Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørløp dag 2 Fellesstart

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørløp dag 2 Fellesstart
Arrangørorganisasjon: OK Sør
Dato: søndag 22 april 2018

D 11-12

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Selma WhiteSøgne og Songdalen OKikke startet

D 13-14

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK32:48
2Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering33:18+0:30
3Tina BoothKristiansand OK47:50+15:02

D 13-16C

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Sunniva VienaRingerike OLikke startet

D 17-B

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Adriana EikKristiansand OK1:01:56
2Hildegunn R. BøckmanKristiansand OK1:26:59+25:03
Ingunn GåsværTorridal ILdiskvalifisert

D 17-C

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Aud Kjersti Dalset VienaRingerike OLikke startet

D 17-20

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK37:53

D 21-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marianne AndersenKristiansand OK35:53
2Christina WhiteSøgne og Songdalen OK49:40+13:47
3Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK54:00+18:07

D 35-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Siri Thortveit MyhreKristiansand OK42:45
Linn Carina DalandKristiansand OKikke startet

D 45-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Arnhild U. BråtenVegårshei IL33:03
2Benedicte BeckmannKristiansand OK34:55+1:52

D 55-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bente MestadTorridal IL33:56
2Mette MestadTorridal IL34:30+0:34

D 60-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Siri ØkstadOddersjaa SSK34:38

D 70-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kari Timenes LaugenIL Imås34:58
2Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK1:00:47+25:49

D 75-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gudveig JørundlandOK Sør1:00:38

H 11-12N

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Fredrik Hennig LundeOK Sørikke startet
Magnus Hennig LundeOK Sørikke startet

H 15-16

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK30:16
2Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering33:25+3:09
3Erlend Odd BergeKristiansand OK35:06+4:50
0Ådne SkjærsteinIL Tyrvingdiskvalifisert
Trygve Børte NomelandKristiansand OKdiskvalifisert
Brage TakleKristiansand OKdiskvalifisert

H 15-16B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Odd Kristian Hagen MyreKristiansand OK47:05

H 17-B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Bart VergeylenKristiansand OKdiskvalifisert

H 17-20

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Even FossumIK Grane Arendal Orientering46:35
2Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK46:41+0:06
3John RundeKristiansand OK48:57+2:22
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OKikke startet

H 21-

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vegard DanielsenKristiansand OK43:38
2Marius AurebekkKristiansand OK45:33+1:55
3Håvard Wedege IrgensKristiansand OK46:32+2:54
4Anders VestølVegårshei IL52:58+9:20
5Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK53:26+9:48
6Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK56:15+12:37
7David RundeKristiansand OK57:08+13:30
8Kristian PyttenKristiansand OK57:24+13:46
9Jostein MoeTorridal IL57:41+14:03
10Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL59:57+16:19
11Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK1:02:18+18:40
12Ørjan Svaland AasKristiansand OK1:05:34+21:56
13Juha VienaRingerike OL1:12:41+29:03
14Steinar AasBirkenes IL1:22:52+39:14
15Henrik Svaland AasKristiansand OK1:29:23+45:45
Sebastian DalandKristiansand OKikke startet

H 35-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Geir BråtenVegårshei IL57:12
2Roar MyhreKristiansand OK1:01:28+4:16

H 45-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Are KristiansenIL Tyrving27:32
2Knut AurebekkTorridal IL33:38+6:06
3Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering35:49+8:17
4Glenn Ager-WickKristiansand OK36:27+8:55
5Ole Petter VestølVegårshei IL38:07+10:35
6Harald EikKristiansand OK38:58+11:26
7Thorbjørn VærpKristiansand OK41:07+13:35
8Jon Terje EkelandOddersjaa SSK43:17+15:45
Egil FossumIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert

H 55-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jack BjørnsenKristiansand OK30:28
2Oluf BøckmanKristiansand OK31:50+1:22
3Per W. TorgersenOddersjaa SSK36:42+6:14
4Dag MoeKristiansand OK37:56+7:28

H 60-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1John HansenKristiansand OK26:55

H 65-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øyvin SimonsenIL Imås34:51
2Dagfinn HaarrOddersjaa SSK35:31+0:40

H 70-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Widar Taxth LølandHisøy OK35:40
2Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK39:15+3:35

H 75-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan Petter LaugenIL Imås38:31
2Einar JørundlandOK Sør1:01:12+22:41
Hartald WibyeOK Mossdiskvalifisert
Arild TelstøIL Vindbjartikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor