Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Råtasskarusellen 2017 # 5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Råtasskarusellen 2017 # 5
Arrangørorganisasjon: Indre Østfold OK
Dato: torsdag 1 juni 2017

1,5 N

1 500 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Betina Arnesen SakslundIndre Østfold OK17:0011:20
0Hanna Gurine BerglandIndre Østfold OK19:51+2:5113:14
0Marte Julie FremstadIndre Østfold OK24:07+7:0716:04
0Nora FremstadIndre Østfold OK23:55+6:5515:56
0Felix HerlandIndre Østfold OK16:4811:12
0Tuva HermansenIndre Østfold OK19:48+2:4813:12
0Lilly MyhrvoldIndre Østfold OK40:40+23:4027:06
0Martin NilssenIndre Østfold OK18:31+1:3112:20
0Hernan SandhamIndre Østfold OK20:03+3:0313:22
0Martin SørensenIndre Østfold OK20:04+3:0413:22

2,5 C

2 500 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans Peder BerglandIndre Østfold OK19:217:44
2Sander BystrømIndre Østfold OK20:12+0:518:04
3Vegard ArnesenIndre Østfold OK20:24+1:038:09
4Sven SørensenIndre Østfold OK21:05+1:448:26
5Tom SandhamIndre Østfold OK22:18+2:578:55
6Sindre ValsgårdIndre Østfold OK22:51+3:309:08
7Eline Signore MyhrvoldIndre Østfold OK25:24+6:0310:09
8Anne Lise NyengenIndre Østfold OK28:15+8:5411:18
9Roger TorperIndre Østfold OK28:30+9:0911:24
10Vilde RetteraasenIndre Østfold OK29:10+9:4911:40
11Elma Sagli GudimIndre Østfold OK29:13+9:5211:41
12Magnus SandhamIndre Østfold OK32:49+13:2813:07
13Per ValsgårdIndre Østfold OK34:04+14:4313:37
14Silje NilssenIndre Østfold OK36:37+17:1614:38
15Aksel  Rekkedal JohansenIndre Østfold OK1:07:32+48:1127:00
16Bodil  RekkedalIndre Østfold OK1:09:05+49:4427:38
17Emil  Rekkedal JohansenIndre Østfold OK1:09:11+49:5027:40

4,0 A

4 400 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigmund VisterIndre Østfold OK40:089:07
2Håkon GjerdeIndre Østfold OK42:33+2:259:40
3Eirik BlågestadIndre Østfold OK42:59+2:519:46
4Jørgen VisterHalden SK45:21+5:1310:18
5Pål TveterIndre Østfold OK46:42+6:3410:36
6Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK47:51+7:4310:52
7Sigvart Eugen BerglandIndre Østfold OK48:33+8:2511:02
8Sture OttesenIndre Østfold OK52:22+12:1411:54
9Øyvind LarsenIndre Østfold OK53:49+13:4112:13
10Vegar SkinneIndre Østfold OK53:51+13:4312:14
11Anne Solheim HaugerudIndre Østfold OK55:20+15:1212:34
12Tom Vegard FeltstykketIndre Østfold OK59:17+19:0913:28
13Øistein HagenOK Øst1:01:18+21:1013:55
14Linda Torper BystrømIndre Østfold OK1:05:31+25:2314:53
15Kjell-Erik KristiansenIndre Østfold OK1:07:31+27:2315:20
16Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK1:10:32+30:2416:01
17Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK1:15:18+35:1017:06
18Øyvind ThømtIndre Østfold OK1:16:23+36:1517:21
19Roy Vidar JohannesenIndre Østfold OK1:19:33+39:2518:04
20Rune NygårdIndre Østfold OK1:22:42+42:3418:47
21Frank Johannes BjøringsøyIndre Østfold OK1:28:34+48:2620:07
Asle Sagli GudimIndre Østfold OKdiskvalifisert
Elida Sagli GudimIndre Østfold OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2018