Offisiell resultatliste for NM publikumsløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM publikumsløp
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: søndag 10 september 2017

N-åpen

1 740 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Anna Elizabet AarbuVarteig OL26:0014:56
Hanna Andreassen AasHalden SK23:1713:22
Ida Anreassen AasHalden SK55:4232:00
Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering20:0511:32
Johan Fredrik BraarudHalden SK30:5217:44
Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering30:3317:33
Hanna HaldinHalden SK22:0012:38
Joel JohanssonHalden SK30:5817:47
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL23:2113:25
Oskar RoskifteOK Moss26:1415:04
Emma Johanne RyghHeming Orientering15:559:08
Isak SolbergFredrikstad SK26:0314:58
Arimento StartnrÅs-NMBU Orientering28:4816:33
Sigurd StoraunetÅs-NMBU Orientering28:5516:37
Jakob Tungesvik HøstmarkOK Moss26:2015:08
Nicola WarzinskaÅs-NMBU Orientering30:4317:39
Trym BreimoOK Mossbrutt
Brage KristiansenOK Mossbrutt
Wiel Marie LillehammerÅs-NMBU Orienteringbrutt
Akvile PetrakovaÅs-NMBU Orienteringbrutt

C-Åpen

1 970 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eira Skaarer WiklundNydalens SK18:289:22
2Jenny DanevadFredrikstad SK19:36+1:089:56
3Kristoffer KatlaFossum IF20:53+2:2510:36
4Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL21:09+2:4110:44
5Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL22:00+3:3211:10
6Sigrid Schmitt GranHalden SK24:27+5:5912:24
7Erika Lind-LarsenOK Moss24:55+6:2712:38
8Liam Viggo WingstedtHalden SK25:16+6:4812:49
9Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SK25:23+6:5512:53
10Minna Sofie WingstedtHalden SK26:50+8:2213:37
11Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK26:56+8:2813:40
12Selmer LøkenOK Moss27:16+8:4813:50
13Emma Aune JakobsenOK Moss27:26+8:5813:55
14Sofie Holm NedrebøOK Moss28:32+10:0414:29
15Birk BreimoOK Moss33:25+14:5716:57
16Britt-Heidi KopperudIndre Østfold OK34:38+16:1017:34
17Ville Emil WingstedtHalden SK34:39+16:1117:35
18Anna Elisabeth RyghHeming Orientering36:51+18:2318:42
19Edvard KeransFredrikstad SK38:06+19:3819:20
20Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL39:16+20:4819:55
21Julie BrenåsVarteig OL42:28+24:0021:33
Mariann FossumIK Grane Arendal Orienteringbrutt
Nathaniel TrobeOK Mossbrutt
Ina BlågestadIndre Østfold OKikke startet

B-åpen

2 890 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL56:0019:22
2Tove Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering58:35+2:3520:16
3Mikkel Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering1:00:40+4:4020:59
4Adam KristiansenOK Moss1:16:13+20:1326:22
Magnus FossumIK Grane Arendal Orienteringbrutt
Ingrid SkaarerNydalens SKbrutt

A-kort

3 730 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martin BagnessWarrior OC33:359:00
2Jennie AnderssonHalden SK36:12+2:379:42
3Gøril FristadHalden SK40:10+6:3510:46
4Berit Sofie WiklundNydalens SK40:23+6:4810:49
5Espen RaastadSkien OK44:43+11:0811:59
6Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK45:15+11:4012:07
7Willy GrønstadGimle IF45:45+12:1012:15
8Geir Holm GunnersenIF Sturla45:59+12:2412:19
9Kaspar LiljaModum OL47:51+14:1612:49
10Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK48:15+14:4012:56
11Liv Inger PrangerødTistedalen FL48:58+15:2313:07
12Marianne ChristiansenOL Tønsberg og omegn50:06+16:3113:25
13Bente LineIndre Østfold OK51:12+17:3713:43
14Morten PaulsenGimle IF56:34+22:5915:09
15Harald LundhaugOK Moss56:56+23:2115:15
16Lars-Evan PetterssonKolbotn og Skimt OL59:42+26:0716:00
17Tonje HolmOK Moss1:01:20+27:4516:26
18Ola Torstein EndresenOK Moss1:05:03+31:2817:26 Last ned GPS-spor i gpx-format
19Per Olaf KlemsdalVarteig OL1:05:36+32:0117:35
20Jane ExleyWarrior OC1:10:29+36:5418:53
21Sindre ValsgårdIndre Østfold OK1:10:49+37:1418:59
22Rolf Arne  OlsenHalden SK1:11:34+37:5919:11
23Anne SørumRingsaker OK1:12:15+38:4019:22
24Egil FossumIK Grane Arendal Orientering1:12:40+39:0519:28
25Gustav Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering1:12:53+39:1819:32
26Sveinung FristadAskvold og Holmedal IL1:32:14+58:3924:43
Morten JensenTistedalen FLdiskvalifisert
Helena ÅsbergSarpsborg OLdiskvalifisert
Helga HaverstadLierbygda OLbrutt
Inga Skaarer WiklundNydalens SKbrutt
Jo WiklundNydalens SKbrutt
Elise AusenPorsgrunn OLikke startet
Alfred BjørnerødOK Mossikke startet
Monica Tørnqvist HaldenNydalens SKikke startet
Vegard HaldenNydalens SKikke startet
Anton KuukkaTampereen Pyrintöikke startet
Petteri KähäriNOTEAMikke startet
Miia NiittynenKooveeikke startet
Kirsi NurmiIFK Göteborgikke startet
Solveig SikkelandIL Tyrvingikke startet

A-lang

4 990 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marcus MillegårdSävedalens AIK33:036:37
2Jan Erik NaessFossum IF44:41+11:388:57
3Dag BrenåsVarteig OL46:44+13:419:21
4Karine VestølVegårshei IL50:42+17:3910:09
5Sture OttesenIndre Østfold OK53:10+20:0710:39
6Helge FossøyØyestad IF allianse54:47+21:4410:58
7Runar Saur ModalFredrikstad SK56:57+23:5411:24
8Nils TveiteÅs-NMBU Orientering57:14+24:1111:28
9Ole Petter VestølVegårshei IL59:29+26:2611:55
10Inga Vestøl StødleKristiansand OK1:06:08+33:0513:15
11Trygve LeivestadSarpsborg OL1:07:57+34:5413:37
12Helle Egeberg VariIF Sturla1:12:56+39:5314:36
13Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett1:12:59+39:5614:37
14Bjørn AarbuVarteig OL2:03:11+1:30:0824:41
Henrik Drange RuudRøyken OLdiskvalifisert
Vegar KristiansenOK Mossdiskvalifisert
Even FossumIK Grane Arendal Orienteringbrutt
Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OLbrutt
Eirik BlågestadIndre Østfold OKikke startet
Rune BlågestadIndre Østfold OKikke startet
Mårten BoströmIFK Lidingö SOKikke startet
Anita Sørensen DrageKongsberg OLikke startet
Øyvind DrageKongsberg OLikke startet
Einar EkelandOddersjaa SSKikke startet
Bendik EliassenFredrikstad SKikke startet
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SKikke startet
Venla HarjuTampereen Pyrintöikke startet
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SKikke startet
Elias KuukkaTampereen Pyrintöikke startet
Thomas LieFredrikstad SKikke startet
Karoliina UkskoskiKooveeikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor