Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Førde IL Nærløp Viebøen Barnehage

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Førde IL Nærløp Viebøen Barnehage
Arrangørorganisasjon: Førde IL
Dato: onsdag 26 april 2017

A-lang menn

2 860 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torbjørn OsFørde IL22:137:46
2Andreas HaugFørde IL23:22+1:098:10
3Gunnar GytriFørde IL25:33+3:208:56
4Eigil InstebøIL Tambarskjelvar25:56+3:439:04
5Tor Christopher FinkFørde IL26:31+4:189:16
6Martin HegrenesFørde IL29:49+7:3610:25
7Asgeir ÅrdalFørde IL31:10+8:5710:53
8Marius DalinFørde IL31:16+9:0310:55
9Trygve Nummedal OsFørde IL32:49+10:3611:28
10Sindre HoffFørde IL33:53+11:4011:50
11Johan MagerøyFørde IL33:55+11:4211:51
12Kurt GrønliFørde IL34:14+12:0111:58
13Torodd OsFørde IL39:37+17:2413:51
Jostein FredlyFørde ILdiskvalifisert

A-kort menn

2 130 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegar HoleFørde IL26:1612:19
2Knut Even HoleFørde IL27:37+1:2112:57
3Håkon GrønliFørde IL34:42+8:2616:17
4Sverre ÅsenFørde IL37:15+10:5917:29
Anders KvåleFørde ILdiskvalifisert

A-kort kvinner

2 130 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anja HoleFørde IL22:2810:32
2Jorunn AardalFørde IL35:55+13:2716:51
3Dorte GytriFørde IL43:20+20:5220:20
4Anita E. HoleFørde IL44:06+21:3820:42

C-løype menn

1 230 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kenneth Husevåg-LobbenFørde IL9:147:30
2Anders Os  MallasvikIL Tambarskjelvar12:19+3:0510:00
3Sigurd Husevåg-LobbenFørde IL13:06+3:5210:39
4Sivert Ospehaug KjenesFørde IL17:22+8:0814:07
5Tor Hoff NedrebøFørde IL18:22+9:0814:55
6Øystein LoenFørde IL19:49+10:3516:06
7Oscar Eliassen FinkFørde IL23:54+14:4019:25

C-løype kvinner

1 230 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karoline Ospehaug KjenesFørde IL16:5413:44
2Øyvor Ringstad LoenFørde IL19:36+2:4215:56
3Kaia Litsheim LøkkebøFørde IL25:38+8:4420:50
4Eiril KlakeggFørde IL26:36+9:4221:37
5Vårunn KlakeggFørde IL27:33+10:3922:23

N-løype menn

1 160 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Erik AvedalFørde IL30:0525:56
0Johannes AvedalFørde IL25:0021:33
0Isak Lunde BrattebøFørde IL15:4313:32
0Erik GrønliFørde IL15:3813:28
0Aron Rygg HalbrendFørde IL23:5420:36
0Erlend Husevåg-LobbenFørde IL14:1712:18
0Johan Husevåg-LobbenFørde IL24:2921:06
0Håvard Andre Gausvik OppedalFørde IL15:3813:28
0Mats Johan Gausvik OppedalFørde IL18:5716:20
0Elias RavndalFørde IL34:43+4:3829:55
0Kristian RotnesFørde IL24:2921:06

N-løype kvinner

1 160 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Nora N. AvedalFørde IL25:0021:33
0Tuva BjørsethFørde IL18:5016:14
0Maren BråtenFørde IL18:5816:21
0Maren GrønliFørde IL15:3513:26
0Astrid KjenesFørde IL25:53+0:5322:18
0Linnea Vines KjæmpenesFørde IL42:03+17:0336:15
0Karoline Reikvam KnausgårdFørde IL25:0021:33
0Ann Kristin KusslidFørde IL20:3617:45
0Elisabeth KusslidFørde IL20:3617:45
0Amanda KvammenFørde IL42:03+17:0336:15
0Kaja Ørjansen LervågFørde IL42:03+17:0336:15
0Eva LovincicFørde IL25:33+0:3322:01
0Natalie RåheimFørde IL19:2016:40
0Erle Folkestad SellevoldFørde IL19:0416:26
0Malin ØenFørde IL26:33+1:3322:53

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor