOddersjaa SSK2:38:58+39:2515:04
Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OKikke startet

Herrer - kort løype

5 440 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gaute FriestadKristiansand OK45:548:26
2Stig DalsørenKristiansand OK1:00:50+14:5611:10
3Jack BjørnsenKristiansand OK1:01:54+16:0011:22
4Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK1:05:44+19:5012:04
5John RundeKristiansand OK1:06:35+20:4112:14
6Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK1:07:21+21:2712:22
7Jostein AlvestadWing OK1:08:14+22:2012:32
8Dag MoeKristiansand OK1:09:03+23:0912:41
9John HansenKristiansand OK1:09:29+23:3512:46
10Per Kristian TømtIL Imås1:12:33+26:3913:20
11Henrik Andreas TømtIL Imås1:15:51+29:5713:56
12Inge HaugeHisøy OK1:16:05+30:1113:59
13Øyvind MikkelsenKristiansand OK1:16:55+31:0114:08
14Roar MyhreKristiansand OK1:17:52+31:5814:18
15Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering1:20:35+34:4114:48
16Thorbjørn VærpKristiansand OK1:21:32+35:3814:59
17Inge SkjæveslandIF Trauma1:22:19+36:2515:07
18Harald EikKristiansand OK1:24:36+38:4215:33
19Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering1:31:22+45:2816:47
20Jessi WhiteSøgne og Songdalen OK1:32:47+46:5317:03
21Per Magne HoffHisøy OK1:33:14+47:2017:08
22Geir KristiansenKristiansand OK1:35:50+49:5617:36
23Per LarsenKristiansand OK1:37:22+51:2817:53
24Øyvin SimonsenIL Imås1:37:38+51:4417:56
25Widar Taxth LølandHisøy OK1:55:30+1:09:3621:13
26Einar Krafft MyhrenHisøy OK1:59:05+1:13:1121:53
27Magne MoyOK Sør2:03:09+1:17:1522:38
28Ove KjetsåOtra IL2:08:10+1:22:1623:33
29Eiliv Bjarne LønningenOtra IL2:08:11+1:22:1723:33
Hogne Stokke LilleaasNOTEAMikke startet

Herrer - lang løype

10 540 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard DanielsenKristiansand OK1:21:387:44
2Håvard IrgensKristiansand OK1:21:55+0:177:46
3Marius AurebekkKristiansand OK1:22:07+0:297:47
4Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering1:23:44+2:067:56
5Marius PyttenKristiansand OK1:28:14+6:368:22
6Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK1:36:36+14:589:09
7Sigurd Myhre AndreassenHalden SK1:36:51+15:139:11
8David RundeKristiansand OK1:37:15+15:379:13
9Anders VestølVegårshei IL1:37:38+16:009:15
10Johannes Bakke AashamarKristiansand OK1:37:42+16:049:16
11Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL1:41:50+20:129:39
12Per Olav NærestadIF Trauma1:45:13+23:359:58
13Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK1:45:50+24:1210:02
14Jostein MoeTorridal IL1:50:35+28:5710:29
15Georg SmedsaasHisøy OK1:52:32+30:5410:40
16Brage TakleKristiansand OK1:56:40+35:0211:04
17Tor ÅmdalKristiansand OK1:56:53+35:1511:05
18Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK1:59:03+37:2511:17
19Even FossumIK Grane Arendal Orientering2:02:05+40:2711:34
20Oluf BøckmanKristiansand OK2:04:38+43:0011:49
21Terje UrfjellIL Imås2:05:47+44:0911:56
22Erlend Odd BergeKristiansand OK2:08:13+46:3512:09 Last ned GPS-spor i gpx-format
23Kristian PyttenKristiansand OK2:09:47+48:0912:18
24Ola Bakke AashamarFlosta IL2:11:33+49:5512:28
25Jon Terje EkelandOddersjaa SSK2:17:33+55:5513:03
26Håkon HåversenIK Grane Arendal Orientering2:27:11+1:05:3313:57
27Trygve Børte NomelandKristiansand OK2:29:06+1:07:2814:08
28Torbjørn VaajeAustre Moland IL2:31:58+1:10:2014:25 Last ned GPS-spor i gpx-format
29Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering2:47:25+1:25:4715:53
30Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering2:48:05+1:26:2715:56
31Egil FossumIK Grane Arendal Orientering2:55:59+1:34:2116:41
32Daniel Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering3:11:16+1:49:3818:08
Kjell Arne HålandOK Sørikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor