Offisiell resultatliste for Torsdagsløp 3, Stampesletta

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Torsdagsløp 3, Stampesletta
Arrangørorganisasjon: Lillehammer OK
Dato: torsdag 4 mai 2017

Herrer - Lang

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øystein BakkenLillehammer OK25:51
2Magne SvareLillehammer OK26:26+0:35
3Lars BukkehaveLillehammer OK27:12+1:21
4Tormod KleppaLillehammer OK28:02+2:11
5Edvard Horn Welle-StrandHeming Orientering31:32+5:41
6Lars BredalenNittedal Orientering31:50+5:59
7Geir EvensenLillehammer OK32:37+6:46
8Sindre Grøv SvensenLillehammer OK33:04+7:13
9Tormod PrestrudRudsbygd IL35:07+9:16
10Børge TaraldsenLillehammer OK37:59+12:08
11Gaute SkjelsvikLillehammer OK38:33+12:42
12Anders TaraldsenLillehammer OK38:48+12:57
13Kjell Joar RognstadLillehammer OK40:15+14:24
14Jon Birger SkansenRudsbygd IL40:49+14:58
15Jon TyldumRudsbygd IL41:06+15:15
16Kjell BrattbergsengenLillehammer OK41:25+15:34
Jørn PrestsæterLillehammer OKdiskvalifisert

Damer - Lang

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Fanny Horn BirkelandHeming Orientering24:13
2Valborg MadslienLillehammer OK25:58+1:45
3Kari SvingheimLillehammer OK29:17+5:04
4Birgit KleppaLillehammer OK29:51+5:38
5Emma JohansonFredrikstad SK31:51+7:38
6Ane Holm GrønengLillehammer OK32:56+8:43
7Vera Vik BjarkøLillehammer OK33:48+9:35

Herrer - Mellomlang

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øystein SkappelLillehammer OK38:11
2Jon Vegard LundeLillehammer OK46:15+8:04

Damer - Mellomlang

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gro SolnørdalRudsbygd IL26:16
2Guri LarssenLillehammer OK29:58+3:42
3Lill Ramberg SkappelLillehammer OK30:47+4:31
4Marit TyldumRudsbygd IL35:43+9:27

N-løype urangert

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Ane BeitdokkenLillehammer OK33:43
Erik BeitdokkenLillehammer OK34:35
Hilde BjerkestuenLillehammer OK24:39
Johannes LinstadLillehammer OK33:41
Sverre LinstadLillehammer OK33:34
Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK30:19
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK26:48
Ida Øverli StøenLillehammer OK22:55
Martin Lien StøenLillehammer OK26:37
Fredrik WedumLillehammer OK29:48

N-løype uten tid

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Silje LinstadLillehammer OKfullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor