Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour of Lillomarka 2017 – løp 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour of Lillomarka 2017 – løp 4
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 29 mai 2017

Herrer Sort A-løype

4 000 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elias Skjolden SørensenLillomarka OL31:057:46
2Steinar EastwoodLillomarka OL31:50+0:457:57
3Mathias BenjaminsenLillomarka OL31:54+0:497:58
4Terje BlindheimLillomarka OL34:02+2:578:30
5Vidar BenjaminsenLillomarka OL35:32+4:278:53
6Jens Olav KløverudLillomarka OL37:32+6:279:23
7Arne DybdahlLillomarka OL39:22+8:179:50
8Brynjar FredheimLillomarka OL39:51+8:469:57
9Richard Zeiner-GundersenFossum IF42:33+11:2810:38
10Stein H. HagenFossum IF42:58+11:5310:44
11Martin GranlyLillomarka OL44:36+13:3111:09
12Lasse SøbergLillomarka OL45:16+14:1111:19
13Hallvard FjærLillomarka OL45:53+14:4811:28
14Erik HolterLillomarka OL46:22+15:1711:35
15Truls AngellLillomarka OL48:20+17:1512:05
16Jon Ivar JuvikLillomarka OL49:11+18:0612:17 Last ned GPS-spor i gpx-format
17Sjur SæterenLillomarka OL53:23+22:1813:20
18Knut FossgardLillomarka OL58:02+26:5714:30
19Dag WangLillomarka OL1:02:03+30:5815:30
20Øyvind SkaretLillomarka OL1:11:26+40:2117:51

Damer Sort A-løype

4 000 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL36:289:07
2Oda Marie ColquhounLillomarka OL41:38+5:1010:24
3Maria Rørvik HaverLillomarka OL41:47+5:1910:26
4Toril HallanLillomarka OL45:01+8:3311:15
5Netta Bar-NathanLillomarka OL46:49+10:2111:42
6Marit B. EithunNittedal OL47:37+11:0911:54
7Lise HorntvedtLillomarka OL48:02+11:3412:00
8Emma Eithun PaulsenLillomarka OL48:16+11:4812:04
9Kristin BrekkeLillomarka OL49:18+12:5012:19
10Nina KostølPrivat58:43+22:1514:40
11Brita Opheim SauarIL Koll1:01:50+25:2215:27
Ellen Marie AriansenLillomarka OLdiskvalifisert

Herrer Rød B-løype

3 300 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ove HildrumLillomarka OL40:5312:23
2Egil HusethKamp/Vestheim IF41:33+0:4012:35
3Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF42:19+1:2612:49
4Bjørn Sverre GulheimLillomarka OL44:15+3:2213:24 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Arne KongsnesKolbotn og Skimt OL51:56+11:0315:44
6Stig Hultgreen KarlsenKårvåg IL52:01+11:0815:45
7Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL52:17+11:2415:50
8Harald SørensenLillomarka OL53:30+12:3716:12
9Uno HanslienKlubbløs53:48+12:5516:18
10Mathias SvorenPrivat55:10+14:1716:43
11Jonathan WoodhouseLillomarka OL56:54+16:0117:14
12Peter NylundHaugerud IF58:08+17:1517:36
13Oliver RudenLillomarka OL1:13:59+33:0622:25
Klaus FritznerNittedal OLdiskvalifisert

Damer Rød B-løype

3 300 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nina Elise JørgensenNittedal OL43:0113:02 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Frøy GrøndahlLillomarka OL43:04+0:0313:03
3Merete RørvikLillomarka OL44:51+1:5013:35
4Line RudenLillomarka OL45:17+2:1613:43
5Aase MestadLillomarka OL53:38+10:3716:15
6Line Bar-NathanLillomarka OL54:57+11:5616:39
7Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL56:59+13:5817:16
8Kathinka Zahl HagenFossum IF57:59+14:5817:34
9Catarina NohrLillomarka OL58:55+15:5417:51
10Eli Berg HeklandLillomarka OL59:41+16:4018:05
11Aurora Opheim SauarSK Vidar1:02:13+19:1218:51
12Lene ColquhounLillomarka OL1:03:17+20:1619:10
13Elin BrekkeLillomarka OL1:16:11+33:1023:05
14Emilie Pedersen VoldLillomarka OL1:17:56+34:5523:36
15Sunniva HalvorsrudLillomarka OL1:21:59+38:5824:50
Anne RusteLillomarka OLdiskvalifisert

Herrer Blå C-løype

2 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rasmus D. EastwoodLillomarka OL28:0612:46
2Edward WoodhouseLillomarka OL34:09+6:0315:31
3Eivind ZahlPrivat35:25+7:1916:05
4Håkon BogasonLillomarka OL47:24+19:1821:32
5Nov Bar-NathanLillomarka OL55:51+27:4525:23
6Leon Jørve IngjerLillomarka OL58:18+30:1226:29
7Tor HenriksenLillomarka OL1:30:40+1:02:3441:12

Damer Blå C-løype

2 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hanne FredheimLillomarka OL30:5914:04
2Grete SvorenPrivat35:26+4:2716:06
3Anne SjønnesenLillomarka OL47:56+16:5721:47
4Vibeke HøstLillomarka OL48:07+17:0821:52
5Siri LarønningenLillomarka OL54:08+23:0924:36
6Selma Mestad HansenLillomarka OL1:00:13+29:1427:22
7Berit SøbergLillomarka OL1:38:59+1:08:0044:59

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor