Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KOK Sommercup, løp 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KOK Sommercup, løp 1
Arrangørorganisasjoner: Kristiansand OK / Søgne og Songdalen OK
Dato: tirsdag 20 juni 2017

A-lang

4 200 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dag BlandkjennKristiansand OK34:198:10
2Henrik UpsalNTNUI37:13+2:548:51
3Vetle LynnebakkenKristiansand OK38:17+3:589:06
4David RundeKristiansand OK41:45+7:269:56
5Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OK42:29+8:1010:06
6Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK45:58+11:3910:56
7Jan BlandkjennKristiansand OK46:04+11:4510:58
8Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK46:52+12:3311:09
9Vegard MyhreKristiansand OK47:23+13:0411:16
10Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK48:45+14:2611:36
11Trygve Børte NomelandKristiansand OK50:27+16:0812:00
12Dag MoeKristiansand OK51:14+16:5512:11
13Ulrik ThistedKristiansand OK51:44+17:2512:19
14Brage TakleKristiansand OK53:29+19:1012:44
15Øystein DybeslandSøgne og Songdalen OK53:32+19:1312:44
16John RundeKristiansand OK56:50+22:3113:31
17Svein Knutsson NomelandKristiansand OK57:50+23:3113:46
18Roar MyhreKristiansand OK58:15+23:5613:52
18Siri Thortveit MyhreKristiansand OK58:15+23:5613:52
20Lasse PedersenNOTEAM1:01:24+27:0514:37
21Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK1:04:31+30:1215:21
22Roar TønnessenKongsberg OL1:06:01+31:4215:43

A-kort

3 200 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1John HansenKristiansand OK33:0710:20
2Simon Beckmann KristiansenOddersjaa SSK34:45+1:3810:51
3Bjarne FærestrandKristiansand OK35:27+2:2011:04
4Torbjørn VærpKristiansand OK39:34+6:2712:21
5Vibeke Wold SundeSøgne og Songdalen OK40:00+6:5312:30
6Harald EikKristiansand OK41:28+8:2112:57
7Aksel SlettebøeSøgne og Songdalen OK44:24+11:1713:52
8Jonas MyhreKristiansand OK44:36+11:2913:56
9Dagfinn HaarrOddersjaa SSK45:34+12:2714:14
10Harald VingerhagenKristiansand OK52:57+19:5016:32
11Målfrid KonstKristiansand OK52:59+19:5216:33
12Siri ØkstadOddersjaa SSK53:34+20:2716:44
13Svein Ove GjeruldsenØyestad IL54:55+21:4817:09
14Geir KristiansenOddersjaa SSK55:09+22:0217:14
15Geir Inge GjeruldsenØyestad IL55:37+22:3017:22
16Øyvind MikkelsenKristiansand OK55:49+22:4217:26
17Ingvild MulenKristiansand OK57:33+24:2617:59
18Linn Carina DalandKristiansand OK1:08:52+35:4521:31
19Torun LynnebakkenKristiansand OK1:20:24+47:1725:07
Pål RundeKristiansand OKbrutt

C-løype

2 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jonas HenriksenSøgne og Songdalen OK40:2318:21
2Signe HeivollSøgne og Songdalen OK45:34+5:1120:42
3Aileen RundeKristiansand OK55:22+14:5925:09
4Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK58:54+18:3126:46

Nybegynner

1 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marte Wold SundeSøgne og Songdalen OK29:0422:21
2Signe Emilie LynnebakkenKristiansand OK33:20+4:1625:38

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor