Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Flex-O-løp Kyrkjevollen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Flex-O-løp Kyrkjevollen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: lørdag 22 april 2017

N-åpen

1 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)20:0320:03
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)24:5524:55
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)24:2624:26

D 11-12

2 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Synne Skeie PettersonEgersund OK29:3114:03
2Thea Beate PuntervoldEgersund OK29:32+0:0114:03
3Karine Aarstad TorgersenEgersund OK31:31+2:0015:00

D 13-14

3 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elin DymbeStavanger Orienteringsklubb40:0212:54
2Hilde OhrGanddal IL48:12+8:1015:32

D 13-16B

3 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb37:4212:09
2Celina Iversen ÅseEgersund OK49:47+12:0516:03

D 15-16

4 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Janne Tjørhom AasheimGanddal IL35:038:32
2Nora SvendsenGanddal IL40:12+5:099:48
3Ida MonsenEgersund OK42:14+7:1110:18
4Julie PuntervoldEgersund OK55:16+20:1313:28

D 17-

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Bårdsen HustoftStavanger Orienteringsklubb49:4112:07

D 40-

4 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilde NordbøRiska Orienteringsklubb40:409:55
2Vibeke LamarkGanddal IL46:06+5:2611:14
3Mariann SveinsvollGanddal IL56:53+16:1313:52

D 40-B

3 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilde HetlandEgersund OK32:2110:26
2Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)41:43+9:2213:27

D 50-

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ann Karin TjørhomGanddal IL46:3611:21

D 70-B

3 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb35:4811:32
2Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb39:47+3:5912:50

H -10

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb44:3421:13

H 13-14

3 100 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas Nybak UrdalGanddal IL27:408:55
2Øyvind LamarkGanddal IL27:59+0:199:01
3Edvin AakreEgersund OK28:45+1:059:16
4Ole Andre BrandsbergEgersund OK36:39+8:5911:49
5Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb37:46+10:0612:10
6Thomas Barvik MælandGanddal IL41:42+14:0213:27
7Jonas Årvik SandalGanddal IL43:17+15:3713:57
8Aksel DommersnesGanddal IL44:22+16:4214:18
9Erlend BremnesGanddal IL44:24+16:4414:19
Christoffer Øen KvernstuenEgersund OKdiskvalifisert
Sindre Skeie PettersonEgersund OKdiskvalifisert

H 15-16

4 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Markus Andreas BreivoldGanddal IL42:1410:18
2Tobias RøddeGanddal IL44:16+2:0210:47
3Ole Kristian TaksdalGanddal IL45:29+3:1511:05
4Alexander HorpestadEgersund OK49:05+6:5111:58

H 17-

4 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd OftedalÅlgård Orientering28:597:04
2Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb29:30+0:317:11
3Mathieu McGuireGanddal IL44:30+15:3110:51
Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

H 17-B

3 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjarte SolaStavanger Orienteringsklubb1:06:3021:27
2Tommy TorgersenNOTEAM1:14:00+7:3023:52

H 40-

4 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb37:389:10
2Gunnar PettersonEgersund OK38:19+0:419:20
3Helge RisaStavanger Orienteringsklubb40:28+2:509:52
4Nils Tore PuntervoldEgersund OK42:02+4:2410:15
Odd Marius HygenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

H 50-

4 100 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb33:438:13
2Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering35:33+1:508:40
3Trond LamarkGanddal IL37:25+3:429:07
4Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb39:21+5:389:35
5Arnfinn RømuldSandnes IL (Rogaland)39:43+6:009:41
6Svein-Erik KvameGanddal IL40:17+6:349:49
7Tor Sverre SkåraEgersund OK42:02+8:1910:15
8Per Ingar HadlandGanddal IL42:36+8:5310:23
9Tor BrekkenGanddal IL44:12+10:2910:46
10Lars DymbeStavanger Orienteringsklubb55:47+22:0413:36

H 60-

4 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb41:4310:10
2Kjell SvihusGanddal IL50:32+8:4912:19

H 70-

4 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjell M. LangvikStavanger Orienteringsklubb1:00:3314:46
Arvid ThorsenRiska Orienteringsklubbdiskvalifisert

H 70-B

3 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb31:0110:00
2Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb35:20+4:1911:23

Trim Mellom

3 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Anna TaksdalGanddal IL35:0311:18

Trim Kort

2 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb30:2014:26
Emma Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb27:1612:59
Kristin Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb30:1614:24
Sølvi V. SakseidStavanger Orienteringsklubb30:3514:33

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor