Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Råtasskarusellen 2017 # 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Råtasskarusellen 2017 # 4
Arrangørorganisasjon: Indre Østfold OK
Dato: torsdag 18 mai 2017

1,5 N

1 750 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Betina Arnesen SakslundIndre Østfold OK31:0617:46
0Hanna Gurine BerglandIndre Østfold OK26:2815:07
0Nora FremstadIndre Østfold OK49:35+18:2928:20
0Tuva HermansenIndre Østfold OK23:2813:24
0Elida Sofie KopperudIndre Østfold OK29:3116:52
0Ole-Edvard KopperudIndre Østfold OK22:0612:37
0Lily MyhrvoldIndre Østfold OK33:18+2:1219:01
0Martin NilssenIndre Østfold OK21:5712:32
0Aksel Rekkedal JohansenIndre Østfold OK26:2215:04
0Emil Rekkedal JohansenIndre Østfold OK26:2215:04
0Una RetteraasenIndre Østfold OK23:4013:31

2,5 C

2 370 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aleksander FinnestadIndre Østfold OK26:4811:18
2Sindre ValsgårdIndre Østfold OK27:56+1:0811:47
3Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK30:45+3:5712:58
4Ola Hystad LundIndre Østfold OK33:33+6:4514:09
5Anne Lise NyengenIndre Østfold OK34:56+8:0814:44
6Eline Signore MyhrvoldIndre Østfold OK35:50+9:0215:07
7Elma Sagli GudimIndre Østfold OK36:13+9:2515:16
8Hans Peder BerglandIndre Østfold OK40:07+13:1916:55
9Per ValsgårdIndre Østfold OK44:03+17:1518:35
Marius DangstorpIndre Østfold OKdiskvalifisert
Roger TorperIndre Østfold OKdiskvalifisert

4,0 A

4 090 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rune BlågestadIndre Østfold OK39:519:44
2Håkon GjerdeIndre Østfold OK41:45+1:5410:12
3Sture OttesenIndre Østfold OK41:57+2:0610:15
4Tormod JensenSarpsborg OL42:02+2:1110:16
5Lars Petter GlomsrudIndre Østfold OK43:53+4:0210:43
6Tom Vegard FeltstykketIndre Østfold OK43:59+4:0810:45
7Vegar SkinneIndre Østfold OK44:27+4:3610:52
8Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK45:10+5:1911:02
9Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK45:15+5:2411:03
10Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK45:32+5:4111:07
11Øyvind LarsenIndre Østfold OK45:54+6:0311:13
12Eirik BlågestadIndre Østfold OK46:58+7:0711:28
13Theodor LierIndre Østfold OK49:46+9:5512:10
14Kent KopperudIndre Østfold OK50:52+11:0112:26
15Øyvind ThømtIndre Østfold OK52:26+12:3512:49
16Linda M. Torper BystrømIndre Østfold OK54:51+15:0013:24
17Stian JensenIndre Østfold OK55:11+15:2013:29
18Roy Vidar JohannesenIndre Østfold OK56:19+16:2813:46
19Rune NygårdIndre Østfold OK57:01+17:1013:56
20Håkon JohannesenIndre Østfold OK57:03+17:1213:56
21Sigvart Eugen BerglandIndre Østfold OK57:54+18:0314:09
22Bente LineIndre Østfold OK57:57+18:0614:10
23Saxe FrøshaugIndre Østfold OK59:00+19:0914:25
24Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL1:03:29+23:3815:31
25Øystein JensenSarpsborg OL1:03:49+23:5815:36
26Per Oskar LarsenIndre Østfold OK1:04:41+24:5015:48
27Frank BjøringsøyIndre Østfold OK1:04:58+25:0715:53
28Trond RetteraasenIndre Østfold OK1:09:10+29:1916:54
29Elida Sagli GudimIndre Østfold OK1:10:33+30:4217:14
30Frode JohansenIndre Østfold OK1:13:18+33:2717:55
31Ina BlågestadIndre Østfold OK1:16:07+36:1618:36
Sander BystrømIndre Østfold OKdiskvalifisert
Asle Sagli GudimIndre Østfold OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor