Offisiell resultatliste for Raumar o-karusell 6 "klubbmesterskap"

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Raumar o-karusell 6 "klubbmesterskap"
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: lørdag 10 juni 2017

N-åpen

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Erle FosstveitUllensaker OL17:49
Ella Sofie Gudim HaugGjerdrum OL18:45
Oda Martine Gudim HaugGjerdrum OL22:13
Therese LandènGjerdrum OL22:49
Hege MikalsenGjerdrum OL10:32
S NilsenGjerdrum OL9:12
Sjur NilsenGjerdrum OL13:25
Tuva NørveGjerdrum OL22:50
Amund SandvikGjerdrum OL25:24
Oda SandvikGjerdrum OL22:44

D 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nora SørbergFrogner OL27:30

D 13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kathinka Zahl HagenFossum59:48

D 17-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanne RappGjerdrum IL42:44
2Kristine RappGjerdrum OL46:40+3:56
3Anne Larsson HovinUllensaker OL46:53+4:09
4Turid Kamstrup HovindUllensaker OL48:34+5:50
5Hedda SkatvedtUllensaker OL1:06:33+23:49

D 50-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lene KinnebergGjerdrum OL30:05
2Ida EngenNes OL35:49+5:44

D 70-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Berit SaxhaugEidsvoll OL45:53

H 11-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Alexander SlettenUllensaker OL25:58
2Sindre Moe LandenGjerdrum OL28:14+2:16
3Gjermund Taje SkeieEidsvoll OL33:51+7:53

H 15-16

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øistein Fagerli NæssGjerdrum OL32:54
2Anders HorveiFrogner OL35:15+2:21
3Even ØstrengGjerdrum OL38:20+5:26
4Gaute FosstveitUllensaker OL45:27+12:33
5Simen ElvhaugGjerdrum OL49:50+16:56
6Christoffer SlettenUllensaker OL1:08:15+35:21

H 17-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eirik RustadGjerdrum OL40:58
2Stein HagenFossum1:00:09+19:11
3Bent SkatvedtUllensaker OL1:00:14+19:16
4Robin Larsson HovinUllensaker OL1:03:35+22:37
5Dag ØkernFrogner OL1:05:14+24:16
6Øystein Bieltvedt SkeieEidsvoll OL1:15:04+34:06
7Emil Bjørnstad StrandEidsvoll OL1:15:19+34:21
8Joakim RyenUllensaker OL1:35:36+54:38
Kristian RyenUllensaker OLdiskvalifisert

H 40-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Guttorm EggeOSI40:39
2Are EriksenOSI41:46+1:07
3Knut EngenNes OL43:00+2:21
4Geir ElvhaugGjerdrum OL53:57+13:18
5Gunnar FosstveitUllensaker OL1:01:37+20:58

H 50-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anders KronbergGjerdrum OL25:32
2Terje BråtenUllensaker OL28:32+3:00
3Jan GothPrivat34:21+8:49
4Pål NæssGjerdrum OL34:29+8:57
5Tore EngerPrivat38:04+12:32

H 60-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tor StrandEidsvoll OL28:34
2Tron Erik HovindUllensaker OL29:02+0:28
3John Thomas PetersenNittedal OL31:44+3:10
4Jan Tore GundersenEidsvoll OL38:07+9:33
5Odd GundersenEIdsvoll OL44:32+15:58

H 70-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hans LarsenGjerdrum IL28:31
2Lars SaxhaugEidsvoll OL32:13+3:42

Mosjon A

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ola Skage SanderGjerdrum OL43:29
2Robert ØksnesGjerdrum OL1:14:05+30:36

Mosjon B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Odd SlettenUllensaker OL48:49

Mosjon C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nanne BerganFrogner OL31:36
2Tina ØkernFrogner OL54:58+23:22

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor