Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Førde IL Nærløp Skilbrei Ungdomssenter

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Førde IL Nærløp Skilbrei Ungdomssenter
Arrangørorganisasjon: Førde IL
Dato: tirsdag 23 mai 2017

A-lang menn

4 000 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torbjørn OsFørde IL34:278:36
2Gunnar GytriFørde IL35:32+1:058:53
3Ingar HalsSogndal IL39:10+4:439:47
4Edvin HelleFørde IL41:39+7:1210:24
5Harald HjellbrekkeFørde IL43:58+9:3110:59
6Kurt GrønliFørde IL52:06+17:3913:01
7Jostein FredlyFørde IL57:50+23:2314:27
8Johan MagerøyFørde IL1:16:47+42:2019:11
Andre HaugsbøGaular ILdiskvalifisert
Torodd OsFørde ILdiskvalifisert

A-lang kvinner

4 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Bodil RysteGaular ILdiskvalifisert

A-kort menn

3 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arthur HegrenesFørde IL49:1513:40
1Knut Even HoleFørde IL49:1513:40
3Vegar HoleFørde IL54:21+5:0615:05
4Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL55:56+6:4115:32

A-kort kvinner

3 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie DalingFørde IL54:0615:01
2Anja HoleFørde IL54:30+0:2415:08
3Dorte GytriFørde IL1:20:24+26:1822:20

C-løype menn

2 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håkon GrønliFørde IL25:0412:32
2Anders Os  MallasvikIL Tambarskjelvar28:00+2:5614:00
3Martin SkredeFørde IL32:18+7:1416:09
4Anders KvåleFørde IL40:04+15:0020:02
5Fredrik HaugsbøFørde IL1:10:58+45:5435:29
Leifolav HagenFørde ILdiskvalifisert

C-løype kvinner

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brita Eilertsen GrønliFørde IL38:5419:27
2Gunhild Daling KorsøenFørde IL1:04:18+25:2432:09

N-løype menn

1 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Johan Husevåg-LobbenFørde IL28:2717:46
0Jørgen KorsøenFørde IL30:37+2:1019:08
0Lukas VeråsFørde IL25:0415:40

N-løype kvinner

1 600 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Aili Watne FlatlandFørde IL37:4323:34
0Ella R. HaugsbøGaular IL48:06+10:2330:03
0Eline HoløyvikGaular IL47:54+10:1129:56
0Tuva KapstadGaular IL34:1921:26
0Sol KlakeggFørde IL37:3723:30
0Alfred Daling KorsøenFørde IL1:09:39+31:5643:31
0Ann Kristin KusslidFørde IL43:36+5:5327:15
0Elisabeth KusslidFørde IL38:34+0:5124:06
0Natalie RåheimFørde IL38:34+0:5124:06

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor