Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Råtasskarusellen 2017 # 7

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Råtasskarusellen 2017 # 7
Arrangørorganisasjon: Indre Østfold OK
Dato: torsdag 15 juni 2017

1,5 N

1 800 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Scharmin -Indre Østfold OK32:26+12:2918:01
0Betina Arnesen SakslundIndre Østfold OK19:5711:05
0Hanna Gurine BerglandIndre Østfold OK21:05+1:0811:42
0Kirsti BjerkliIndre Østfold OK34:02+14:0518:54
0Mari BjerkliIndre Østfold OK34:02+14:0518:54
0Olav BjerkliIndre Østfold OK34:02+14:0518:54
0Marte FremstadIndre Østfold OK24:05+4:0813:22
0Nora FremstadIndre Østfold OK23:29+3:3213:02
0Thor Andrès GarsegIndre Østfold OK20:17+0:2011:16
0Clyde GonzagaIndre Østfold OK35:03+15:0619:28
0Tuva HermansenIndre Østfold OK24:09+4:1213:25
0Aksel Rekkedal JohansenIndre Østfold OK33:57+14:0018:51
0Emil Rekkedal JohansenIndre Østfold OK34:23+14:2619:06
0Rikke KnudsenIndre Østfold OK33:04+13:0718:22
0Sandrine KnudsenIndre Østfold OK33:04+13:0718:22
0Denny LovicIndre Østfold OK35:05+15:0819:29
0Dino LovicIndre Østfold OK35:03+15:0619:28
0Sandy LovicIndre Østfold OK33:06+13:0918:23
0Isabell MathisenIndre Østfold OK22:54+2:5712:43
0Lilly MyhrvoldIndre Østfold OK30:58+11:0117:12
0Luna MykingIndre Østfold OK32:06+12:0917:50
0Martin NilssenIndre Østfold OK19:5611:04
0Elias PålssonIndre Østfold OK32:57+13:0018:18
0Jan PålssonIndre Østfold OK32:57+13:0018:18
0Lucas PålssonIndre Østfold OK19:4310:57
0Dylan ReimondoIndre Østfold OK34:16+14:1919:02
0Viviana ReimundoIndre Østfold OK20:17+0:2011:16
0Emilie RensmoenIndre Østfold OK19:4610:58
0Even RensmoenIndre Østfold OK19:4310:57
0Una RetteraasenIndre Østfold OK22:54+2:5712:43
0Sebastian SlevigIndre Østfold OK33:05+13:0818:22
0Per ValsgårdIndre Østfold OK29:47+9:5016:32

2,5 C

2 800 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elida Sagli GudimIndre Østfold OK23:118:16
2Vegar ArnesenIndre Østfold OK24:41+1:308:48
3Vilde RetteraasenIndre Østfold OK27:33+4:229:50
4Hans Peder BerglandIndre Østfold OK30:30+7:1910:53
5Elma Sagli GudimIndre Østfold OK32:35+9:2411:38
6Eline Signore MyhrvoldIndre Østfold OK36:18+13:0712:57
7Anne Lise NyengenIndre Østfold OK49:49+26:3817:47
8Thor Andres GarsegIndre Østfold OK1:12:05+48:5425:44
9Vivian ReimundoIndre Østfold OK1:12:10+48:5925:46

4,0 A

4 300 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas BedinIndre Østfold OK32:137:29
2Sigvart BerglandIndre Østfold OK34:29+2:168:01
3Rune BlågestadIndre Østfold OK37:21+5:088:41
3Håkon GjerdeIndre Østfold OK37:21+5:088:41
5Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK46:59+14:4610:55
6Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK47:33+15:2011:03
7Haakon JohannesenIndre Østfold OK50:12+17:5911:40
8Roy JohannesenIndre Østfold OK50:26+18:1311:43
9Trond RetteraasenIndre Østfold OK51:58+19:4512:05
10Øyvind ThømtIndre Østfold OK52:30+20:1712:12
11Frode JohansenIndre Østfold OK53:35+21:2212:27
12Frank BjøringsøyIndre Østfold OK57:23+25:1013:20
13Per Oskar LarsenIndre Østfold OK1:03:40+31:2714:48
14Sander BystrømIndre Østfold OK1:11:49+39:3616:42
15Ina BlågestadIndre Østfold OK1:13:41+41:2817:08

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor