Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Raumar o-karusell 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Raumar o-karusell 4
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: onsdag 31 mai 2017

H Lang

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øistein Fagerli NæssGjerdrum OL42:57
2Bent SkatvedtUllensaker OL43:50+0:53
3Terje BråtenUllensaker OL46:08+3:11
4Tor StrandEidsvoll OL48:44+5:47
5Knut EngenNes OL49:28+6:31
6Even ØstrengGjerdrum OL53:26+10:29
7Per ØsterengGjerdrum OL53:42+10:45
8Terje AntonsenEidsvoll OL55:14+12:17
9Pål NæssGjerdrum OL55:54+12:57
10Anders HorveiFrogner OL59:06+16:09
11Gaute FosstveitUllensaker OL1:07:06+24:09
12Joakim RyenUllensaker OL1:39:55+56:58
13Kristian RyenUllensaker OL1:47:06+1:04:09

D Lang

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne Grethe RustadGjerdrum OL54:42

H Mellom

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Odd GundersenEIdsvoll OL35:30
2Simen ElvhaugGjerdrum OL37:13+1:43
3Ivar StrømstadUllensaker OL37:24+1:54
4Geir ElvhaugGjerdrum OL39:46+4:16
5John Thomas PettersenNittedal OL40:59+5:29
6Per SørbergFrogner OL42:22+6:52
7Robert ØksnesGjerdrum OL44:43+9:13
8Hans LarsenGjerdrum IL49:03+13:33
9Terje EllefsenUllensaker OL49:19+13:49
10Frank FinstadUllensaker OL52:03+16:33
11Svein AndersenEidsvoll OL54:51+19:21
12Jan Tore GundersenEidsvoll OL55:25+19:55

D Mellom

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lene KinnebergGjerdrum OL36:23
2Ida EngenNes OL39:51+3:28

H Kort

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ivar MinkenGjerdrum OL35:13
2Ivar MonsrudNes OL35:52+0:39
3Alexander SlettenUllensaker OL41:55+6:42
Jan LøvliHurdal OLdiskvalifisert

D Kort

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Camilla FosstveitUllensaker OL33:58
2Nora SørbergFrogner OL35:38+1:40
3Nanne BerganFrogner OL39:20+5:22
4Bente AarhusNes OL52:50+18:52
5Ella Sofie Gudim HaugGjerdrum OL1:01:48+27:50
6Tina ØkernFrogner OL1:13:11+39:13
Inger FinstadUllensaker OLdiskvalifisert

H Nybegynner

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Brage MinkenGjerdrum OL11:43
2Aksel RueUllensaker OL19:12+7:29
3Thomas RyenUllensaker OL19:23+7:40
4Per Magnus LynneUllensaker OL26:25+14:42
5Einar Ruud KarlsenGjerdrum OL32:52+21:09

D Nybegynner

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Therese LandènGjerdrum OL23:13
2Tuva NørveGjerdrum OL34:50+11:37
3Erle FosstveitUllensaker OL37:25+14:12

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor