Offisiell resultatliste for Foll-o-karusellen #5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Foll-o-karusellen #5
Arrangørorganisasjon: Hauketo IF
Dato: onsdag 6 september 2017

D 11-12

2 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Camilla LundqvistÅs-NMBU Orientering21:5110:55
2Guro FrøsethKolbotn og Skimt OL25:56+4:0512:58
3Vilja StørksenKolbotn og Skimt OL38:36+16:4519:18

D -12N

1 600 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Malin GjetangerMåren OK19:1011:58
Lea Leiren GüntherKolbotn og Skimt OL44:0727:34
Nora Haugen HjelmertKolbotn og Skimt OL43:4227:18
Pernille KristiansenKolbotn og Skimt OL36:4622:58
Susanne KvedalenKolbotn og Skimt OL49:1430:46
Wiel Marie LillehammerÅs-NMBU Orientering34:5721:50
Akvile PetrakovaÅs-NMBU Orientering34:5921:51

D 13-14

2 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Noor DirroMåren OK21:568:46
2Hanna RehnKolbotn og Skimt OL24:57+3:019:58
3Luciana Maria SvadsMåren OK26:15+4:1910:30
4Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL27:17+5:2110:54

D 13-16N

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arimantas BelousovasÅs-NMBU Orientering36:0518:02
Greta MattssonÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert

D 15-16

2 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Carmen DirroMåren OK45:4215:45
2Celine YtternesKolbotn og Skimt OL56:33+10:5119:30

D 17-

4 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering40:4610:11
2KIne DirroMåren OK41:14+0:2810:18
3Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering46:38+5:5211:39

D 40-

2 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin RoskifteKolbotn og Skimt OL44:2615:19
2Anne NilsenÅs-NMBU Orientering48:35+4:0916:45
Wendy FjellstadÅs-NMBU Orienteringikke startet

D 50-

2 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjersti Holt HanssenMåren OK34:3711:56
2Ellen Christine KorenÅs-NMBU Orientering48:39+14:0216:46
3Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering49:11+14:3416:57
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orienteringikke startet
Ingrid TveiteÅs-NMBU Orienteringikke startet

D 60-

2 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid Lome-HagmanKolbotn og Skimt OL1:03:4021:57
2Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL1:09:51+6:1124:05

D 70-

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Unni BøhlerengenMåren OK39:0315:37
2Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL41:17+2:1416:30

H 11-12

2 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jakob A. GjedeboOppsal Orientering15:547:57
2Sondre LundqvistÅs-NMBU Orientering21:43+5:4910:51
3Jakob Klaren NielsenÅs-NMBU Orientering39:06+23:1219:33
Erlend Bjerknes FagerlidMåren OKikke startet

H - 12N

1 600 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Vegard GaustadÅs-NMBU Orientering24:5815:36
Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL17:2210:51
Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK25:5416:11
Martin Klaren NielsenÅs-NMBU Orientering29:5318:40
Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OL20:0312:31
Jens StoraunetÅs-NMBU Orientering27:1317:00
Sigurd StoraunetÅs-NMBU Orientering25:4816:07
Fredrik Brandt KjelsenMåren OKdiskvalifisert
Håvard EndresenMåren OKikke startet

H 13-14

2 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas GjetangerMåren OK22:329:00
2Mikkel Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering29:13+6:4111:41
Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Magnus EndresenMåren OKikke startet

H 15-16

4 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nils TveiteÅs-NMBU Orientering59:5814:59

H 17-

6 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jarl Magnus BergeSøgne og Songdalen OK53:458:57
2Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL1:03:07+9:2210:31
3Linus OlhansÅs-NMBU Orientering1:21:43+27:5813:37
Gløer WinsvoldSentrum OKdiskvalifisert
Magnus NordbrødenHalden SKdiskvalifisert
Audun BjerknesMåren OKikke startet
Lars LeirenKolbotn og Skimt OLikke startet

H 40-

4 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering44:4711:11
2Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL1:43:11+58:2425:47
Lars Petter EndresenMåren OKdiskvalifisert

H 50-

4 000 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL37:349:23
2Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL41:46+4:1210:26
3Erlend RehnKolbotn og Skimt OL41:49+4:1510:27
4Morten KarlsenMåren OK51:28+13:5412:52
5Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering52:51+15:1713:12
6Trond HolterMåren OK55:15+17:4113:48
7Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL1:16:48+39:1419:12
8John YtternesKolbotn og Skimt OL1:43:43+1:06:0925:55
Ivar MaalenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert

H 60-

2 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Peter KlavenessMåren OK32:0211:02

H 70-

2 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Odd KletteliBækkelagets SPKdiskvalifisert

Åpen B

2 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gustav Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering24:539:57
2Frode VigemyrKolbotn og Skimt OL28:02+3:0911:12
3Arne KongsnesKolbotn og Skimt OL28:33+3:4011:25
4Joakim VigemyrKolbotn og Skimt OL47:38+22:4519:03

åpen C

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stian LillegårdLillomarka OL25:0912:34
2Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL30:56+5:4715:28

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor