Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour of Lillomarka 2017 – løp 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour of Lillomarka 2017 – løp 6
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 19 juni 2017

Herrer A-løype

4 100 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elias Skjolden SørensenLillomarka OL33:028:03
2Jens Olav KløvrudLillomarka OL40:49+7:479:57
3Bjørn GrindeOslostudentenes IK45:01+11:5910:58
4Martin GranlyLillomarka OL45:23+12:2111:04
5Hallvard FjærLillomarka OL45:54+12:5211:11
6Are EriksenOslostudentenes IK50:07+17:0512:13
7Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL51:22+18:2012:31
8Richard Zeiner-GundersenFossum IF52:12+19:1012:43
9Truls AngellLillomarka OL54:38+21:3613:19
10Sjur SæterenLillomarka OL1:06:57+33:5516:19
11Kai Halvorsen AarekolSiemens1:09:34+36:3216:58
Dag WangLillomarka OLdiskvalifisert
Simen FritznerNittedal OLdiskvalifisert

Damer A-løype

4 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Toril HallanLillomarka OL44:4010:53
2Maria Rørvik HaverLillomarka OL47:23+2:4311:33
3Lise HorntvedtLillomarka OL1:04:06+19:2615:38
4Sara Angell BakkeLillomarka OL1:04:24+19:4415:42
5Ingrid BlindheimLillomarka OL1:06:26+21:4616:12

Herrer B-løype

3 000 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik Høst FossgardLillomarka OL27:309:10
2Vidar BerteigEasyPetro BIL32:37+5:0710:52
3Rasmus D. EastwoodLillomarka OL34:45+7:1511:35
4Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL38:11+10:4112:43
5Øyvind SkaretLillomarka OL39:10+11:4013:03
6Johan MattssonLillomarka OL40:32+13:0213:30
7Peter NylundHaugerud IF41:05+13:3513:41
8Stig Hultgreen KarlsenAbilsø Elektrisk42:05+14:3514:01
9Egil HusethKamp/Vestheim IF42:43+15:1314:14
10Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF42:44+15:1414:14
11Knut M. OlsenLillomarka OL47:17+19:4715:45
12Bjørnar EidsmoPrivat54:44+27:1418:14
13Edward WoodhouseLillomarka OL55:34+28:0418:31
14Steinar HansenLillomarka OL57:56+30:2619:18
15Arne KongsnesKolbotn og Skimt OL1:14:18+46:4824:46

Damer B-løype

3 000 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingvild BrekkeLillomarka OL36:4012:13
2Hege WangLillomarka OL47:30+10:5015:50
3Emilie Ruste FløLillomarka OL49:00+12:2016:20
4Selma Mestad HansenLillomarka OL49:10+12:3016:23
5Aase MestadLillomarka OL57:57+21:1719:19
6Elin BrekkeLillomarka OL1:13:00+36:2024:20
7Eli HeklandLillomarka OL1:17:01+40:2125:40
Lene ColquhounLillomarka OLdiskvalifisert
Anne RusteLillomarka OLdiskvalifisert

Herrer C-løype

2 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Steinar BellLillomarka OL39:0816:18
2Jakob BellLillomarka OL52:05+12:5721:42
3Håkon BogasonLillomarka OL53:05+13:5722:07

Damer C-løype

2 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sharon BroadwellIL Geoform45:0018:45
2Vibeke HøstLillomarka OL45:56+0:5619:08
3Marit HartvedtLillomarka OL1:25:01+40:0135:25

Voksne Nybegynnere

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Madelene BerntsenKlubbløs20:4712:59

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor