Offisiell resultatliste for Hedemarken sprint cup løp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Hedemarken sprint cup løp 3
Arrangørorganisasjon: Løten o-lag
Dato: onsdag 3 mai 2017

N-åpen

1 520 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Marte Libak- FeiringVang OL27:25+5:0418:02
0Sivert Mickelson StanderholenOL Vallset/Stange22:27+0:0614:46
0Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange22:2114:42

D 17-

3 200 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK19:576:14
2Mona LomeHamar OK23:36+3:397:22
3Heidi Therese WiestVang OL24:47+4:507:44
4Evine Westli AndersenLøten o-lag26:28+6:318:16
5Nina SmestadLøten o-lag26:41+6:448:20
6Ingvild GjessingVang OL28:28+8:318:53
7Stine Frogner TømmervoldHamar OK28:54+8:579:01
8Line Merete LibakVang OL31:30+11:339:50
9Nina SøndmørHamar OK34:07+14:1010:39
10Maiken EllingsenHamar OK35:41+15:4411:09

D 50-

2 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjersti RønningHamar OK19:017:18
2Kjersti NarumOL Vallset/Stange29:54+10:5311:30
3May Jorunn RognlienModum OL30:40+11:3911:47

D 60-

2 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lis DæhliLøten o-lag25:019:37
2Wenche BjørnstadRingsaker OK30:46+5:4511:50
Gro SolnørdalRudsbygd ILdiskvalifisert

D 70-

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger E. VamnesHamar OK44:2617:05

H 17-

3 200 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kenneth BilstadVang OL19:286:05
2Njaal Ellegaard MelbyVang OL19:43+0:156:09
3Yngve VoldenLøten o-lag20:01+0:336:15
4Jostein Svaland DaleVang OL20:15+0:476:19
5Eskil FrøislandVang OL22:18+2:506:58
6Sverre NarumVang OL23:41+4:137:24
7Sveinung SyversenHamar OK24:23+4:557:37
8Ole Johan BråtenVang OL24:25+4:577:37
9Fredrik SveenVang OL31:32+12:049:51
Ivar Jevne ArnesenHamar OKdiskvalifisert

H 50-

2 600 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frode HaugHamar OK19:097:21
2Frode HjorthHamar OK19:15+0:067:24
3Frode BergersenHamar OK19:30+0:217:30
4Ole Christian BangHamar OK21:43+2:348:21
5Stein Arne NegårdVang OL22:18+3:098:34
6Herman BakkeLøten o-lag28:23+9:1410:55
7Erik HaugenRingsaker OK29:11+10:0211:13
8Knut AndersenLøten o-lag37:59+18:5014:36
Arne ArnesenHamar OKdiskvalifisert
Andreas HuberHamar OKdiskvalifisert

H 60-

2 600 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald ØstbyeElverum OK21:018:05
2Einar LienLøten o-lag22:58+1:578:50
3Erik GrøndalenHamar OK24:12+3:119:18
4Terje WikstrømRingsaker OK24:33+3:329:26
5Harald VoldenHamar OK24:53+3:529:34
6Avle Christen BjørnHamar OK33:50+12:4913:00
Knut MalmoRingsaker OKdiskvalifisert

H 70-

2 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut WikstrømRingsaker OK27:3010:34
2Terje MalmHamar OK29:28+1:5811:20
3Per VoldVang OL31:18+3:4812:02
4Trond FeiringHamar OK42:52+15:2216:29
Knut SkjesetVang OLdiskvalifisert

D-12

1 520 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Mari Ovidia RanestadHamar OKdiskvalifisert

H-12

1 520 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Amund Søndmør MartinsenHamar OK52:0434:15

D13-16

2 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emma Bangstad BergersenHamar OK20:207:49
2Oline HyttebakkLøten o-lag25:06+4:469:39
3Mathilde OustadLøten o-lag31:55+11:3512:16

H 13-16

2 600 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Grunde IsaksætreGrue IL15:556:07
2Sander Tonjer FingarsenElverum OK18:35+2:407:08
3Martin AlfeiLøten o-lag19:47+3:527:36
4Vegard RanestadHamar OK22:20+6:258:35
5Mats LindaasElverum OK22:25+6:308:37
6Iver HyttebakkLøten o-lag22:59+7:048:50
7Gaute LindaasElverum OK30:43+14:4811:48
8Vetle Søndmør MartinsenHamar OK30:47+14:5211:50

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor