Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nærløpskarusell Nord-Rogaland - NK3 - Stemmen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nærløpskarusell Nord-Rogaland - NK3 - Stemmen
Arrangørorganisasjon: Haugesund IL Orientering
Dato: tirsdag 30 mai 2017

H Lang

5 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Einar MartinsenVikebygd IL1:10:1312:46
2Ivar KvaleHaugesund IL Orientering1:14:34+4:2113:33
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

H Mellom

3 000 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tore AlneHaugesund IL Orientering27:139:04
2Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering29:19+2:069:46
3Jostein BaustadHaugesund IL Orientering34:32+7:1911:30
4Kjetil FiskåSveio OL - Orientering36:20+9:0712:06
5Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering38:52+11:3912:57
6Frode NystedHaugesund IL Orientering41:20+14:0713:46
7Sigved GramstadHaugesund IL Orientering41:44+14:3113:54
8Lars Johann MiljeHaugesund IL Orientering44:57+17:4414:59
9Knut Bendik KvalaHaugesund IL Orientering49:13+22:0016:24
10Harald SteinslandVikebygd IL1:01:25+34:1220:28
Victor RingdalHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

D Mellom

3 000 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering41:1713:45
2Anne TofteHaugesund IL Orientering46:15+4:5815:25
3Anita SælevikHaugesund IL Orientering48:46+7:2916:15
4Kjersti Hausberg BjergaVikebygd IL53:25+12:0817:48
5Britt RameckersHaugesund IL Orientering54:30+13:1318:10
6Andrea DrangsholtKristiansand OK55:57+14:4018:39
7Tonje Hausberg BjergaVikebygd IL1:00:17+19:0020:05
Mari Hjelmtveit FjeldheimHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Sara HetlandHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Hanna LindtnerHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Tiril OlaussenHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Thea Hovda OlsenHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Selma SteinsvågHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

H -16K

1 800 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristoffer JørgensenHaugesund IL Orientering14:278:01
2Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering16:24+1:579:06
3Emil Olsen RachorHaugesund IL Orientering16:51+2:249:21
4Ulrik Olsen RachorHaugesund IL Orientering26:18+11:5114:36
5Lars WikstrømHaugesund IL Orientering27:36+13:0915:20
Elias EngesliHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Emil EngesliHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Johan LundegaardHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Andreas Wiig NystadHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

D -16K

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna Jakobsen ÅsheimHaugesund IL Orientering28:0615:36

H Ny

1 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Benjamin Rasmussen AndersenHaugesund IL Orientering28:0917:35
0Eirik EngesliHaugesund IL Orientering24:0715:04
0Even EngesliHaugesund IL Orientering18:1011:21
0Leo Røvær JosephsenHaugesund IL Orientering18:3111:34
0Sebastian JørgensenHaugesund IL Orientering24:2715:16
0Adrian Edward Maximilian RingdalHaugesund IL Orientering30:56+2:4719:20

D Ny

1 600 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering22:4314:11
0Nora HafsahlHaugesund IL Orientering33:46+11:0321:06
0Irene HolmeHaugesund IL Orientering26:56+4:1316:50
0Rikke KristiansenHaugesund IL Orientering28:36+5:5317:52
0Ine H. OlsenHaugesund IL Orientering29:28+6:4518:25
0Alma TorvestadHaugesund IL Orientering28:47+6:0417:59
0Madelin VaageHaugesund IL Orientering33:41+10:5821:03
0Therese Sandvik VesteHaugesund IL Orientering29:35+6:5218:29
0Ann Marie ØklandHaugesund IL Orientering28:02+5:1917:31

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor