Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Le Tour de Glåmdal 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Le Tour de Glåmdal 1
Arrangørorganisasjon: Eidskog OL
Dato: tirsdag 9 mai 2017

N-LØYPE

1 960 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Audun Behrns RappEidskog OL20:0510:14
2Asbjørn LandeEidskog OL23:00+2:5511:44
3Synne BergkvistEidskog OL32:12+12:0716:25
4Sigrid LindkjølenEidskog OL32:21+12:1616:30
5Ida Marianne BergersenEidskog OL32:26+12:2116:32
6Oda Marissa BergersenEidskog OL32:34+12:2916:36
7Sebastian Tangen HoltetEidskog OL33:51+13:4617:16
8Marte Smedstad JahnsenLunderseter IL33:56+13:5117:18
9Bård BergersenEidskog OL35:16+15:1117:59
10Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OL40:19+20:1420:34
11Synne SørliEidskog OL41:37+21:3221:13
12Solveig Hem SørliEidskog OL41:39+21:3421:15
13Pernille RudbergEidskog OL46:45+26:4023:51
Ole Kristoffer SvendsrudBrandval/Kongsvinger OKikke godkjent
Bjørn Steinar NyhusBrandval/Kongsvinger OKikke godkjent

H-16C

2 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragnar LandeEidskog OL36:2814:01
2Emil SkytterenOdal OL - Orientering40:21+3:5315:31
3Petter Kristoffer HusåsOdal OL - Orientering43:18+6:5016:39
4Knut Egil Sjønneng SjøenOdal OL - Orientering56:21+19:5321:40

17-C

2 600 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jonny HalvorsrudEidskog OL34:0013:04
2Tor SætabergetLunderseter IL36:20+2:2013:58
3Oddvar GravingenGrue IL37:15+3:1514:19
4Martin SkytterenOdal OL - Orientering39:21+5:2115:08
5Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering53:31+19:3120:35
6Jan Otto SætabergetGrue IL55:54+21:5421:30
7Maja Seigerud HaugenLunderseter IL1:00:57+26:5723:26
8Kari VikerhaugenOdal OL - Orientering1:02:33+28:3324:03
9Berit DalheimLunderseter IL1:12:14+38:1427:46

H-16AB

4 070 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grunde IsaksætreGrue IL39:209:39
2Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering59:05+19:4514:31

17-AB

4 070 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eivind LandeEidskog OL30:567:36
2Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering33:04+2:088:07
3Ole Harald L. KvesethGrue IL36:57+6:019:04
4Terje GudbrandsenHamar OK39:27+8:319:41
5Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering41:47+10:5110:15
6Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK43:01+12:0510:34
7Kjell Magne NordviGrue IL43:44+12:4810:44
8Ole Inge RismoenBrandval/Kongsvinger OK43:49+12:5310:45
9Sondre SkytterenOdal OL - Orientering43:53+12:5710:46
10Julie Finsrud LandeEidskog OL45:21+14:2511:08
11Leif BillingsøEidskog OL48:40+17:4411:57
12Stein Magnus MoenGrue IL54:04+23:0813:17
13Kay Håvard NyhusBrandval/Kongsvinger OK55:03+24:0713:31 Last ned GPS-spor i gpx-format
14Kai Jostein BergersenEidskog OL55:50+24:5413:43
15Solveig BillingsøEidskog OL59:24+28:2814:35
16Klaus EngenEidskog OL1:03:19+32:2315:33
17Niklas StolpeEidskog OL1:10:11+39:1517:14
18Roar SætabergetLunderseter IL1:10:49+39:5317:23
19Oddbjørn BergersenEidskog OL1:10:59+40:0317:26

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor