Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nærløpskarusell Nord-Rogaland NK5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nærløpskarusell Nord-Rogaland NK5
Arrangørorganisasjoner: Haugesund IL Orientering / Torvastad IL
Dato: tirsdag 13 juni 2017

H Lang

3 400 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Einar MartinsenVikebygd IL32:149:28
2Jon Magne SvendsbøeVikebygd IL36:41+4:2710:47
3Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering39:19+7:0511:33
4Ivar KvaleHaugesund IL Orientering40:59+8:4512:03
5Kjetil FiskåSveio OL - Orientering44:19+12:0513:02
6Erik EngløkkHaugesund IL Orientering51:18+19:0415:05
7Fridtjof RachorHaugesund IL Orientering55:43+23:2916:23
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orienteringbrutt

D Lang

3 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering33:529:57
2Randi EngløkkHaugesund IL Orientering48:28+14:3614:15
Kristina VollHaugesund IL Orienteringbrutt

H Mellom

3 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigved GramstadHaugesund IL Orientering51:4515:13
2Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering58:04+6:1917:04
3Frode NystedHaugesund IL Orientering59:17+7:3217:26
4Anfinn PaulsenTorvastad IL1:01:32+9:4718:05
5Lars Johann MiljeHaugesund IL Orientering1:05:45+14:0019:20

D Mellom

3 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjersti Hausberg BjergaVikebygd IL47:3814:00
2Tonje Hausberg BjergaVikebygd IL1:00:15+12:3717:43
3Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering1:09:05+21:2720:19
4Ingrid EggenHaugesund IL Orientering1:10:47+23:0920:49
5Anita SælevikHaugesund IL Orientering1:16:09+28:3122:23

H -16K

2 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristoffer JørgensenHaugesund IL Orientering13:066:33
2Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering16:33+3:278:16
3Elias EngesliHaugesund IL Orientering24:50+11:4412:25
4Emil EngesliHaugesund IL Orientering32:36+19:3016:18
5Benjamin VikseHaugesund IL Orientering36:32+23:2618:16

H 17-K

2 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helge PedersenTorvastad IL15:267:43
2Espen ThoresenHaugesund IL Orientering17:10+1:448:35
3Harald SteinslandVikebygd IL19:33+4:079:46
4Leiv HoleTorvastad IL29:29+14:0314:44

D -16K

2 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Miriam SveenHaugesund IL Orientering24:4412:22
2Ida LütcheratHaugesund IL Orientering24:47+0:0312:23
3Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering34:59+10:1517:29
4Sara HetlandHaugesund IL Orientering35:00+10:1617:30

D 17-K

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tove Vinje PaulsenTorvastad IL17:368:48

H Ny

1 200 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Eirik EngesliHaugesund IL Orientering12:3710:30
0Even EngesliHaugesund IL Orientering12:0910:07
0Eivind Helgeland VikingstadTorvastad IL10:569:06
0Sander Sjøen HjelmervikHaugesund IL Orientering12:57+0:2010:47
0Sebastian JørgensenHaugesund IL Orientering13:59+1:2211:39
0Andreas Wiig NystadHaugesund IL Orientering14:36+1:5912:10
0Emil Olsen RachorHaugesund IL Orientering11:379:40
0Ulrik Olsen RachorHaugesund IL Orientering12:2410:20
0Filip SveenHaugesund IL Orientering12:59+0:2210:49
0Benjamin VikseHaugesund IL Orientering11:449:46

D Ny

1 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Helene AndersenTorvastad IL19:2716:12
0Rikke KristiansenHaugesund IL Orientering17:5414:55
0Ine Hovda OlsenHaugesund IL Orientering16:2413:40
0Amalie Bråstein StanfordTorvastad IL19:2716:12
0Alma TorvestadHaugesund IL Orientering16:2613:41
0Sara TrolandTorvastad IL19:2716:12
0Caroline Cecilie VedøTorvastad IL9:167:43
0Therese Sandvik VesteHaugesund IL Orientering17:4914:50

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor