Offisiell resultatliste for Kvistkvaset DH 9-12 individuell fellesstart

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Kvistkvaset DH 9-12 individuell fellesstart
Arrangørorganisasjon: Ås IL
Dato: torsdag 25 mai 2017

D/H 9-12

2 050 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Olaf Blom-HagenFossum IF16:047:50
2Anders Hovgaard EisvangOK Moss16:06+0:027:51
3Selmer LøkenOK Moss16:15+0:117:55
4Theo Winsents SæterNydalens SK16:40+0:368:07
5Mikkel MichelsenFossum IF16:49+0:458:12
6Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK17:08+1:048:21
7Brage KristiansenOK Moss18:28+2:249:00
8Edvinas KontautasOK Moss18:39+2:359:05
9Lukas Jones ArnesenHeming Orientering18:51+2:479:11
10Einar ØstvoldHeming Orientering19:07+3:039:19
11Anne ØstvoldHeming Orientering19:09+3:059:20
12Torbjørn ØrkaÅs-NMBU Orientering20:57+4:5310:13
13Leo LundeOK Moss22:58+6:5411:12
14Johanne MoenÅs-NMBU Orientering24:57+8:5312:10
14Vilde Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering24:57+8:5312:10
16Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering25:00+8:5612:11
17Mari KallesonOppsal Orientering25:02+8:5812:12
17Wiona Resvoll SkaugOppsal Orientering25:02+8:5812:12
19Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering25:04+9:0012:13
20Helene RøsvikÅs-NMBU Orientering25:07+9:0312:15
21Johanne ØrkaÅs-NMBU Orientering25:08+9:0412:15
22Alfred NikolaisenOppsal Orientering25:10+9:0612:16
23Vegard GaustadÅs-NMBU Orientering27:05+11:0113:12
24Halvor ØrkaÅs-NMBU Orientering30:18+14:1414:46
25Erle Elise WoldOK Moss30:19+14:1514:47
26Solan LøkenOK Moss30:46+14:4215:00
27Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering30:47+14:4315:00
28Nicola WarsinskaÅs-NMBU Orientering30:48+14:4415:01
29Kinga BanfiÅs-NMBU Orientering30:50+14:4615:02
30Ole Blytt JervenÅs-NMBU Orientering31:05+15:0115:09
31Elise Holm NedrebøOK Moss31:43+15:3915:28
32Sofie Holm NedrebøOK Moss31:56+15:5215:34
33Jakob Klaren NielsenÅs-NMBU Orientering32:04+16:0015:38
34Kristian Hrafn KulsenÅs-NMBU Orientering32:11+16:0715:41
35Jens StoraunetÅs-NMBU Orientering32:31+16:2715:51
36Martin Klaren NielsenÅs-NMBU Orientering32:36+16:3215:54
37Wiel Marie LillehammerÅs-NMBU Orientering34:48+18:4416:58
38Gavriil MorenkoÅs-NMBU Orientering34:49+18:4516:59
39Sigurd StoraunetÅs-NMBU Orientering34:57+18:5317:02
40Johannes GaustadÅs-NMBU Orientering40:35+24:3119:47
41Maja Mo HjelsethNydalens SK1:06:44+50:4032:33
Nils NikolaisenOppsal Orienteringikke startet
Wiona Resvoll SkaugOppsal Orienteringikke startet
Ask Felland SætnanFossum IFikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor