Offisiell resultatliste for NM gjesteklasser

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM gjesteklasser
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: fredag 8 september 2017

H21utfordrer

14 710 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fredrik BakkmanIFK Göteborg1:46:257:14
2Jens RönnolsJärla Orientering1:48:42+2:177:23
3Olle KaleredOK Denseln1:49:28+3:037:26
4Marcus MillegårdSävedalens AIK1:50:07+3:427:29
5Oskar AndrénIL Leik1:57:11+10:467:57
6Joonas AholaNavi2:00:02+13:378:09
7Elias KuukkaTampereen Pyrintö2:10:25+24:008:51
8Martin RegbornHagaby GoIF2:10:34+24:098:52
9Filip GrahnHestra IF2:16:11+29:469:15
10Simon HectorSnättringe SK2:19:45+33:209:30
11Anton KuukkaTampereen Pyrintö2:30:18+43:5310:13
12Niklas GustafssonOK Tisaren2:33:54+47:2910:27
Jan Erik NaessFossum IFdiskvalifisert
Anton SjökvistStora Tuna OKdiskvalifisert
Ola MartnerOK Pan Kristianstaddiskvalifisert
Petteri KähäriNOTEAMdiskvalifisert
Topias AholaNavidiskvalifisert
Mårten BoströmIFK Lidingö SOKbrutt
William LindMalungs OKikke startet
Johan HögstrandIFK Göteborgikke startet
Anton JohanssonOK Orionikke startet
Jerker LysellRehns BKikke startet

D21utfordrer

9 390 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Miia NiittynenKoovee1:27:219:18
2Tilda JohanssonOK Orion1:31:26+4:059:44
3Ellinor ErikssonOK Tisaren1:36:52+9:3110:18
4Kirsi NurmiIFK Göteborg1:37:16+9:5510:21
5Paula StarkeUSV TU Dresden1:40:56+13:3510:44
6Elin CarlssonOK Pan Kristianstad1:41:25+14:0410:48
7Emma BjessmoIFK Lidingö SOK1:43:43+16:2211:02
8Karoliina UkskoskiKoovee1:50:02+22:4111:43
9Sabine RothaugHalden SK1:59:14+31:5312:41
10Leonore WinklerUSV Jena2:10:01+42:4013:50
11Peter Martinus Freyborg UranNTNUI2:12:21+45:0014:05
Venla HarjuTampereen Pyrintödiskvalifisert
Josefin TjernlundOK Tisarenikke startet
Adela IndrakovaZBM SK Zabovresky Brnoikke startet
Tove AlexanderssonAlfta-Ösa OKikke startet
Lina StrandGöteborg Majorna OKikke startet
Karolin OhlssonJärla Orienteringikke startet
Alva OlssonLinköpings OKikke startet
Amilia BjörklundSävedalens AIKikke startet
Linne GolsäterEksjö SOKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor