Offisiell resultatliste for Sport8 Flex-o cup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8 Flex-o cup
Arrangørorganisasjon: Sarpsborg OL
Dato: søndag 18 juni 2017

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 1 dag! (1 svar)

N-åpen

1 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Elise HaugeSarpsborg OL23:5514:56
Sander Agnalt HeggenesTrøsken IL21:2413:22
Andrea KongsbergIL Tyrving16:2110:13
Maria KongsbergIL Tyrving16:2010:12
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL14:439:11
Arnt Theodor SvartedalTrøsken IL16:2510:15

D -10

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Alva GjertsenOK Moss36:3118:15
Emma Aune JakobsenOK Moss35:4817:54

D 11-12

2 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maren HenriksenHalden SK25:3812:49
2Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL28:44+3:0614:22
3Sigrid HaugeSarpsborg OL30:18+4:4015:09
4Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL32:32+6:5416:16

D 17-

4 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK50:2811:12
Benedicte PedersenSarpsborg OLdiskvalifisert

D 35-

4 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tone Karina IngesenSarpsborg OL1:33:3620:48

D 50-

3 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Wenche LindløvSarpsborg OL55:0515:18
2Grete BerntsenMåren OK1:11:01+15:5619:43
3Heidi BørstadSarpsborg OL1:14:58+19:5320:49

H 11-12

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Audun NordbyFredrikstad SK32:2616:13
2Edvard KeransFredrikstad SK54:14+21:4827:07

H 13-14

2 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL27:489:55
2Thomas BlomkvistFredrikstad SK37:25+9:3713:21
3Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL56:20+28:3220:07

H 17-

4 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torgeir SnilsbergOK Moss42:339:27

H 35-

4 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erik Rytter JakobsenOK Moss47:2710:32
2Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL48:34+1:0710:47
3Ove MartinsenHauketo IF57:41+10:1412:49
4Pål AngvollFredrikstad SK58:51+11:2413:04
5Bjørnar SyverstadTrøsken IL59:49+12:2213:17
6Per Olav AndersenHalden SK1:03:11+15:4414:02
7Øivind BergetSarpsborg OL1:20:50+33:2317:57

H 50-

3 600 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øystein JensenSarpsborg OL31:088:38
2Ole IngesenSarpsborg OL35:26+4:189:50
3Dag SyversenSarpsborg OL46:33+15:2512:55
4Peter KlavenessMåren OK47:25+16:1713:10
5Bjørn ÅrbuVarteig OL55:03+23:5515:17
6Morten KongsbergIL Tyrving1:01:13+30:0517:00
7Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SK1:21:35+50:2722:39
Bjørn ÅstorpSarpsborg OLdiskvalifisert

H 70-

2 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arne SvartedalTrøsken IL1:04:1322:56

Direkte C

2 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Synnøve VonenSarpsborg OL29:1514:37
2Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK31:31+2:1615:45
3Elisabeth Aune JakobsenOK Moss36:56+7:4118:28
Ellen ÅsbergSarpsborg OLdiskvalifisert

Direkte B

2 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Viesturs KeransFredrikstad SK46:4616:42 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Ella BjerketvedtTrøsken IL1:00:23+13:3721:33

Direkte A-kort

3 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne NilsenÅs-NMBU orientering59:1016:26
2Bodil BerbyTrøsken IL1:10:53+11:4319:41

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2017