Offisiell resultatliste for Andy Cap 2017

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Andy Cap 2017
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: onsdag 14 juni 2017

D 13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Netta Bar-NathanLillomarka OL49:14

D 15-16

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid BlindheimLillomarka OL57:1913:58

D 17-18

4 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maria Rørvik HaverLillomarka OL44:1710:48
2Emma PaulsenLIllomarka OL58:03+13:4614:09

D 19-20

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ellen Marie AriansenLillomarka OL44:3810:53

D 21-

4 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL46:5811:27
2Sara Angell BakkeLillomarka OL1:07:07+20:0916:22

D 40-

4 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aase MestadLillomarka OL1:26:5121:10
2Line Bar-NathanLillomarka OL1:39:38+12:4724:18

D 45-

4 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Merete RørvikLillomarka OL1:01:0314:53
2Lene ColquhounLillomarka OL1:01:18+0:1514:57

H 15-16

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathias Pedersen VoldLillomarka OL45:4911:10

H 17-18

4 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Joar OldernesLillomarka OL31:287:40
2Jens Johan BrekkeLillomarka OL31:35+0:077:42
3Eirik Høst FossgardLillomarka OL35:29+4:018:39
4Elias Skjolden SørensenLillomarka OL37:03+5:359:02
5Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL50:38+19:1012:20

H 21-

4 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nicholas OskarssonLillomarka OL31:247:39
2Steinar KollerudLillomarka OL35:23+3:598:37
3Mathias BenjaminsenLillomarka OL35:51+4:278:44

H 40-

4 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn WangensteenLillomarka OL42:1210:17
2Johannes SkaarNittedal OL46:06+3:5411:14
3Michael Eckmann JensenLillomarka OL1:16:14+34:0218:35

H 45-

4 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Steinar EastwoodLillomarka OL35:228:37
2Lars Audun VoldLillomarka OL1:13:51+38:2918:00

H 50-

4 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Svein NygårdLillomarka OL36:398:56
2Arne DybdahlLillomarka OL42:34+5:5510:22

H 55-

4 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jens Olav KløvrudLillomarka OL41:4410:10
2Hallvard FjærLillomarka OL46:22+4:3811:18
3Truls AngellLillomarka OL57:31+15:4714:01
4Martin GranlyLillomarka OL1:00:18+18:3414:42

H 60-

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Endre HallanLillomarka OL54:5313:23

H 65-

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sjur SæterenLillomarka OL1:03:2515:28

H 70-

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1John Thomas PetersenLillomarka OL56:2413:45

H 75-

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Einar HemLillomarka OL1:01:4015:02

Gauper4-7

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Petra Von KroghLillomarka OL27:21

Gauper8-11

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brage Wergeland BiemLillomarka OL49:13

Gauper11-13

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torbjørn LundebyLillomarka OL12:46
2Nov Bar-NathanLillomarka OL13:32+0:46
3Alfred Eckmann AronsenLillomarka OL16:08+3:22
4Trym LundebyLillomarka OL17:13+4:27
5Sondre Elias BjørnerudLillomarka OL22:07+9:21
6Boye WangensteenLillomarka OL22:08+9:22
7Natalie KollerudLillomarka OL27:07+14:21
8Linus Mestad HansenLillomarka OL36:55+24:09
9Silas Mestad HansenLillomarka OL48:36+35:50
10Steinar HansenLillomarka OL49:17+36:31
11Sofus Mestad HansenLillomarka OL49:24+36:38
12Selma Mestad HansenLillomarka OL51:10+38:24
13Hennie H KvanvigLillomarka OL51:55+39:09

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor