Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vårkarusell 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vårkarusell 4
Arrangørorganisasjon: IL Nansen
Dato: tirsdag 20 juni 2017

N-åpen

1 580 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Natalie Meli HomnesIL Nansen57:3736:27
Hermann TelgardsengetTynset IF24:0615:15
Mads Berg JrIL Nansendiskvalifisert

D -10

2 130 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Synne Kvittum NytrøenTynset IF29:1613:44
Stina SørensenIL Nansen59:4528:03
Lisa Sæther VerdeniusVingelen IL24:2711:28

D 11-12

2 130 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ida HøsøienTynset IF36:0916:58
2Astrid SchjølbergRøros IL37:17+1:0817:30

D 13-14

2 450 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eline Horten JordetVingelen IL27:0811:04
2Andrea sæther VerdeniusVingelen IL27:39+0:3111:17
3Mari Grøtli SvergjaKvikne IL34:30+7:2214:04

D 13-16C

2 130 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emilie SchärerKvikne IL26:3012:26

D 17-20

4 080 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF48:0211:46
2Anna Vangen LunåsmoTynset IF58:00+9:5814:12

D 40-

4 080 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF43:5810:46
2Anne Meli NarjordOs IL49:05+5:0712:01
3Anne Mette GrøtliKvikne IL51:20+7:2212:34
Bente HortenVingelen ILdiskvalifisert
Sissel BolstadTynset IFbrutt

D 50-

3 130 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Liv MeliIL Nansen35:1911:16
2Kari OsmoenOs IL41:12+5:5313:09
3Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF49:29+14:1015:48
4Ragnhild DåsnesOs IL55:58+20:3917:52
5Britt Laila NilsgårdRøros IL58:43+23:2418:45
6Karin BredalslienIL Nansen1:04:29+29:1020:36
7Karin KeiseråsOs IL1:22:57+47:3826:30

D 60-

3 130 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marte Kvitum TangenTynset IF47:3015:10

D 70-

3 130 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Solveig VingelenVingelen IL1:06:3321:15
Inger Johanne SimensenOs ILdiskvalifisert
Sigrid MeliOs ILdiskvalifisert
Grete UrsetVingelen ILdiskvalifisert
Anne-Mari HaagensenOs ILdiskvalifisert

H -10

2 130 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Elias StålemOs IL29:3113:51

H 11-12

2 130 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Horten JordetVingelen IL18:488:49
2Bennet SauerOs IL23:54+5:0611:13
3Jørund Solli OsOs IL29:02+10:1413:37
4Peder Angel Lundquist LangenOs IL29:48+11:0013:59
5Simon DirfeldtOs IL29:55+11:0714:02

H 13-14

2 450 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sebastian Rød FeragenTynset IF31:2812:50
2Vetle Meli NarjordOs IL31:45+0:1712:57
Sverre Prøsch-MoenRøros ILdiskvalifisert

H 15-16

4 080 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gaute Kvittum NytrøenTynset IF33:208:10
2Jørgen SchjølbergTynset IF51:33+18:1312:38
3Jacob Sæther VerdeniusVingelen IL54:08+20:4813:16

H 17-20

5 490 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erlend Kvittum NytrøenTynset IF41:267:32
2Peder AamoIL Nansen1:29:06+47:4016:13

H 21-

5 490 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ivar Aukrust OsmoenOs IL35:456:30
2Jon Arve U EngebakkenVingelen IL47:50+12:058:42
3Per Anders U. EngebakkenÅs-NMBU Orientering53:50+18:059:48

H 40-

4 080 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torger HøsøienTynset IF36:278:56
2Jan Jacob VerdeniusVingelen IL38:36+2:099:27
3Hans Arild SkjevdalRøros IL39:42+3:159:43
4Stig MoenRøros IL45:20+8:5311:06
5Geir SchjølbergTynset IF48:08+11:4111:47
6Leif Arne NytrøenTynset IF56:58+20:3113:57

H 50-

4 080 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald SvergjaKvikne IL34:428:30
2Terje SchjølbergRøros IL37:42+3:009:14
3Per EngebakkenIL Nansen44:47+10:0510:58
4Jon Inge BreenÅlen IL44:50+10:0810:59
5Leif JordetVingelen IL1:06:03+31:2116:11

H 60-

3 130 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Asmund PedersenAlvdal IL38:2612:16
2Johan Ragnar EggenAlvdal IL49:18+10:5215:45
Arne HortenOs ILdiskvalifisert
Helge SundbergRøros ILdiskvalifisert

H 70-

3 130 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn Ivar RyenVingelen IL45:0714:24
2Reidar MyliusÅlen IL50:15+5:0816:03
3Simen KalbækkenTynset IF50:44+5:3716:12
4Lars ButtingsrudVingelen IL50:50+5:4316:14
5Tor ØstvangOs IL51:52+6:4516:34
6Johan Arnt JohansenTynset IF58:17+13:1018:37
7Tore StubbeNord-Østerdal OK1:06:04+20:5721:06
8Erik HaagensenOs IL1:11:02+25:5522:41
9Steinar SimensenOs IL1:12:43+27:3623:13
10Oddvar ErlienVingelen IL1:17:06+31:5924:37
11Per Helge RyenIL Nansen1:23:38+38:3126:43

Direkte C

3 130 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rolf Olav AamoIL Nansen44:4714:18
2Maren SandvollOs IL53:26+8:3917:04

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor