Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for AAOK-karusellen løp 5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: AAOK-karusellen løp 5
Arrangørorganisasjon: Vegårshei IL
Dato: onsdag 10 mai 2017

N1 Nybegynner

1 310 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristina Fidje GrytingGjerstad IL17:4013:29
2Gudrun Fidje GrytingGjerstad IL20:16+2:3615:28
3Simen Gloppe HaganeHope IL24:11+6:3118:27
4Jeremy John AquirreHope IL24:14+6:3418:29
5Christian ÅnonsenØyestad IF allianse25:23+7:4319:22
6Hannah Broers DamsgaardHisøy OK33:30+15:5025:34

H1 Nybegynner

1 310 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Olav BerganVegårshei IL12:429:41
2Jørgen FlatenVegårshei IL14:58+2:1611:25
3Andreas NærestadVegårshei IL23:36+10:5418:00
4Ivar FlatenVegårshei IL25:42+13:0019:37
5Grunde StebekkVegårshei IL26:12+13:3020:00
6Jens Kristian NordabergTvedestrand26:14+13:3220:01
7Olav BakkenVegårshei IL27:11+14:2920:45
8Lars BakkenVegårshei IL28:52+16:1022:02
9Jonas Hagane-LagerVegårshei IL36:42+24:0028:00
10Erik Broers DamsgaardHisøy OK37:28+24:4628:36

D1 Nybegynner

1 310 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sunniva NærestadVegårshei IL23:2617:53
2Wiktoria Kinga DuleweskaTvedestrand26:01+2:3519:51
3Aurora S NorabergTvedestrand26:11+2:4519:59
4Anna BjorvattenVegårshei IL28:20+4:5421:37
5Solveig SundeVegårshei IL30:11+6:4523:02
6Eline BerganVegårshei IL34:29+11:0326:19
7Ingrid HaugenesHisøy OK41:37+18:1131:46
8Anniken FossnesHisøy OK41:44+18:1831:51

H2 C-nivå

1 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stian TrydalHope IL23:3313:51
2Petter DalenVegårshei IL23:40+0:0713:55
3Peder Kristen PedersenIK Grane Arendal Orientering24:28+0:5514:23
4Morten RognmoIK Grane Arendal Orientering24:33+1:0014:26
5Jonas Skajå OlimstadFroland IL47:00+23:2727:38

D2 C-nivå

1 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lene HaugeHisøy OK20:4512:12
2Tonje JohnsenØyestad IF allianse29:14+8:2917:11
3Hanna EriksenVegårshei IL29:32+8:4717:22
4Therese NilsenIL Imås43:54+23:0925:49
5Ida Smeland NygårdseterVegårshei IL1:02:04+41:1936:30

H3 B-nivå

1 960 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henning SommerfeltNOTEAM30:1415:25
2Tony HalsallOtra IL33:18+3:0416:59
3Reidar GrøsleAustre Moland IL44:30+14:1622:42
4Thomas FossnesHisøy OK48:07+17:5324:32
5Oskar KnudsenHisøy OK48:09+17:5524:33
6Andreas TømtIL Imås1:24:34+54:2043:08

D3 B-nivå

1 960 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nanna Lauvland FlatenVegårshei IL32:5116:45
2Ingeborg BøbelIL Imås45:09+12:1823:02

H4 A-nivå kort

3 060 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik HirschIF Trauma35:1911:32
2Geir Henrik HirschIF Trauma38:44+3:2512:39
3Atle NilsenVegårshei IL41:39+6:2013:36
4Even FossumIK Grane Arendal Orientering41:54+6:3513:41
5Kenneth ÅnonsenØyestad IF allianse42:41+7:2213:56
6Inge HaugeHisøy OK44:32+9:1314:33
7Egil FossumIK Grane Arendal Orientering46:01+10:4215:02
8Trond FossnesHisøy OK48:36+13:1715:52
9Widar Taxth LølandHisøy OK48:55+13:3615:59
10Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering50:12+14:5316:24
11Inge SkjæveslandIF Trauma50:37+15:1816:32
12Kristen DalandIL Imås51:02+15:4316:40
13Ove KjetsåOtra IL51:42+16:2316:53
14Odd UtstumoIK Grane Arendal Orientering1:06:44+31:2521:48
15Åge AashamarFlosta IL1:15:42+40:2324:44

D4 A.nivå kort

3 060 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arnhild U. BråtenVegårshei IL40:1613:09
2Marianne HaugeHisøy OK40:36+0:2013:16
3Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK42:21+2:0513:50
4Tone Fidje GrytingGjerstad IL46:46+6:3015:16
5Tove FossnesHisøy OK1:01:16+21:0020:01

H5 A-nivå lang

3 870 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johannes Bakke AashamarKristiansand OK28:367:23
2Per Olav NærestadIF Trauma32:35+3:598:25
3Anders VestølVegårshei IL33:03+4:278:32
4Helge GisholtOK Skeidi33:16+4:408:35
5Sten Åge NygårdseterVegårshei IL35:53+7:179:16
6Tallak Olav GrytingGjerstad IL36:42+8:069:28
7Erling FredriksenIF Trauma36:44+8:089:29
8Terje UrfjellIL Imås39:30+10:5410:12
9Bjørn Idar SætranIF Trauma44:06+15:3011:23
10Mads Henrik SandnesHope IL44:19+15:4311:27
11Jan Vidar WernersenØyestad IF allianse48:47+20:1112:36
12Glenn Ager-WickIK Grane Arendal Orientering48:56+20:2012:38
13Ole Tom KrokenVegårshei IL49:06+20:3012:41
14Finn PettersenGjerstad IL50:17+21:4112:59
15Øyvin SimonsenIL Imås50:32+21:5613:03
16Kåre UlevågTvedestrand51:38+23:0213:20
17Jon SkriubakkenPorsgrunn OL53:25+24:4913:48
18Einar EskiltHisøy OK53:45+25:0913:53
19Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering53:55+25:1913:55
20Kjell SandåkerIL Imås59:05+30:2915:16
21Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering1:00:41+32:0515:40
22Andreas SommerfeldtVegårshei IL1:04:31+35:5516:40

D5 A-nivå lang

3 870 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Malin HaugeHisøy OK39:5310:18
2Silje HaugeHisøy OK44:20+4:2711:27

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor