Offisiell resultatliste for NM sprint finale

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM sprint finale
Arrangørorganisasjon: Hamar OK
Dato: lørdag 3 juni 2017

H21 Finale

2 660 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK12:564:51
2Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL13:04+0:084:54
3Ralph StreetNydalens SK13:05+0:094:55
4Jon Aukrust OsmoenNTNUI13:19+0:235:00
5Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg13:20+0:245:00
6Karl FremstadBækkelagets SK13:22+0:265:01
7Nicholas OskarssonLillomarka OL13:26+0:305:03
8Gaute FriestadKristiansand OK13:29+0:335:04
9Emil WingstedtHalden SK13:38+0:425:07
10Thomas Natvig ÅrstadHalden SK13:45+0:495:10
11Håvard HagaNydalens SK13:46+0:505:10
11Lars Sandstad SkjesetFrol IL13:46+0:505:10
13Henry McNultyNTNUI13:47+0:515:10
14Eirik Kamstrup HovindHalden SK13:50+0:545:12
15Emil AhlbäckFossum IF13:51+0:555:12
16Oskar StørmerFossum IF14:01+1:055:16
17Hans Petter MathisenFredrikstad SK14:08+1:125:18
18Sindre JohannessenFreidig14:11+1:155:19
19Andreas SølbergOL Trollelg14:12+1:165:20
20Magne HagaRaumar Orientering14:13+1:175:20
21Sindre Østgulen DeiszNTNUI14:19+1:235:22
22Mattis HoltFreidig14:21+1:255:23
22Bojan BlumensteinNydalens SK14:21+1:255:23
24Vegard Jarvis WestergårdHalden SK14:28+1:325:26
25Carl Petter LyngenFrol IL14:31+1:355:27
26Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrett14:32+1:365:27
27Terje MaroniByåsen IL15:12+2:165:42
28Magnus SvingheimRaumar Orientering15:16+2:205:44
Anders NordbergNydalens SKdiskvalifisert
Matthew SpeakeLillomarka OLdiskvalifisert
Dag BlandkjennKristiansand OKdiskvalifisert
Philipp von ArxNTNUIdiskvalifisert

D21 Finale

2 410 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Silje Ekroll JahrenRaumar Orientering13:455:42
2Ingjerd MyhreKongsberg OL13:52+0:075:45
3Elise EgsethNydalens SK13:56+0:115:46
4Agnes LeoHalden SK14:02+0:175:49
5Andrine BenjaminsenLillomarka OL14:04+0:195:50
6Hollie OrrHalden SK14:06+0:215:51
7Lone BrochmannBækkelagets SK14:11+0:265:53
8Kamilla OlaussenFredrikstad SK14:15+0:305:54
9Sigrid AlexandersenNTNUI14:25+0:405:58
10Laura RamsteinNTNUI14:28+0:436:00
11Iliana IlievaHalden SK14:42+0:576:05
12Kristine FjellangerNTNUI14:44+0:596:06
12Jo ShepherdHalden SK14:44+0:596:06
14Marthe GløersenBækkelagets SK15:00+1:156:13
15Maren Jansson HaverstadNTNUI15:03+1:186:14
16Kristine BergliaEiker OL15:09+1:246:17
17Emilie Westli AndersenLøten o-lag15:15+1:306:19
18Eirin Svanøe-HafstadFrol IL15:18+1:336:20
19Marion HuberNydalens SK15:19+1:346:21
20Runa FremstadLarvik OK15:29+1:446:25
21Mai WatsonNydalens SK15:30+1:456:25
22Synnøve BråtenVegårshei IL15:33+1:486:27
23Lene Godager KaasBækkelagets SK15:36+1:516:28
24Lone MalmgrenGjø-Vard OL15:39+1:546:29
25Ragnhild HjermstadFossum IF15:44+1:596:31
26Anna UlvensøenNTNUI15:47+2:026:32
27Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering15:56+2:116:36
28Christiane TrösseVaregg Fleridrett15:58+2:136:37
29Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI16:46+3:016:57

H17-18 Finale

2 510 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kasper FosserHeming Orientering12:094:50
2Elias JonssonNydalens SK12:55+0:465:08
3Jørgen BaklidKonnerud IL13:07+0:585:13
4Oskar Spets StorhovFreidig13:08+0:595:13
4Einar MelsomFossum IF13:08+0:595:13
6Marius AurebekkKristiansand OK13:14+1:055:16
7Oscar LyngenFreidig13:16+1:075:17
8Sebastian DalandKristiansand OK13:20+1:115:18
9Erling HjermstadFossum IF13:22+1:135:19
10Anders HaugskottOL Trollelg13:29+1:205:22
11Mathias HermstadFreidig13:41+1:325:27
12Styrk Hundseid KamsvågFossum IF13:45+1:365:28
13Jørgen WulfsbergNydalens SK13:46+1:375:29
14Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb13:52+1:435:31
15Joar OldernesLillomarka OL13:53+1:445:31
16Sindre R HoltHedrum OL13:57+1:485:33
17Kristian PyttenKristiansand OK14:05+1:565:36
18Bjørn Anders FlågenHeming Orientering14:07+1:585:37
18Einar EkelandOddersjaa SSK14:07+1:585:37
20Even-Johan KaspersenMo OK14:12+2:035:39
21Aslak HeimdalKonnerud IL14:16+2:075:41
22Kristian Fredrik LynumFreidig14:23+2:145:43
23Sander ArntzenAsker Skiklubb14:36+2:275:49
24Jens Johan BrekkeLillomarka OL14:37+2:285:49
25Scott JuvikIL Gular14:40+2:315:50
26Håkon KornmoPorsgrunn OL14:41+2:325:50
27Niels Christian HellerudHalden SK14:44+2:355:52
28Skjalg NysæterSkien OK15:29+3:206:10
Elias Skjolden SørensenLillomarka OLdiskvalifisert
Even LindaasVang OLdiskvalifisert
Lukas LilandNydalens SKdiskvalifisert

H19-20 Finale

2 510 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK12:525:07
2Audun HeimdalKonnerud IL12:53+0:015:07
3Johannes Bakke AashamarKristiansand OK12:56+0:045:09
3Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering12:56+0:045:09
5Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett13:04+0:125:12
6Håvard EidsmoFreidig13:05+0:135:12
7Marius PyttenKristiansand OK13:22+0:305:19
8Knut AasheimHalden SK13:34+0:425:24
9Erlend Nilsen SandnesEmblem IL13:52+1:005:31
10Kristian Nilsen SandnesEmblem IL13:56+1:045:33
11Tobias KristensenLarvik OK13:59+1:075:34
12Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn14:00+1:085:34
13Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb14:01+1:095:35
14Vegard MyklemyrEiker OL14:03+1:115:35
15Ivar Jevne ArnesenHamar OK14:12+1:205:39
16Peter NordbrødenHalden SK14:16+1:245:41
17Kjetil MølnvikFreidig14:27+1:355:45
18Sverre Bang StøengHamar OK14:29+1:375:46
19Tarjei HoloFossum IF15:02+2:105:59
Jostein TandbergNydalens SKdiskvalifisert

D17-18 Finale

2 300 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF13:475:59
2Lene Berg HanssenByåsen IL14:01+0:146:05
3Ragnhild EideByåsen IL14:25+0:386:16
4Ragne WiklundNydalens SK14:30+0:436:18
5Hedda Raadal BjørloHalden SK14:32+0:456:19
6Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK14:41+0:546:23
7Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK14:43+0:566:23
8Ane DyrkornEiker OL14:58+1:116:30
9Marlin HaavengenKongsberg OL15:02+1:156:32
10Hanne VassendPorsgrunn OL15:05+1:186:33
11Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK15:15+1:286:37
12Thea Sildnes BaklidKonnerud IL15:16+1:296:38
13Aurora GjølsjøOK Moss15:25+1:386:42
14Synne StrandAsker Skiklubb15:33+1:466:45
15Maren NorderudIL Tyrving15:35+1:486:46
16Åsne Naadland HoloFossum IF15:38+1:516:47
17Aurora MoholthKongsberg OL15:44+1:576:50
18Ingrid G. KvålsgardFossum IF15:49+2:026:52
19Andrine Harriet FremstadLarvik OK16:09+2:227:01
20Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss16:25+2:387:08
21Heidi Therese WiestVang OL16:26+2:397:08
22Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL16:27+2:407:09
23Ane Holm GrønengLillehammer OK16:28+2:417:09
24Jasmin SchwammbergerGjø-Vard OL16:37+2:507:13
25Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering16:38+2:517:13
26Maria Ulseth SylteFreidig16:40+2:537:14
27Kristina VollHaugesund IL Orientering16:42+2:557:15
28Karianne Olsvik DengerudNydalens SK17:21+3:347:32
Ingvil AhlsandNydalens SKdiskvalifisert
Maria PrestbøenSandefjord OKdiskvalifisert

D19-20 Finale

2 300 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie OlaussenFredrikstad SK13:516:01
2Vilde MalmeiNTNUI14:11+0:206:10
3Ingrid LundanesEmblem IL14:20+0:296:13
3Ingeborg EideByåsen IL14:20+0:296:13
5Malin SandstadFreidig14:29+0:386:17
6Emma ArnesenByåsen IL15:05+1:146:33
7Silje HaugeHisøy OK15:06+1:156:33
8Maiken Økern HågårdKonnerud IL15:11+1:206:36
9Oda J SikkelandIL Tyrving15:14+1:236:37
10Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb15:28+1:376:43
11Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)15:29+1:386:43
12Åshild KolstadFreidig15:39+1:486:48
13Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK15:53+2:026:54
14Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering15:56+2:056:55
15Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)16:01+2:106:57
16Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett16:13+2:227:03
17Anne Willkommen EikenKongsberg OL16:21+2:307:06
18Line SølbergOL Trollelg16:36+2:457:13
19Benedicte PedersenSarpsborg OL18:00+4:097:49
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubbdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor