Eventor

Norsk Orienterings sentrale IT-system

 
 

Annonser

IOF Eventor

Offisiell resultatliste for Klubbkøpp løp 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbkøpp løp 1
Arrangørorganisasjon: Løten o-lag
Dato: søndag 7 mai 2017

N-åpen

1 790 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Arne Gunnar BarfloLøten o-lag1:06:4337:16
0Johanne BergLøten o-lag27:1515:13
0Silje Bråten KjernetLøten o-lag52:4829:29
0Amalie Nordgren MauraLøten o-lag52:3629:23
0Herleik NylundLøten o-lag43:5024:29
0Aslak Jenssveen BergeLøten o-lag42:5123:56
0Eskil Bergseng RindenLøten o-lag42:4423:52

B-damer

2 870 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henriette BergLøten o-lag47:0616:24
2June Rogstad BekkevoldLøten o-lag48:04+0:5816:44
3Mathilde OustadLøten o-lag49:08+2:0217:07
4Eira Eveline SolbergLøten o-lag51:13+4:0717:50
5Inger Marie ØygardLøten o-lag52:53+5:4718:25
6Oddveig Anne SagbakkenLøten o-lag57:08+10:0219:54
7Rønnaug SagbakkenLøten o-lag57:54+10:4820:10
Oline HyttebakkLøten o-lagbrutt

A-damer

4 530 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sofie JohanssonLøten o-lag42:039:16
2Evine Westli AndersenLøten o-lag42:58+0:559:29
3Emilie Westli AndersenLøten o-lag45:53+3:5010:07
4Lis DæhliLøten o-lag55:40+13:3712:17
5Nina SmestadLøten o-lag55:53+13:5012:20
6Marianne  SkjærstadLøten o-lag56:37+14:3412:29
7Iren SkyltbekkLøten o-lag57:49+15:4612:45
Mona HesselbergLøten o-lagdiskvalifisert

B-herrer

2 870 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering34:2311:58
2Leif Martin KjosLøten o-lag36:50+2:2712:50
3Einar StensbyLøten o-lag38:28+4:0513:24
4Hallstein ØdegårdLøten o-lag45:54+11:3115:59
5Sven MarkenLøten o-lag46:33+12:1016:13
6Tore StensethLøten o-lag47:08+12:4516:25
7Johnny JohansenLøten o-lag50:34+16:1117:37
Bjørn EriksrudRaufoss IL Orienteringdiskvalifisert
Bent Ove Barmoen RindenLøten o-lagdiskvalifisert

A-herrer

4 530 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ove Antvord HaugereidLøten o-lag38:038:23
2Sigurd DæhliLøten o-lag38:09+0:068:25
3Marius ØieLøten o-lag38:33+0:308:30
4Trond OlsenLøten o-lag42:20+4:179:20
5Einar LienLøten o-lag47:18+9:1510:26
6Stein Arne NegårdVang OL48:53+10:5010:47
7Martin AlfeiLøten o-lag52:06+14:0311:30
8Torstein BergLøten o-lag52:53+14:5011:40
9Ole LienLøten o-lag53:05+15:0211:43
10Ole Hans ØieLøten o-lag57:06+19:0312:36
11Torgeir VoldenLøten o-lag1:02:08+24:0513:42
12Arve SmestadLøten o-lag1:02:54+24:5113:53
13Henning OlsenLøten o-lag1:06:21+28:1814:38
14Kjetil LivenLøten o-lag1:09:06+31:0315:15
Iver HyttebakkLøten o-lagdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

© Norges Orienteringsforbund