Offisiell resultatliste for Tour of Lillomarka 2017 – løp 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour of Lillomarka 2017 – løp 1
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 8 mai 2017

Herrer A-løype

4 100 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elias Skjolden SørensenLillomarka OL31:147:37
2Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL34:53+3:398:30
3Terje BlindheimLillomarka OL36:45+5:318:57
4Eirik Høst FossgardLillomarka OL37:18+6:049:05
5Arne DybdahlLillomarka OL37:19+6:059:06
6Steinar EastwoodLillomarka OL37:39+6:259:10
7Martin GranlyLillomarka OL37:53+6:399:14
8Erik HolterLarvik OK42:12+10:5810:17
9Hallvard FjærLillomarka OL43:13+11:5910:32
10Mathias Pedersen VoldLillomarka OL43:42+12:2810:39
11Truls AngellLillomarka OL44:49+13:3510:55
12Dag WangLillomarka OL47:40+16:2611:37
13Assaf Bar-NathanLillomarka OL54:13+22:5913:13
14Lars Audun VoldLillomarka OL1:00:45+29:3114:49
15Finn-Roar HalvorsrudLillomarka OL1:10:35+39:2117:12

Damer A-løype

4 100 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maria Rørvik HaverLillomarka OL41:0010:00
2Oda Marie ColquhounLillomarka OL41:25+0:2510:06
3Ellen Marie AriansenLillomarka OL43:18+2:1810:33
4Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL43:25+2:2510:35
5Ingrid BlindheimLillomarka OL52:36+11:3612:49
6Netta Bar-NathanLillomarka OL54:31+13:3113:17
7Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL1:03:52+22:5215:34
8Lise HorntvedtLarvik OK1:06:43+25:4316:16
Toril HallanLillomarka OLdiskvalifisert

Herrer B-løype

3 300 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vidar BerteigEasyPetro BIL31:059:25
2Lasse SøbergLillomarka OL32:28+1:239:50
3Harald SørensenLillomarka OL38:11+7:0611:34
4Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL38:52+7:4711:46
5Ove HildrumLillomarka OL39:15+8:1011:53
6Bjørn Sverre GulheimLillomarka OL39:49+8:4412:03 Last ned GPS-spor i gpx-format
7Knut FossgardLillomarka OL41:07+10:0212:27
8Peter NylundHaugerud IF45:51+14:4613:53
9Knut M OlsenLillomarka OL46:12+15:0714:00
10Arne KongsnesKolbotn og Skimt OL48:12+17:0714:36
11William WoodhouseLillomarka OL48:59+17:5414:50
12Hans Anton EklundLillomarka OL50:16+19:1115:13
13Øyvind SkaretLillomarka OL55:00+23:5516:40
14Steinar HansenLillomarka OL57:31+26:2617:25
15Trond BottnenLillomarka OL1:14:20+43:1522:31
Oliver RudenLillomarka OLdiskvalifisert
Tore GrefsrudLillomarka OLdiskvalifisert

Damer B-løype

3 300 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nina SkeimeLillomarka OL33:2110:06
2Camilla HortenLillomarka OL34:29+1:0810:26
3Hege WangLillomarka OL45:27+12:0613:46
4Jorunn BlindheimLillomarka OL46:35+13:1414:06
5Mette BørsethLillomarka OL48:52+15:3114:48
6Line RudenLillomarka OL49:47+16:2615:05
7Anne RusteLillomarka OL53:12+19:5116:07
8Lene ColquhounLillomarka OL57:19+23:5817:22
9Sharon BroadwellNoTeam1:00:45+27:2418:24
9Sharon BroadwellNoTeam1:00:45+27:2418:24
11Emilie Pedersen VoldLillomarka OL1:05:33+32:1219:51
12Sunniva Holten HalvorsrudLillomarka OL1:18:17+44:5623:43

Herrer C-løype

2 500 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nov Bar-NathanLillomarka OL24:269:46
2Jonathan WoodhouseLillomarka OL26:20+1:5410:32
3Stian LillegårdLillomarka OL30:30+6:0412:12
4Rasmus EastwoodLillomarka OL31:32+7:0612:36
5Espen BjørnstadPrivat33:39+9:1313:27
6Sondre Haugen BjørnstadPrivat33:40+9:1413:28
7Leon Jørve IngjerLillomarka OL50:14+25:4820:05
8Håkon BogasonLillomarka OL50:29+26:0320:11
9Jakob BellLillomarka OL52:25+27:5920:58
10Tor E HenriksenLillomarka OL53:54+29:2821:33

Damer C-løype

2 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Catarina NohrLillomarka OL32:3113:00
2Siri LarønningenLillomarka OL33:09+0:3813:15
3Vibeke HøstLillomarka OL37:01+4:3014:48
4Elin BrekkeLillomarka OL37:20+4:4914:56
5Selma Mestad HansenLillomarka OL44:56+12:2517:58
6Merete RørvikLillomarka OL50:09+17:3820:03
7Mari Anne HenriksenLillomarka OL53:55+21:2421:34
8Marit HartvedtLillomarka OL1:13:17+40:4629:18

Voksne Nybegynnere

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jorun JarpLillomarka OL21:1110:35

Barn Nybegynnere

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Linus RudenLillomarka OL20:3710:18

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor