Offisiell resultatliste for Tour of Lillomarka 2017 – løp 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour of Lillomarka 2017 – løp 1
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 8 mai 2017

EasyPetro BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Vidar BerteigHerrer B-løype (17)31:059:25

Haugerud IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Peter NylundHerrer B-løype (17)45:51+14:4613:53

Kolbotn og Skimt OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Arne KongsnesHerrer B-løype (17)48:12+17:0714:36

Larvik OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Lise HorntvedtDamer A-løype (9)1:06:43+25:4316:16
8Erik HolterHerrer A-løype (15)42:12+10:5810:17

Lillomarka OL

64 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Maria Rørvik HaverDamer A-løype (9)41:0010:00
1Nov Bar-NathanHerrer C-løype (10)24:269:46
1Elias Skjolden SørensenHerrer A-løype (15)31:147:37
1Jorun JarpVoksne Nybegynnere (1)21:1110:35
1Nina SkeimeDamer B-løype (12)33:2110:06
1Catarina NohrDamer C-løype (8)32:3113:00
1Linus RudenBarn Nybegynnere (1)20:3710:18
2Jonathan WoodhouseHerrer C-løype (10)26:20+1:5410:32
2Oda Marie ColquhounDamer A-løype (9)41:25+0:2510:06
2Camilla HortenDamer B-løype (12)34:29+1:0810:26
2Kristian Markhus BrekkeHerrer A-løype (15)34:53+3:398:30
2Lasse SøbergHerrer B-løype (17)32:28+1:239:50
2Siri LarønningenDamer C-løype (8)33:09+0:3813:15
3Vibeke HøstDamer C-løype (8)37:01+4:3014:48
3Stian LillegårdHerrer C-løype (10)30:30+6:0412:12
3Ellen Marie AriansenDamer A-løype (9)43:18+2:1810:33
3Hege WangDamer B-løype (12)45:27+12:0613:46
3Harald SørensenHerrer B-løype (17)38:11+7:0611:34
3Terje BlindheimHerrer A-løype (15)36:45+5:318:57
4Tone Aamli SundtjønnDamer A-løype (9)43:25+2:2510:35
4Jorunn BlindheimDamer B-løype (12)46:35+13:1414:06
4Eirik Høst FossgardHerrer A-løype (15)37:18+6:049:05
4Vebjørn Emil BlindheimHerrer B-løype (17)38:52+7:4711:46
4Rasmus EastwoodHerrer C-løype (10)31:32+7:0612:36
4Elin BrekkeDamer C-løype (8)37:20+4:4914:56
5Selma Mestad HansenDamer C-løype (8)44:56+12:2517:58
5Mette BørsethDamer B-løype (12)48:52+15:3114:48
5Ingrid BlindheimDamer A-løype (9)52:36+11:3612:49
5Arne DybdahlHerrer A-løype (15)37:19+6:059:06
5Ove HildrumHerrer B-løype (17)39:15+8:1011:53
6Line RudenDamer B-løype (12)49:47+16:2615:05
6Merete RørvikDamer C-løype (8)50:09+17:3820:03
6Netta Bar-NathanDamer A-løype (9)54:31+13:3113:17
6Bjørn Sverre GulheimHerrer B-løype (17)39:49+8:4412:03Last ned GPS-spor i gpx-format
6Steinar EastwoodHerrer A-løype (15)37:39+6:259:10
7Dorthe Kühl PetersenDamer A-løype (9)1:03:52+22:5215:34
7Mari Anne HenriksenDamer C-løype (8)53:55+21:2421:34
7Knut FossgardHerrer B-løype (17)41:07+10:0212:27
7Martin GranlyHerrer A-løype (15)37:53+6:399:14
7Leon Jørve IngjerHerrer C-løype (10)50:14+25:4820:05
7Anne RusteDamer B-løype (12)53:12+19:5116:07
8Lene ColquhounDamer B-løype (12)57:19+23:5817:22
8Håkon BogasonHerrer C-løype (10)50:29+26:0320:11
8Marit HartvedtDamer C-løype (8)1:13:17+40:4629:18
9Jakob BellHerrer C-løype (10)52:25+27:5920:58
9Hallvard FjærHerrer A-løype (15)43:13+11:5910:32
9Knut M OlsenHerrer B-løype (17)46:12+15:0714:00
10Tor E HenriksenHerrer C-løype (10)53:54+29:2821:33
10Mathias Pedersen VoldHerrer A-løype (15)43:42+12:2810:39
11Emilie Pedersen VoldDamer B-løype (12)1:05:33+32:1219:51
11William WoodhouseHerrer B-løype (17)48:59+17:5414:50
11Truls AngellHerrer A-løype (15)44:49+13:3510:55
12Sunniva Holten HalvorsrudDamer B-løype (12)1:18:17+44:5623:43
12Hans Anton EklundHerrer B-løype (17)50:16+19:1115:13
12Dag WangHerrer A-løype (15)47:40+16:2611:37
13Assaf Bar-NathanHerrer A-løype (15)54:13+22:5913:13
13Øyvind SkaretHerrer B-løype (17)55:00+23:5516:40
14Steinar HansenHerrer B-løype (17)57:31+26:2617:25
14Lars Audun VoldHerrer A-løype (15)1:00:45+29:3114:49
15Finn-Roar HalvorsrudHerrer A-løype (15)1:10:35+39:2117:12
15Trond BottnenHerrer B-løype (17)1:14:20+43:1522:31
Oliver RudenHerrer B-løype (17)diskvalifisert
Tore GrefsrudHerrer B-løype (17)diskvalifisert
Toril HallanDamer A-løype (9)diskvalifisert

NoTeam

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Sharon BroadwellDamer B-løype (12)1:00:45+27:2418:24

NoTeam

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Sharon BroadwellDamer B-løype (12)1:00:45+27:2418:24

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Espen BjørnstadHerrer C-løype (10)33:39+9:1313:27

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Sondre Haugen BjørnstadHerrer C-løype (10)33:40+9:1413:28

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor