Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vårkarusell 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vårkarusell 2
Arrangørorganisasjon: Folldal IF
Dato: tirsdag 30 mai 2017

N-åpen Kort

1 630 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Ole Peder Husom -Folldal IF43:4126:47
Mads Berg JrIL Nansen25:5115:51
Vetle Stedal BrendryenFolldal IF23:1214:13
Vilja Stedal BrendryenFolldal IF22:5914:06
Birk BrennoddenFolldal IF35:0821:33
Martine Rød FeragenTynset IF23:4914:36
Brage HusomFolldal IF22:5214:01
Eirin HusomFolldal IF22:5114:01
Sondre HusomFolldal IF39:2224:09
Ivar KjønsbergFolldal IF35:1321:36
Markus KjønsbergFolldal IF39:2324:09
Oline KjønsbergFolldal IF22:2813:46
Peder Angel Lundquist LangenOs IL24:1914:55

D -10

1 630 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Eline Rød FeragenTynset IF29:2818:04
Synne Kvittum NytrøenTynset IF20:1912:27

D 11-12

2 530 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Astrid SchjølbergRøros IL33:0813:05
2Guro SchjølbergTynset IF35:27+2:1914:00

D 13-14

2 840 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari Grøtli SvergjaKvikne IL21:527:41
2Eline Horten JordetVingelen IL25:01+3:098:48

D 13-16C

2 530 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emma Tørhaug BrevadKvikne IL47:5918:57
2Emilie ScharerKvikne IL50:15+2:1619:51

D 15-20B

2 840 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Gina NygårdTynset IFdiskvalifisert

D 17-20

4 370 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF45:1810:21
2Rønnaug Hansæl-NergaardKvikne IL1:17:35+32:1717:45
Anna Vangen LunåsmoTynset IFdiskvalifisert

D 40-

4 370 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF59:5913:43
2Anne Mette GrøtliKvikne IL1:02:08+2:0914:13

D 50-

3 240 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari OsmoenOs IL38:4211:56
2Anne Mette NormannTynset IF48:26+9:4414:56
3Birgit Wikan BergIL Nansen49:51+11:0915:23
4Britt Laila NilsgårdRøros IL50:52+12:1015:41
5Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF53:29+14:4716:30
6Helene RustenTynset IF1:22:30+43:4825:27
7Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK1:38:32+59:5030:24
Ellen Devold RogneTynset IFdiskvalifisert

D 60-

3 240 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marian EggenAlvdal IL1:11:4222:07
2Maren SandvoldOs IL1:25:34+13:5226:24

D 70-

2 840 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Solveig VingelenVingelen IL49:3317:26
2Grete UrsetVingelen IL50:41+1:0817:50
3Sigrid MeliOs IL53:51+4:1818:57
4Astrid VigenstadLillehammer54:31+4:5819:11
5Anne-Mari HaagensenOs IL1:15:32+25:5926:35

H 13-14

2 840 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sebastian Rød FeragenTynset IF31:5611:14

H 13-16C

2 530 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sivert HusomFolldal IF56:0122:08

H 15-16

4 370 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gaute Kvittum NytrøenTynset IF35:288:06
2Jonas HylenKvikne IL1:20:03+44:3518:19
Jørgen SchjølbergTynset IFdiskvalifisert

H 17-20

5 250 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erlend Kvittum NytrøenTynset IF41:217:52

H 21-

5 250 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ivar Aukrust OsmoenNTNUI49:129:22
2Torbjørn DalløkkenIL GeoForm2:00:29+1:11:1722:56
Ove Ingebrigtsvoll FeragenTynset IFbrutt

H 40-

4 370 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hans Arild SkjevdalRøros IL34:377:55
2Børge RøhjellFolldal IF46:29+11:5210:38
3Sigbjørn NygårdTynset IF48:47+14:1011:09
4Leif Arne NytrøenTynset IF57:59+23:2213:16
5Pål HusomFolldal IF1:09:59+35:2216:00

H 50-

4 370 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald SvergjaKvikne IL35:568:13
2Frode SjøvoldRøros IL37:01+1:058:28
3Petter GullikstadRøros IL39:03+3:078:56 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Atle BergIL Nansen41:34+5:389:30
5Terje SchjølbergRøros IL47:51+11:5510:56
6Jon Inge BreenÅlen IL51:03+15:0711:40

H 60-

3 240 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helge SundbergRøros IL30:269:23
2Asmund PedersenAlvdal IL39:00+8:3412:02
3Johan Ragnar EggenAlvdal IL49:05+18:3915:08
4Lasse AndreasenFolldal IF58:07+27:4117:56

H 70-

3 240 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen KalbækkenTynset IF51:1415:48
2Reidar MyliusÅlen IL53:42+2:2816:34
3Tor ØstvangOs IL54:30+3:1616:49
4Lars ButtingsrudVingelen IL56:37+5:2317:28
5Bjørn Ivar RyenVingelen IL56:57+5:4317:34
6Erik HaagensenOs IL1:18:35+27:2124:15

H 80-

2 840 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mads BergIL Nansen50:3917:50

N-åpen Lang

3 820 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bård KjønsbergFolldal IF27:387:14
2Bente HortenVingelen IL29:13+1:357:38

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor