Offisiell resultatliste for NM utfordrer (publikumsløp)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM utfordrer (publikumsløp)
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: lørdag 9 september 2017

H21utfordrer

5 490 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin RegbornHagaby GoIF32:535:59
2Elias KuukkaTampereen Pyrintö33:41+0:486:08
3Sindre ØsthagenFredrikstad SK38:08+5:156:56
4Jo Forseth IndgaardFrol IL40:16+7:237:20
5Oskar AndrénIL Leik40:18+7:257:20
6Anton KuukkaTampereen Pyrintö47:44+14:518:41
7Isak JonssonNydalens SK48:55+16:028:54
8Henning Bratland CarlsenOK Moss50:01+17:089:06
9Martin BagnessWarrior OC51:29+18:369:22
10Sigmund VisterIndre Østfold OK52:52+19:599:37
11Leif Steinar HefreBø o-lag53:45+20:529:47
12Mikkel KatlaFossum IF55:53+23:0010:10
13Henrik OttesenFredrikstad SK56:02+23:0910:12
14Øyvind DrageKongsberg OL57:56+25:0310:33
15Per Olav GulbrandsenLarvik OK1:00:39+27:4611:02
16Runar Saur ModahlFredrikstad SK1:02:10+29:1711:19
17Ingemar Jansson HaverstadLierbygda1:02:17+29:2411:20
18Gaute BerganNydalens SK1:04:27+31:3411:44
19Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn1:04:34+31:4111:45
20Erlend BørliFossum IF1:06:02+33:0912:01
21Helge FossøyØyestad IF allianse1:09:02+36:0912:34
22Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn1:10:35+37:4212:51
23Ole Petter VestølVegårshei IL1:10:45+37:5212:53
24Roar MathisenOL Tønsberg og omegn1:14:19+41:2613:32
25Trond EvensenOL Tønsberg og omegn1:15:55+43:0213:49
26Nils BerganNydalens SK1:18:08+45:1514:13
27Anders Bjørningstad KristoffersenLarvik OK1:23:59+51:0615:17
28Per OsenVestre Akers SK1:28:18+55:2516:05
Jarl Magnus BergeSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert
Vebjørn Blom-HagenFossum IFdiskvalifisert
Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SKdiskvalifisert
Mårten BoströmIFK Lidingö SOKdiskvalifisert
Espen DanevadFredrikstad SKdiskvalifisert
Bendik EliassenFredrikstad SKdiskvalifisert
Kaspar LiljaModum OLdiskvalifisert
Mons LøvfaldNydalens SKdiskvalifisert
Jan Erik NaessFossum IFdiskvalifisert
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Sondre OttesenFredrikstad SKdiskvalifisert
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SKdiskvalifisert
Trond Einar Moen PedersliOL Trollelgbrutt
Øivind BergetSarpsborg OLikke startet
Thomas BlomkvistFredrikstad SKikke startet
Eirik BlågestadIndre Østfold OKikke startet
Rune BlågestadIndre Østfold OKikke startet
Filip GrahnHestra IFikke startet
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SKikke startet
Simon HectorSnättringe SKikke startet
Johan HögstrandIFK Göteborgikke startet
Anton JohanssonOK Orionikke startet
Olle KaleredOK Denselnikke startet
Erling KatlaFossum IFikke startet
Petteri KähäriNOTEAMikke startet
William LindMalungs OKikke startet
Jerker LysellRehns BKikke startet
Jens RönnolsJärla Orienteringikke startet
Anton SjökvistStora Tuna OKikke startet

D21utfordrer

4 440 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Venla HarjuTampereen Pyrintö36:498:17
2Kirsi NurmiIFK Göteborg36:51+0:028:17
3Miia NiittynenKoovee37:42+0:538:29
4Aleksandra HornikOK Kolmården44:03+7:149:55
5Jennie AnderssonHalden SK44:17+7:289:58
6Paula StarkeUSV TU Dresden45:26+8:3710:13
7Maria JonssonNydalens SK49:50+13:0111:13
8Sabine RothaugHalden SK50:36+13:4711:23
9Karoliina UkskoskiKoovee53:01+16:1211:56
10Øystein JensenSarpsborg OL54:11+17:2212:12
11Leonore WinklerUSV Jena55:49+19:0012:34
12Kari ChristiansenSandefjord OK56:49+20:0012:47
13Marie Lindløv JensenSarpsborg OL57:42+20:5312:59
14Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)1:01:30+24:4113:51
15Anita Sørensen DrageKongsberg OL1:03:10+26:2114:13
16Liv Inger PrangerødTistedalen FL1:03:26+26:3714:17
17Bjørn WilladssenHeming Orientering1:05:05+28:1614:39
18Helga HaverstadLierbygda1:06:53+30:0415:03
19Tone AlmåsLeik1:07:45+30:5615:15
20Wenche LindløvSarpsborg OL1:10:11+33:2215:48
21Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering1:31:36+54:4720:37
22Oskar KaaløySandefjord OK1:58:55+1:22:0626:46
Vidar BenjaminsenLillomarka OLdiskvalifisert
Ane Sofie Næss BjørgulHalden SKdiskvalifisert
Jane ExleyWarrior OCdiskvalifisert
Marita Lilja GrønhovdModum OLdiskvalifisert
Solveig SikkelandIL Tyrvingdiskvalifisert
Svein S JacobsenIL Tyrvingbrutt
Terje LinløkkenØstmarkabrutt
Tove AlexanderssonAlfta-Ösa OKikke startet
Emma BjessmoIFK Lidingö SOKikke startet
Amilia BjörklundSävedalens AIKikke startet
Elin CarlssonOK Pan Kristianstadikke startet
Ellinor ErikssonOK Tisarenikke startet
Linne GolsäterEksjö SOKikke startet
Tilda JohanssonOK Orionikke startet
Ane Sofie KroghOppsal Orienteringikke startet
Jonas KroghOppsal Orienteringikke startet
Ingunn MartinsenVaregg Fleridrettikke startet
Karolin OhlssonJärla Orienteringikke startet
Alva OlssonLinköpings OKikke startet
Roar PedersenOppsal Orienteringikke startet
Delphine PoirotLillomarka OLikke startet
Josefin TjernlundOK Tisarenikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor