Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Le Tour de Glåmdal 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Le Tour de Glåmdal 3
Arrangørorganisasjon: Lunderseter IL
Dato: tirsdag 6 juni 2017

N-Løype

2 150 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Asbjørn LandeEidskog OL27:4912:56
2Oda Marisse BergersenEidskog OL37:53+10:0417:37
3Marissa Penelope BergersenEidskog OL38:15+10:2617:47
4Randi SørensenOdal OL - Orientering39:59+12:1018:35
5Aksel RolsdorphGrue IL40:07+12:1818:39
6Maja Seigerud HaugenLunderseter IL43:37+15:4820:17
7Trond Seigerud HaugenLunderseter IL44:03+16:1420:29
8Veslemøy SmedstadLunderseter IL47:36+19:4722:08
9Marielle SmedstadLunderseter IL47:37+19:4822:08
10Marte Smedstad JahnsenLunderseter IL47:57+20:0822:18
11Iselin SmedstadLunderseter IL48:31+20:4222:33
12Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OL49:07+21:1822:50
13Nova Lill Nybråten-GerhardsenLunderseter IL55:21+27:3225:44
13Tindra Nybråten-GerhardsenLunderseter IL55:21+27:3225:44
15Embre Nybråten GerhardsenLunderseter IL55:59+28:1026:02
16Vilje Linnea FalchEidskog OL57:30+29:4126:44
17Pernille Anne Stordal RudbergEidskog OL58:47+30:5827:20
18Lykke Nybråten GerhardsenLunderseter IL1:05:00+37:1130:13
Inger SmedstadLunderseter ILbrutt
Ivar SmedstadLunderseter ILbrutt

H-16C

2 560 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnar LandeEidskog OL40:4115:53
2Emil SkytterenOdal OL - Orientering48:45+8:0419:02
3Petter Kristoffer HusåsOdal OL - Orientering57:44+17:0322:33

17-C

2 560 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering33:5313:14
2Ero Petter BergLunderseter IL37:01+3:0814:27
3Oddvar GravingenGrue IL38:58+5:0515:13
4Tor SætabergetLunderseter IL39:01+5:0815:14
5Jan Otto SætabergetLunderseter IL45:36+11:4317:48
6Martin SkytterenOdal OL - Orientering46:21+12:2818:06
7Kari VikerhaugenOdal OL - Orientering48:49+14:5619:04
8Eli SeigerudLunderseter IL56:47+22:5422:10
9Åse Karin ThorsbergBrandval/Kongsvinger OK59:49+25:5623:21
10Niklas StolpeEidskog OL1:03:44+29:5124:53
11Berit DalheimLunderseter IL1:41:55+1:08:0239:48
Julia HeberLunderseter ILdiskvalifisert

H-16AB

4 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering1:04:5715:06

17-AB

4 300 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Peder RøhnebækBrandval/Kongsvinger OK37:028:36
2Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering37:29+0:278:43
3Eivind LandeEidskog OL39:07+2:059:05
4Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering42:07+5:059:47
5Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK44:14+7:1210:17
6Ole Inge RismoenBrandval/Kongsvinger OK44:41+7:3910:23
7Ole RognstadBrandval/Kongsvinger OK46:23+9:2110:47
8Sondre SkytterenOdal OL - Orientering48:27+11:2511:16
9Christopher RolsdorphGrue IL49:58+12:5611:37
10Oddgeir FrysjøendenBrandval/Kongsvinger OK50:58+13:5611:51
11Stein Magnus MoenGrue IL57:12+20:1013:18
12Leif BillingsøEidskog OL1:01:33+24:3114:18
13Svein ThorsbergGrue IL1:02:05+25:0314:26
14Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL1:04:40+27:3815:02
15Grethe BergersenEidskog OL1:05:58+28:5615:20
16Guri RøhnebækBrandval/Kongsvinger OK1:19:27+42:2518:28
17Atle WestlundBrandval/Kongsvinger OK1:25:27+48:2519:52
18Klaus EngenEidskog OL1:25:58+48:5619:59

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor