Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour of Lillomarka 2017 – løp 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour of Lillomarka 2017 – løp 2
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 15 mai 2017

Herrer Sort A-løype

22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Matthew SpeakeLillomarka OL30:28
2Steinar KollerudLillomarka OL30:40+0:12
3Elias Skjolden SørensenLillomarka OL33:49+3:21
4Svein NygårdLillomarka OL35:20+4:52
5Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL35:39+5:11
6Erik HolterLarvik OK36:05+5:37
7Brynjar FredheimLillomarka OL36:57+6:29
8Bjørn WangensteenLillomarka OL40:10+9:42
9Mathias BenjaminsenLillomarka OL40:59+10:31
10Arne DybdahlLillomarka OL41:34+11:06
11Eirik Høst FossgardLillomarka OL42:12+11:44
12Richard Zeiner-GundersenFossum IF43:01+12:33
13Hallvard FjærLillomarka OL50:35+20:07
14Knut FossgardLillomarka OL54:12+23:44
15Dag WangLillomarka OL54:39+24:11
16Terje BlindheimLillomarka OL1:03:22+32:54
17Sjur SæterenPrivat1:03:34+33:06
18Lars Audun VoldLillomarka OL1:03:38+33:10
19Mathias Pedersen VoldLillomarka OL1:03:43+33:15
20Assaf Bar-NathanLillomarka OL1:10:06+39:38
Finn Roar HalvorsrudLillomarka OLdiskvalifisert
Truls AngellLillomarka OLdiskvalifisert
Morten TangenOK Mossikke startet

Damer Sort A-løype

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Oda Marie ColquhounLillomarka OL40:14
2Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL41:06+0:52
3Maria Rørvik HaverLillomarka OL43:18+3:04
4Siri KollerudLillomarka OL45:48+5:34
5Ellen Marie AriansenLillomarka OL45:58+5:44
6Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL48:14+8:00
7Lise HorntvedtLarvik OK59:20+19:06
8Ingrid BlindheimLillomarka OL1:03:20+23:06
Netta Bar-NathanLillomarka OLikke startet
Dorthe Kühl PetersenLillomarka OLikke startet

Herrer Rød B-løype

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Lasse SøbergLillomarka OL29:06
2Johan MattssonLillomarka OL34:25+5:19
3Ove HildrumLillomarka OL36:22+7:16
4Harald SørensenLillomarka OL36:53+7:47
5Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL37:24+8:18
6Øyvind SkaretLillomarka OL39:23+10:17
7Oliver RudenLillomarka OL41:17+12:11
8Knut M OlsenLillomarka OL41:36+12:30
9Arne KongsnesKolbotn og Skimt OL45:38+16:32
10William WoodhouseLillomarka OL48:12+19:06
11Jonathan WoodhouseLillomarka OL50:57+21:51
12Claus FritznerNittedal OL51:19+22:13
13Hans Anton EklundLillomarka OL1:01:29+32:23
14Trond BotnenLillomarka OL1:15:47+46:41

Damer Rød B-løype

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Frøy GrøndahlLillomarka OL42:18
2Camilla HortenLillomarka OL42:23+0:05
3Merete RørvikLillomarka OL43:25+1:07
4Line RudenLillomarka OL44:03+1:45
5Line Bar-NathanLillomarka OL46:12+3:54 Last ned GPS-spor i gpx-format
6Hege WangLillomarka OL47:04+4:46
7Mette BørsethLillomarka OL48:02+5:44
8Sissel Pedersen LundebyLillomarka OL48:06+5:48
9Lene ColquhounLillomarka OL48:59+6:41
10Nina Elise JørgensenNittedal OL51:21+9:03
11Aase MestadLillomarka OL54:43+12:25
12Emilie Pedersen VoldLillomarka OL1:03:32+21:14
13Catarina NohrLillomarka OL1:04:26+22:08
Sunniva HalvorsrudLillomarka OLdiskvalifisert
Jorun BlindheinLillomarka OLbrutt
Elin BrekkeLillomarka OLikke startet

Herrer Blå C-løype

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Rasmus D. EastwoodLillomarka OL19:38
2Peter NylundHaugerud IF24:39+5:01
3Torbjørn LundebyLillomarka OL27:16+7:38
4Nov Bar-NathanLillomarka OL29:22+9:44
5Linus RudenLillomarka OL35:09+15:31
6Håkon BogasonLillomarka OL41:22+21:44
7Jakob BellLillomarka OL42:23+22:45
8Leon Jørve IngjerLillomarka OL43:15+23:37
Tor HenriksenLillomarka OLdiskvalifisert

Damer Blå C-løype

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Elin KrogstadLillomarka OL22:59
2Siri LarønningenLillomarka OL26:02+3:03
3Ragnhild BergPrivat31:12+8:13
4Vibeke HøstLillomarka OL31:15+8:16
5Marie FinkenhavnNittedal OL32:37+9:38
6Selma Mestad HansenLillomarka OL40:16+17:17
Berit SøbergLillomarka OLdiskvalifisert
Mari Anne HenriksenLillomarka OLdiskvalifisert

Voksne Grønn Nybegynner

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Marit HartvedtLillomarka OL33:30

Barn Grønn Nybegynner

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Alexander BjørklundLillomarka OL25:20

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor