Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sprintcup 5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sprintcup 5
Arrangørorganisasjon: Lillehammer OK
Dato: onsdag 31 mai 2017

H-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jørgen Holm GrønengLillehammer OK10:45

D 13-16

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK14:14
2Martine SkjelsvikLillehammer OK14:27+0:13
3Oline HyttebakkLøten o-lag19:22+5:08
4Emma Bangstad BergersenHamar OK23:11+8:57

H 13-16

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sander Tonjer FingarsenElverum OK13:00
2Grunde IsaksætreGrue IL13:05+0:05
3Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK15:18+2:18
4Mats LindaasElverum OK15:44+2:44
5Anders TaraldsenLillehammer OK16:44+3:44
6Iver HyttebakkLøten o-lag17:12+4:12
7Sindre Grøv SvensenLillehammer OK17:23+4:23
8Gaute LindaasElverum OK19:25+6:25
9Petter Stensli ForsethLøten o-lag21:13+8:13

D 17-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK16:23
2Emilie Westli AndersenLøten o-lag17:18+0:55
3Evine Westli AndersenLøten o-lag18:35+2:12
4Hilde GrønengLillehammer OK19:32+3:09
5Ane Holm GrønengLillehammer OK19:34+3:11
6Heidi Therese WiestVang OL20:14+3:51
7Eli StensliLøten o-lag28:30+12:07

H 17-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øyvind WiggenByåsen IL15:39
2Sveinung SyversenHamar OK17:40+2:01
3Lars BukkehaveLillehammer OK18:17+2:38
4Jostein Svaland DaleVang OL18:25+2:46
5Torgeir SulheimLillehammer OK18:56+3:17
6Jakob PhysantLillehammer OK19:12+3:33
7Asbjørn Myren SvensenLillehammer OK19:44+4:05
8Ingvar RafdalStord Orientering24:49+9:10
9Fredrik SveenVang OL25:16+9:37

H 50-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Frode HaugHamar OK22:56
2Frode BergersenHamar OK25:26+2:30
3Kristian StorsveenLøten o-lag29:24+6:28
4Stig WiestVang OL30:30+7:34
5Herman BakkeLøten o-lag32:56+10:00
6Knut AndersenLøten o-lag45:52+22:56

D 60-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gro SolnørdalRudsbygd IL20:22

H 60-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Harald ØstbyeElverum OK17:42
Paul Martin BergRudsbygd ILdiskvalifisert

D 70-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Inger E. VamnesHamar OK32:40

H 70-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Terje MalmHamar OK20:59
2Knut WikstrømRingsaker OK22:57+1:58
3Jon Vegard LundeLillehammer OK27:34+6:35

N-åpen

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ida Øverli StøenLillehammer OK12:03
2Sofie TaraldsenLillehammer OK15:28
3Ane BeitdokkenLillehammer OK15:49
4Erik BeitdokkenLillehammer OK16:13
5Martin Lien StøenLillehammer OK20:16
6Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK20:35
7Ville Munch LanggårdLillehammer OK20:42
8Andrea Storlien UhlenLillehammer OK30:46
9Lindsey FlagstadLillehammer OK37:44
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stangeikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor