Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Råtasskarusellen 2017 # 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Råtasskarusellen 2017 # 6
Arrangørorganisasjon: Indre Østfold OK
Dato: torsdag 8 juni 2017

1,5 N

1 600 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Betina Arnesen SakslundIndre Østfold OK24:0715:04
0Sebastian EngerIndre Østfold OK22:2113:58
0Eirin EricsonIndre Østfold OK18:4211:41
0Eliaz EricsonIndre Østfold OK21:5113:39
0Ole Einar EricsonIndre Østfold OK21:2113:20
0Elida-Sofie KopperudIndre Østfold OK31:13+7:0619:30
0Ole-Edvard KopperudIndre Østfold OK29:46+5:3918:36
0Astrid Lier RødmulIndre Østfold OK21:2913:25
0Isabelle MathiesenIndre Østfold OK26:48+2:4116:45
0Martin NilssenIndre Østfold OK25:56+1:4916:12
0Una RetteraasenIndre Østfold OK26:51+2:4416:46
0Hernan Rødmul SandhamIndre Østfold OK25:01+0:5415:38

2,5 C

2 300 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus Rødmul SandhamIndre Østfold OK26:0511:20
2Vegard ArnesenIndre Østfold OK28:51+2:4612:32
3Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK29:55+3:5013:00
4Hans Peder BerglandIndre Østfold OK39:15+13:1017:03
5Roger TorperIndre Østfold OK39:41+13:3617:15
6Per ValsgårdIndre Østfold OK42:07+16:0218:18
7Ina BlågestadIndre Østfold OK43:26+17:2118:53
8Britt-Heidi KopperudIndre Østfold OK44:36+18:3119:23
9Vidar WiigIndre Østfold OK44:46+18:4119:27
10Hildegunn Sagli GudimIndre Østfold OK52:16+26:1122:43

4,0 A

4 600 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik BlågestadIndre Østfold OK35:567:48
2Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK38:58+3:028:28
3Rune BlågestadIndre Østfold OK41:11+5:158:57
4Sigvart BerglandIndre Østfold OK42:32+6:369:14
5Håkon GjerdeIndre Østfold OK44:21+8:259:38
6Sture OttesenIndre Østfold OK50:40+14:4411:00
7Anne HaugerudIndre Østfold OK50:50+14:5411:03
8Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK51:12+15:1611:07
9Ole Sofus HaakaasIndre Østfold OK51:32+15:3611:12
10Bente LineIndre Østfold OK53:00+17:0411:31
11Linda M. Torper BystrømIndre Østfold OK53:17+17:2111:35
12Torill VisterIndre Østfold OK53:58+18:0211:43
13Roy Vidar JohannesenIndre Østfold OK54:31+18:3511:51
14Elida Sagli GudimIndre Østfold OK54:49+18:5311:55
15Theodor LierIndre Østfold OK57:12+21:1612:26
16Øistein HagenOK Øst1:02:17+26:2113:32
17Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK1:07:23+31:2714:38
18Sindre ValsgårdIndre Østfold OK1:13:46+37:5016:02
19Rune NygårdIndre Østfold OK1:25:15+49:1918:31
20Frode JohansenIndre Østfold OK1:27:10+51:1418:56

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor