Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour of Lillomarka 2017 – løp 7

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour of Lillomarka 2017 – løp 7
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 21 august 2017

Herrer A-løype

4 100 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathew SpeakeLillomarka OL28:006:49
2Vidar BenjaminsenLillomarka OL33:16+5:168:06
3Elias Skjolden SørensenLillomarka OL36:46+8:468:58
4Steinar EastwoodLillomarka OL37:54+9:549:14
5Simen HaugerudIndre Østfold OK38:13+10:139:19
6Hallvard FjærLillomarka OL38:29+10:299:23
7Nils Ragnar LiholtLillomarka OL42:42+14:4210:24
8Richard Zeiner-GundersenFossum IF43:11+15:1110:31
9Terje BlindheimLillomarka OL44:02+16:0210:44
10Morten TangenOK Moss44:11+16:1110:46
11Alexander JonssonÅrvoll IL44:12+16:1210:46
12Sjur SæterenLillomarka OL47:13+19:1311:30
13Mathias Pedersen VoldLillomarka OL48:04+20:0411:43
14Johan KarlssonTrollhettan SOK48:10+20:1011:44
15Andreas BarstadÅrvoll IL49:42+21:4212:07
Eirik Høst FossgardLillomarka OLdiskvalifisert
Mathias BenjaminsenLillomarka OLdiskvalifisert

Damer A-løype

4 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid BlindheimLillomarka OL49:2012:01
2Netta Bar-NathanLillomarka OL53:49+4:2913:07

Herrer B-løype

3 400 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vidar BerteigEasyPetro BIL30:268:57
2Einar HemLillomarka OL36:40+6:1410:47
3Rudi B OlsenLillomarka OL38:34+8:0811:20
4Ove HildrumLillomarka OL38:43+8:1711:23
5Egil HusethKamp/Vestheim IF39:57+9:3111:45
6Jonathan WoodhouseLillomarka OL40:52+10:2612:01
7Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF41:02+10:3612:04
8Knut FossgardLillomarka OL42:15+11:4912:25
9Johan MattssonLillomarka OL42:45+12:1912:34
10Kai Halvorsen AarekolSiemens43:46+13:2012:52
11Kjetil JacobsenHamar OK50:58+20:3214:59
12Edward WoodhouseLillomarka OL55:19+24:5316:16
13William WoodhouseLillomarka OL55:48+25:2216:24
14Arne KongsnesKolbotn og Skimt OL59:05+28:3917:22
15Oliver RudenLillomarka OL1:03:25+32:5918:39

Damer B-løype

3 400 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trine OldernesLillomarka OL36:5410:51
2Oda Marie ColquhounLillomarka OL37:50+0:5611:07
2Maria Rørvik HaverLillomarka OL37:50+0:5611:07
4Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL40:55+4:0112:02
5Frøy GrøndahlLillomarka OL42:46+5:5212:34
6Elin Krogstad SpeakeLillomarka OL43:25+6:3112:46
7Anne RusteLillomarka OL46:15+9:2113:36
8Line RudenLillomarka OL47:30+10:3613:58
9Merete RørvikLillomarka OL47:49+10:5514:03
10Line Bar-NathanLillomarka OL49:53+12:5914:40
11Line SletnerLillomarka OL52:53+15:5915:33
12Lene ColquhounLillomarka OL54:42+17:4816:05
13Mette BørsethLillomarka OL55:40+18:4616:22
14Sunniva HalvorsrudLillomarka OL59:39+22:4517:32
15Emilie Pedersen VoldLillomarka OL59:40+22:4617:32
16Sissel Pedersen LundebyLillomarka OL59:51+22:5717:36
17Selma Mestad HansenLillomarka OL1:13:28+36:3421:36
18Aase MestadLillomarka OL1:13:53+36:5921:43

Herrer C-løype

2 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nov Bar-NathanLillomarka OL34:2813:47
2Torbjørn LundebyLillomarka OL35:58+1:3014:23
3Øystein MadsenGE Healthcare36:06+1:3814:26
4Tor HenriksenLillomarka OL1:17:40+43:1231:04

Damer C-løype

2 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elin Skjønnesen NyhusNittedal OL46:1518:30
2Vibeke HøstLillomarka OL1:01:41+15:2624:40
3Mari Anne HenriksenLillomarka OL1:17:49+31:3431:07

Barn Nybegynnere

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Guro BrændenLillomarka OL31:0316:20

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor