Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for AAOK-karusellen løp 7

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: AAOK-karusellen løp 7
Arrangørorganisasjoner: Aust-Agder / Hisøy OK
Dato: onsdag 7 juni 2017

Damer 1

1 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hannah Broers DamsgaardHisøy OK17:1111:27
2Anniken FossnesHisøy OK30:59+13:4820:39

Damer 2

1 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helle RuhavenHisøy OK28:3215:01
2Tonje JohnsenØyestad IF allianse31:43+3:1116:41
3Hannah Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering58:17+29:4530:40
Kamilla StudsrudHisøy OKdiskvalifisert

Damer 3

2 200 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
2Anna Sofie HoffHisøy OK21:52+21:519:56
3Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering27:18+27:1712:24
4Janne ThygesenIK Grane Arendal Orientering28:40+28:3913:01
5Lene HaugeHisøy OK29:42+29:4113:29
6Oddny JørgensenIK Grane Arendal Orientering30:32+30:3113:52
7Hanna EriksenVegårshei IL32:08+32:0714:36
8Laila Wiberg JohnsenØyestad IF allianse32:42+32:4114:51
9Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering43:12+43:1119:38
10Edith FahreHisøy OK44:13+44:1220:05
11Ingeborg BøbelIL Imås49:26+49:2522:28
12Karin SteenIF Trauma49:46+49:4522:37
13Johanne TerjesenØyestad IF allianse52:38+52:3723:55
14Anne Karin StigemoIL Imås57:08+57:0725:58
15Tuva Krafft MyhrenHisøy OK57:34+57:3326:09
16Ann Mari StudsrudHisøy OK1:06:13+1:06:1230:05
Cathrine FossnesHisøy OKfullført

Damer 4

3 000 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marianne HaugeHisøy OK33:0611:02
2Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK40:57+7:5113:39
3Mia HirschIF Trauma41:36+8:3013:52
4Tone HirschIF Trauma43:59+10:5314:39
5Ada Helene OlsenIF Trauma45:19+12:1315:06
6Marianne TønsethIK Grane Arendal Orientering48:24+15:1816:08
7Anne-Heidrun RisdalIK Grane Arendal Orientering50:04+16:5816:41
8Thea Kristine TerjesenØyestad IF allianse51:14+18:0817:04
9Henriette OlsenIF Trauma58:47+25:4119:35
10Marianne Simonsen BjørkenesHisøy OK1:02:41+29:3520:53
Nora JohansenHisøy OKbrutt

Damer 5

3 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Malin HaugeHisøy OK34:419:54
2Karine VestølVegårshei IL44:39+9:5812:45
3Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering45:54+11:1313:06
4Julie NærestadVegårshei IL57:48+23:0716:30

Herrer 1

1 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus HåkonsenIK Grane Arendal Orientering17:4811:52
2Torgeir Andreas MoheimIK Grane Arendal Orientering18:04+0:1612:02
3Heine Joansen SmedsaasHisøy OK32:44+14:5621:49
4Otto Johansen SmedsaasHisøy OK33:14+15:2622:09
5Christian ÅnonsenØyestad IF allianse41:45+23:5727:50

Herrer 2

1 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Peder Kristen PedersenIK Grane Arendal Orientering30:3416:05
2Morten RognmoIK Grane Arendal Orientering30:41+0:0716:08

Herrer 3

2 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Isak KnutsenIF Trauma28:3813:00
2Halvor KnutsenIF Trauma32:41+4:0314:51
3Nils-Henrik PedersenHisøy OK38:50+10:1217:39
4Petter DalenVegårshei IL39:22+10:4417:53
5Rolf MikkelsenIL Imås46:22+17:4421:04

Herrer 4

3 000 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oluf BøckmanKristiansand OK32:3110:50
2Geir Henrik HirschIF Trauma34:12+1:4111:24
3Kenneth ÅnonsenØyestad IF allianse34:57+2:2611:39
4Are SkindloIF Trauma35:30+2:5911:50
5Fredrik Monrad OlsenFlosta IL38:26+5:5512:48
6Finn Ole JørgensenIK Grane Arendal Orientering38:54+6:2312:58
7Svein Ove GjeruldsenØyestad IF allianse42:48+10:1714:16
8Jan Egil HagliIK Grane Arendal Orientering44:59+12:2814:59
9Per Magne HoffHisøy OK45:19+12:4815:06
10Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering46:57+14:2615:39
11Inge SkjæveslandIF Trauma47:01+14:3015:40
12Helge ChristensenHisøy OK48:13+15:4216:04
13Geir Inge GjeruldsenØyestad IF allianse50:02+17:3116:40
14Kristen DalandIL Imås50:34+18:0316:51
15Einar Krafft MyhrenHisøy OK50:35+18:0416:51
16Stein R. JensenLia IL50:57+18:2616:59
17Erling LauvrakIL Imås51:20+18:4917:06
18Morten BenestadIK Grane Arendal Orientering53:04+20:3317:41
19Øystein Bedford PedersenIL Express57:55+25:2419:18
20Daniel Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering58:32+26:0119:30
21Odd UtstumoIK Grane Arendal Orientering1:03:04+30:3321:01
Jan JohnsenØyestad IF alliansediskvalifisert

Herrer 5

3 500 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering28:438:12
2Martin BjørkenesHisøy OK32:23+3:409:15
3Per Olav NærestadIF Trauma34:40+5:579:54
4Bjørn Idar SætranIF Trauma35:09+6:2610:02
5Svein RoslandHope IL37:26+8:4310:41
6Georg SmedsaasHisøy OK39:12+10:2911:12
7Øystein VågsnesIF Trauma42:01+13:1812:00
8Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering46:17+17:3413:13
9Even FossumIK Grane Arendal Orientering46:36+17:5313:18
10Per Torstein TerjesenØyestad IF allianse47:05+18:2213:27
11Ole Petter VestølVegårshei IL47:12+18:2913:29
12Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering47:59+19:1613:42
13Øyvin SimonsenIL Imås48:35+19:5213:52
14Einar EskiltHisøy OK49:13+20:3014:03
15Egil FossumIK Grane Arendal Orientering52:49+24:0615:05
16Kjell SandåkerIL Imås57:46+29:0316:30

Nybegynner 1

1 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Alma JohansenHisøy OK37:4425:09
0Frida JohansenHisøy OK37:59+0:1525:19
0Helle JohansenHisøy OK38:28+0:4425:38

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor