Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Førde IL Nærløp Kråkenesmarka

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Førde IL Nærløp Kråkenesmarka
Arrangørorganisasjon: Førde IL
Dato: onsdag 14 juni 2017

A-lang menn

4 080 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håvard Nummedal OsFørde IL31:107:38
2Andreas HaugFørde IL35:40+4:308:44
3Ingar HalsSogndal IL38:50+7:409:31
4Gunnar GytriFørde IL40:21+9:119:53
5Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar43:48+12:3810:44
6Edvin HelleFørde IL45:22+14:1211:07
7Tor Christopher FinkFørde IL46:04+14:5411:17
8Trygve Nummedal OsFørde IL46:43+15:3311:27
9Harald HjellbrekkeFørde IL49:43+18:3312:11
10Yngve ÅrdalFørde IL50:31+19:2112:22
11Jostein FredlyFørde IL52:38+21:2812:54
12Kurt GrønliFørde IL53:58+22:4813:13
13Åsmund BertelsenIL Tambarskjelvar54:07+22:5713:15
14Helge ScheiFørde IL59:43+28:3314:38

A-kort menn

2 970 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas KjenesFørde IL35:5312:04
2Torodd OsFørde IL37:42+1:4912:41
3Fabian BergqvistJølster IL43:17+7:2414:34
4Egil NestandeFørde IL47:09+11:1615:52
5Joakim NordvikFørde IL47:43+11:5016:03
6Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL52:55+17:0217:49
7Fredrik HaugsbøFørde IL55:39+19:4618:44
8Rodmundur I LidaFørde IL57:42+21:4919:25
9jens Ola EvjenesvoldFørde IL1:06:12+30:1922:17

A-kort kvinner

2 970 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie DalingFørde IL40:4813:44
2Brita Eilertsen GrønliFørde IL52:28+11:4017:39
3Dorte GytriFørde IL1:09:54+29:0623:32

C-løype menn

1 980 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Jørgen LeknesFørde IL22:3511:24
2Leifolav HagenFørde IL27:35+5:0013:55
3Anders Os  MallasvikIL Tambarskjelvar45:18+22:4322:52

C-løype kvinner

1 980 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Margunn GryteFørde IL29:0314:40
2Laila GjengedalIL Tambarskjelvar45:18+16:1522:52
3Eirun M LeknesFørde IL49:12+20:0924:50
4Elisabeth KusslidFørde IL1:18:01+48:5839:24
5Natalie RåheimFørde IL1:18:07+49:0439:27

N-løype menn

1 020 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Johannes AvedalFørde IL25:2624:56
Nora N. AvedalFørde IL25:2724:57

N-løype kvinner

1 020 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Karoline Ospehaug KjenesFørde IL26:1425:43
Sol KlakeggFørde IL26:0325:32
Karoline Reikvam KnausgårdFørde IL45:5244:58

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor