Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NØK Sprintcup 3. løp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NØK Sprintcup 3. løp
Arrangørorganisasjon: Os IL
Dato: mandag 1 mai 2017

D -10

1 000 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Elise AaenTynset IF10:5810:58
Liv E. AasOs IL14:0414:04
Ane K. DalløkkenOs IL30:5130:51
Ane EggenRøros IL13:3213:32
Silja H. GrindflekOs IL22:1422:14
Ylva MelgårdOs IL18:1518:15
Inga MeliRøros IL13:3313:33
Sidona MichaeleOs IL26:1026:10
Synne Kvittum NytrøenTynset IF8:038:03
Aurora OldertrøenTynset IF9:599:59
Ida Joanne OldertrøenTynset IF10:5410:54
Svanhild RyenOs IL14:0014:00
Synne R SøbergOs IL18:1518:15
Lisa Sæther VerdeniusVingelen IL8:018:01
Maria sæther VerdeniusVingelen IL8:178:17
Maren BrynhildsvollOs ILdiskvalifisert
Ingvild SkanceRøros ILdiskvalifisert
Alba S. TollanRøros ILdiskvalifisert

D 11-12

1 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid SchjølbergRøros IL24:4813:46
2Guro SchjølbergTynset IF25:54+1:0614:23
3Ida HøsøienTynset IF26:38+1:5014:47
Carina Marie NarvesenOs ILdiskvalifisert

D 13-14

1 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Grøtli SvergjaKvikne IL12:577:11
2Eline Horten JordetVingelen IL13:36+0:397:33
3Andrea sæther VerdeniusVingelen IL15:49+2:528:47

D 17-

2 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF22:278:38
2Åse Karin LangbekkheiNOTEAM23:41+1:149:06

D 40-

2 600 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Meli NarjordOs IL22:478:45
2Ragnhild DåsnesOs IL23:07+0:208:53
3Sigrid Meli SimensenRøros IL23:18+0:318:57
4Liv MeliIL Nansen23:27+0:409:01
5Britt Vangen SandvoldTynset IF24:24+1:379:23
6Bente HortenVingelen IL25:18+2:319:43
7Elisabeth EspelandTynset IF25:48+3:019:55
8Inga NørenRøros IL27:12+4:2510:27
9Helene RustenTynset IF31:10+8:2311:59
10Anne Mette NormannTynset IF32:41+9:5412:34
11Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF34:57+12:1013:26
12Karin KeiseråsOs IL42:04+19:1716:10
13Marit Eggen NyaasTynset IF42:07+19:2016:11

D 60-

1 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Johanne SimensenOs IL26:1914:37
Maren SandvoldOs ILdiskvalifisert

D 70-

1 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Solveig VingelenVingelen IL25:2414:06
2Sigrid MeliOs IL26:48+1:2414:53
3Anne Mari HaagensenOs IL28:00+2:3615:33

H -10

1 000 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Emil FremstadOs IL13:3113:31
Tim FremstadOs IL17:3417:34
Balder MoaOs IL14:2414:24
Ola Isak MyreOs IL14:0814:08
Amund RyenOs IL26:0226:02
Endre SiscaloOs IL12:2412:24
Hallvard Solli OsOs IL13:5713:57
Elias StålemOs IL13:1013:10
Magnus S TollanRøros IL16:0516:05

H 11-12

1 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Horten JordetVingelen IL13:157:21
2Bennet SauerOs IL18:20+5:0510:11
3Simon DirfeldtOs IL23:11+9:5612:52
Jørund Solli OsOs ILdiskvalifisert

H 13-14

1 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vetle Meli NarjordOs IL15:428:43
2Truls LunåsmoTynset IF20:40+4:5811:28
3Markus Wilhelm NarvesenOs IL25:20+9:3814:04

H 15-16

2 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gaute Kvittum NytrøenTynset IF17:556:53
2Jakob HøsøienTynset IF18:40+0:457:10
3Asgeir EspelandTynset IF19:49+1:547:37
4Jørgen SchjølbergTynset IF22:31+4:368:39

H 17-

2 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erlend Kvittum NytrøenTynset IF16:426:25
2Jon Arve U EngebakkenVingelen IL18:25+1:437:05

H 40-

2 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torger HøsøienTynset IF19:127:23
2Harald SvergjaKvikne IL19:20+0:087:26
3Petter GullikstadRøros IL20:14+1:027:46
4Leif Arne NytrøenTynset IF21:06+1:548:06
5Morten LøbergOK Fjell24:04+4:529:15
6Per EngebakkenIL Nansen24:44+5:329:30

H 70-

1 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tore StubbeNord-Østerdal OK21:0311:41
2Bjørn Ivar RyenVingelen IL22:04+1:0112:15
3Simen KalbækkenTynset IF24:40+3:3713:42
4Mads BergIL Nansen27:28+6:2515:15
5Erik HaagensenOs IL28:00+6:5715:33

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor