Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbmesterskap Porsgrunn ol og Skien ok

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbmesterskap Porsgrunn ol og Skien ok
Arrangørorganisasjon: Skien OK
Dato: tirsdag 13 juni 2017

D 11-12

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vilde Aakre LeistadSkien OK22:46
2Emilie Holtskog-FeremansSkien OK36:37+13:51
3Juliette Holtskog-FeremansSkien OK40:19+17:33
4Julie KristensenPorsgrunn OL50:14+27:28

D -12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Dea EikedalenPorsgrunn OL1:00:07

D 13-14

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Une HoltermannPorsgrunn OL20:55
2Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL27:30+6:35

D 15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL53:05

D 17-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanne VassendPorsgrunn OL27:19
2Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL33:55+6:36
3Emilie WestinPorsgrunn OL35:45+8:26
4Anna MeenPorsgrunn OL37:24+10:05
5Guro VassendPorsgrunn OL39:28+12:09
6Benedikte Wiig BøenPorsgrunn OL44:55+17:36
7Kristine AusenNTNUI48:07+20:48

D 17-C

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rita RaastadSkien OK23:05
2Ingunn GåsoddenSkien OK23:54+0:49
3Inger-Lene FlatinSkien OK26:02+2:57
4Elin K NilssenSkien OK37:17+14:12

D 40-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hilde VassendPorsgrunn OL32:40
2Åse NysæterSkien OK44:57+12:17
3Gry AakreSkien OK54:25+21:45
4Trude NysæterSkien OK57:00+24:20
Sara MathisenPorsgrunn OLaktiv

D 50-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eli Marie WiigPorsgrunn OL39:19
2Anniken AusenPorsgrunn OL47:06+7:47
3Eli SæterdalSkien OK47:27+8:08
4Turid VongravenSkien OK1:09:06+29:47

D 60-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid StrandeSkien OK28:15
2Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL50:16+22:01
Ingrid Anne RosshaugPorsgrunn OLdiskvalifisert

D 70-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eli KlovningPorsgrunn OL58:36

H 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sindre Flatin ErichsenSkien OK31:29

H -12N

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jakob KristensenPorsgrunn OL24:14
2Adrian HagenPorsgrunn OL29:21+5:07
3Bjørn Ivar LangerudPorsgrunn OL38:45+14:31
4Solan EikedalenPorsgrunn OL1:00:10+35:56

H 13-14

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tobias MathisenPorsgrunn OL21:13
2Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL24:52+3:39
3Martin AusenPorsgrunn OL46:19+25:06

H 15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Halvard KornmoPorsgrunn OLaktiv

H 17-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Skjalg NysæterSkien OK35:24
2Rasmus MathisenPorsgrunn OL35:50+0:26
3Runar Torpe LienPorsgrunn OL37:56+2:32
4Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OL43:06+7:42
5Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL45:02+9:38
6Håkon KornmoPorsgrunn OL45:46+10:22
7Vegard LandsverkSkien OK52:45+17:21
8Leif Håkon LeistadSkien OK1:35:27+1:00:03
Georg S. AndresenSkien OKdiskvalifisert

H 17-C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Knut ErichsenSkien OK33:28

H 40-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Thore KornmoPorsgrunn OL31:17
2Dag AusenPorsgrunn OL37:31+6:14
3Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL37:32+6:15
4Jørn LangerudPorsgrunn OL1:04:00+32:43
5Bjørn LiePorsgrunn OL1:29:07+57:50
6Sigurd HoltskogSkien OK1:35:06+1:03:49
Gisle NysæterSkien OKdiskvalifisert

H 50-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øyvind HyllesethSkien OK38:53
2Jan GatevoldPorsgrunn OL43:07+4:14
3Espen RaastadSkien OK47:10+8:17
4Tom SagaSkien OK52:20+13:27
5Bjørn Richard KirsteSkien OK1:01:40+22:47

H 60-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per FuruheimSkien OK31:51
2Atle RemmePorsgrunn OL35:23+3:32
3Dagfinn TorpePorsgrunn OL36:42+4:51
4Ole JohanssonPorsgrunn OL41:09+9:18
5Jiri UrvalekPorsgrunn OL45:11+13:20
Rune LaurantsenSkien OKdiskvalifisert

H 70-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjell MeenPorsgrunn OL32:01
2Magne KlovningPorsgrunn OL44:27+12:26
3Rolf LyePorsgrunn OL44:43+12:42

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor