Offisiell resultatliste for Råtasskarusellen 2017 # 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Råtasskarusellen 2017 # 2
Arrangørorganisasjon: Indre Østfold OK
Dato: torsdag 4 mai 2017

1,5 N

1 820 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Gurine BerglandIndre Østfold OK25:5614:14
0Agate Øiseth BongardIndre Østfold OK37:48+11:5220:46
0Eliaz ErikssonIndre Østfold OK20:4111:21
0Tuva HermansenIndre Østfold OK20:2311:11
0Lily Viktoria MyhrvoldIndre Østfold OK35:43+9:4719:37
0Silje NilsenIndre Østfold OK21:4811:58
0Una RetteraasenIndre Østfold OK25:57+0:0114:15
0Martin SørensenIndre Østfold OK27:22+1:2615:02

2,5 C

2 330 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus SandhamIndre Østfold OK17:007:17
2Øyvind LarsenIndre Østfold OK17:34+0:347:32
3Silje NilsenIndre Østfold OK19:03+2:038:10
4Elma Sagli GudimIndre Østfold OK19:48+2:488:29
5Eline Signore MyhrvoldIndre Østfold OK22:20+5:209:35
6Herman SandhamIndre Østfold OK25:52+8:5211:06
6Tom SandhamIndre Østfold OK25:52+8:5211:06
8Per ValsgårdIndre Østfold OK29:03+12:0312:28
9Aksel Rekkedal JohansenIndre Østfold OK39:18+22:1816:52
10Emil Rekkedal JohansenIndre Østfold OK39:37+22:3717:00
11Bodhild RekkedalIndre Østfold OK39:38+22:3817:00

4,0 A

3 540 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik BlågestadIndre Østfold OK22:216:18
2Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK24:41+2:206:58
3Håkon GjerdeIndre Østfold OK24:56+2:357:02
4Sigvart BerglandIndre Østfold OK25:37+3:167:14
5Vegar SkinneIndre Østfold OK26:24+4:037:27
6Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OK26:33+4:127:30
7Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK26:44+4:237:33
8Sture OttesenIndre Østfold OK26:45+4:247:33
9Rune NygårdIndre Østfold OK26:56+4:357:36
10Haakon JohannesenIndre Østfold OK29:13+6:528:15
11Theodor LierIndre Østfold OK29:20+6:598:17
12Kjell Erik KristiansenIndre Østfold OK29:53+7:328:26
13Frode JohansenIndre Østfold OK29:54+7:338:26
14Hans Peder BerglandIndre Østfold OK29:56+7:358:27
15Roy JohannesenIndre Østfold OK30:34+8:138:38
16Amund BedinIndre Østfold OK31:29+9:088:53
17Elida Sagli GudimIndre Østfold OK31:45+9:248:58
18Sindre ValsgårdIndre Østfold OK31:52+9:319:00
19Vilde RetteraasenIndre Østfold OK33:48+11:279:32
20Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK34:10+11:499:39
21Ina BlågestadIndre Østfold OK37:13+14:5210:30
Kent KopperudIndre Østfold OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor